Nelíbáme se - 7 letý vztah

17.9.21 06:16

Nelíbáme se - 7 letý vztah

Ahoj, 7 let vztah. Máme se rádi, dáváme si pusu při odchodu a příchodu, občas se zapomene. Ale líbání už prostě není ani nějaké časté obejmutí 8o sex máme téměř denně :) jak jste na to vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9255
17.9.21 07:38

Nelíbáte se ani při milování? My po téměř 30ti letech už teda nemáme sex denně. To jsme teda ani nikdy neměli ;). Ale tulíme, objímáme a líbáme se pořád rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
17.9.21 07:39

My nemáme teda sex bez líbání. Naopak líbání většinou předchází sexu. Nedokážu si představit, že máme misionáře a jen na sebe koukáme a usmíváme se. Objímáme se každý den, třeba i jen tak v kuchyni, když se za sebou přitočíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
17.9.21 07:52

Ja třeba na líbání vůbec nejsem. A nikdy jsem nebyla. Pusu si dáme, ale jako na začátku to po třech letech není. Jinak vše klape.

Divný co?:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
17.9.21 08:29

@MilujicislecnaT měla jsem partnera, který nebyl líbací :mrgreen: ale zase jsme se k sobě přitočili a přitulili, objali. Při odchodu a příchodu z práce pusa na pusu :* :lol:
Každý to má asi jinak a nepřišlo by mi to divné. Znám i vyloženě nekontaktní lidi, kteří jsou na jakékoliv doteky a projevy přízně hákliví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
17.9.21 08:39

My se taky po 6 letech nelibame :-/ chybi mi to…ale co nadelam… Chlap neni moc kontaktni… Vlastne jen zezacatku.. ted pusa na pusu pri louceni… Jinak nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8472
17.9.21 08:41

Po 7 letech libani furt rajcovni..bavi nas to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30551
17.9.21 08:51

Už si dávno plomby ze zubů nevycucavame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2695
17.9.21 08:56

My se moc nelibame. Já to moc nemusím. Muž mi tvrdí, že to ani moc neumím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2993
17.9.21 08:59
@Neuz píše:
My se taky po 6 letech nelibame :-/ chybi mi to…ale co nadelam… Chlap neni moc kontaktni… Vlastne jen zezacatku.. ted pusa na pusu pri louceni… Jinak nic…

Doma to máme po 14 letech manželství tak, že… mám pocit, že iniciátorem fyzického kontaktu jsem povětšinou už jen já. Manželka to prý nepotřebuje. Mně to chybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
17.9.21 09:19

@opulus u nas vicemene stejne… Chlap nejaky duvernosti nemusi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
17.9.21 09:25

Za mě je líbání takový důkaz intimity. Do vztahu kde je vášeň, to rozhodně patří. Když se líbám se ženou, tak používám i ruce. Dotýkám se ramen, krku, tváře, konečků prstů a cítím ten náboj. Častokrát to vede k sexu. Vždy jsem takový nebyl, ale teď i po tolika letech si to skutečně užívám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
17.9.21 09:49

@MilujicislecnaT 8 letý vztah - líbáme se, občas se obejmeme, tulíme se u televize a při usínání. Sex každý den nemáme, s dvouma dětma to přes den moc nejde a večer jsme rádi že si lehneme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
17.9.21 17:49

Opět subjektivně - nikdy extra nelíbali, takže stejně nyní, někdy při milování jo, někdy ne (ono to asi bude záležet na poloze).

Projevy, že se „máme rádi“ prakticky na denní pořádku. S přibývajícím věkem to prostě nebude jako v pětadvaceti… každý rok je znát - větší a větší příklon k racionalitě, větší a větší odklon od spontánnosti, která je ovlivněna dětmi.

Ale pořád dokážeme usínat a držet se za ruce, či jeden druhého objímat nebo prostě být fyzicky nablízku.

Obávám se, že v 50+ toto už odpadne, ale prostě po tolika letech je muž a žena především v režimu racionality, ne zamilovanosti ála puberťáci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66796
17.9.21 19:16
@MilujicislecnaT píše:
Ahoj, 7 let vztah. Máme se rádi, dáváme si pusu při odchodu a příchodu, občas se zapomene. Ale líbání už prostě není ani nějaké časté obejmutí 8o sex máme téměř denně :) jak jste na to vy?

Skoro podobne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat