Nelibi se mi dort :(

289
22.5.16 09:38

Nelibi se mi dort :(

Holky, nechala jsem si udelat dort pro syna, pani nam dela uz roky dorty.. Ale tento se vazne nepoved :( nelibi se mi tak jako vzdycky a nevic neni podle predlohy.. Manzel mi rika at to necham byt.. Ale dat 1000 za neco co neni podle predstav :( doufam, ze se aspon synovi bude trosku libit :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7645
22.5.16 09:41

Je to to samé, jak zedníkovi nezaplatit za špatně odvedenou práci…
Tudíš, pokud nejsi spokojena, neplatit, je to v podstatě reklamace..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7645
22.5.16 09:41

Nebo se domluvit na kompenzaci - snížená cena, oprava dortu apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
22.5.16 09:42

Liší se hodně od předlohy? Jestli jo, tak bych to řešila. To ho mate na dnešek?

• Nahlásit
  • Citovat
2200
22.5.16 09:43

@neellaa dej foto. Je to vážně tak hrozný? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13807
22.5.16 09:43

Jestli mas cas a slo by to predelat, tak ho predelej, ale zase bych to tolik neresila, je to jen dort, hlavni je chut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5007
22.5.16 09:44

Domluvila bych se na zaplacení jen ingrediencí

Dejte fotku ukážu ho dětem jestli by se jim líbil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
22.5.16 09:45

@neellaa Nechces sem dat fotku, at na to kouknem? Jinak hlavne, aby chutnal ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
22.5.16 09:48

Pokud se liší od slíbené předlohy, řekla bych paní, že chci část peněz zpátky. Jako vyhodit 1000,– za dort, který si člověk neobjednal, mi přijde jako dost peněz (i tak mi to připadá teda strašně drahý)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9157
22.5.16 09:48

A ja bych to zas nechala byt, pokud jste byli jinak vzdycky spokojeni a pokud se to aspon trochu podoba, treba se to zrovna synovi bude libit.

Ja takhle plasila s dortem loni, ze si ho upecu sama, normalne pecu myslim dobre, piskot jsem slehala tak dlouho, ze mi odesel mixer, krem hnusnej, dopatlala jsem to vecer a rano mela byt oslava, rano jsem letela do Brna, do vyhlaseny cukrarny Aida koupit dort, prendala jsem marcipanovy postavicky z toho mojeho hnusu na ten kupovanej a zbytkem kremu napsala jmeno, na oko dobry, kdyz jsme rozkrojili ten kupovanej, byl vevnitr zmrzlej a hnuuus, nakonec vsichni jedli ten muj, vyslo me to fakt, levne', aspon mame rodinny story :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.16 09:49

Já bych to tak nechala,100 lidí 100 chutí, když bude dobrý, bude to ok. nikdo není dokonalý, tak to neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
22.5.16 09:49

Ja si moc nedokazu predstavit, jak vypada blbej dort :-) jako jestli se ti jen nelibi vzhledove, bych takovou prkotinu neresila, deti maji fantasii, treba bude mit velkej uspech…Foto by nebylo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
22.5.16 09:51

Dej foto :) každopádně bych se pokusila domluvit na nějakým snížení ceny, pokud fakt vypadá jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
22.5.16 09:51

Holky ja jsem uz ten dort prevzala a zaplatila.. Jen ted me to stve.. Jepodobny jak predloha, ale pripada mi takovy utapany, jako bych to delala ja (laik)..

Jako klukum se bude asi libit.. Je to auto. Jde spis jen o muj pocit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
22.5.16 09:53

Fotka by nebyla?

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie