Nelíbí se mi přístup mé přítelkyně

Anonymní
13.2.20 13:45

Nelíbí se mi přístup mé přítelkyně

Ahoj. Zatím ještě nevím jak to napíšu ale budu moc rád za vaše názory. Asi 2 roky jsem hulil marihuanu a asi 5 let jsem kouřil. Přítelkyni hulení vadilo. (Upozorňuju že přítelkyně věděla že hulím dřív než se mnou začla chodit) Svou přítelkyni miluju tak jsem teda s hulením přestal. Postupem času jsem přestal i kouřit. Pak jsem si ale tak nějak všiml že čím déle nekouřím tím více mi to začíná smrdět. Tak jsem přítelkyni slušně požádal jestli by mohla přestat. A její odpověd? Když ti to vadí tak si najdi nekuřačku. Tak samo si ona měla najít nehuliče když jí to vadilo. No ne? Vadí mi ten přístup… Že já jsem kvůli ní byl ochotný přestat ale ona kvůli mě ne. Nevadí mi že kouří… Vadí mi jak po tom cígu celá smrdí. Je to jako když se líbáte s popelníkem nebo když se přitulíte k popelníku. Teď další věc… Jsem upřímný člověk a ona taky… Je baculatějsí postavy… Její matka a i její otec ji říkají že by s tou váhou měla něco dělat. Mi řekla že bych měl přibrat protože jsem vážil 48 kg že prej vedle mě vypadá jako sud. (Jak kdybych já mohl za to jak vypadá) Řekl jsem si ok 48 kg je podváha což je špatně tak přiberu. Přibral jsem ze 48 na 55 a pokračuju dál. Když před ní zmíním brusle nebo tenis tak mi okamžitě řekne že po ní chci aby hubla. Přitom to tak ani nemyslím jen nechci sedět doma. (Před naším vztahem normálně bruslila) a taky byla o dost hubenější. Štve mě že se snažím ale zase se mi to nevrací. A taky mě štve její logika… Přestal jsem se bavit s bývalou s kterou jsem chodil před 3 lety. Byl to pouze 2 měsíční vztah bez sexu… Po vztahu jsem s ní byl 3 roky kamarád ale vadilo jí to tak jsem se s ní přestal bavit. Ta bývalá na mě je pochopitelně naštvaná protože si myslí že přítelkyně se mnou manipuluje. Ale ta pointa… Kdybych si chtěl jít někde sednout s bandou a vzít tam bývalou tak tam nepujde. Nepřijde ji to normální. (A to jsem s tou bývalou ani nespal) Ale přijde ji normální abych si šel sednout s její bandou kde jsou její kámoši s kterýma spala. (Byla s něma kamarádka s výhodama tehdy) Takže to absolutně nechápu. A ani za něma nechci jít připadal bych si blbě… Že uvidí že chodím s někým kdo byl tehdy každému dostupný.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18437
13.2.20 13:49

Kolik vám je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
13.2.20 13:49

No si podpantoflak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1601
13.2.20 13:50

Bohužel bych řekla, že přítelkyně je ten typ, kterému se musí všichni podřídit, ale ona se nepodridi nikomu. Nejspíš s Tebou je jen proto, že nechce být sama. Jak dlouho spolu jste? Osobně bych šla od toho, ona se Ti nepodridi a Tebe to bude trápit a zbytečně stratis čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 13:50

@ka2ka 23 a 25

• Nahlásit
  • Citovat
14315
13.2.20 13:51

Princip reciprocity ve vztahu s ženou nefunguje příteli :mavam:
Jsi pro ni hadříčkem na čůránky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
13.2.20 13:54

Všechno je to o kompromisech, ne o tom, kdo se jak pro toho druhého změní. Už od začátku - jestli ses pro ni změnil, tak nejspíše tě neměla ráda takového, jaký jsi byl. A to chceš? :jazyk:
Hulení rozhodně nepodporuji, myslím to spíš obecně. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22978
13.2.20 13:56
@Anonymní píše:
Ahoj. Zatím ještě nevím jak to napíšu ale budu moc rád za vaše názory. Asi 2 roky jsem hulil marihuanu a asi 5 let jsem kouřil. Přítelkyni hulení vadilo. (Upozorňuju že přítelkyně věděla že hulím dřív než se mnou začla chodit) Svou přítelkyni miluju tak jsem teda s hulením přestal. Postupem času jsem přestal i kouřit. Pak jsem si ale tak nějak všiml že čím déle nekouřím tím více mi to začíná smrdět. Tak jsem přítelkyni slušně požádal jestli by mohla přestat. A její odpověd? Když ti to vadí tak si najdi nekuřačku. Tak samo si ona měla najít nehuliče když jí to vadilo. No ne? Vadí mi ten přístup… Že já jsem kvůli ní byl ochotný přestat ale ona kvůli mě ne. Nevadí mi že kouří… Vadí mi jak po tom cígu celá smrdí. Je to jako když se líbáte s popelníkem nebo když se přitulíte k popelníku. Teď další věc… Jsem upřímný člověk a ona taky… Je baculatějsí postavy… Její matka a i její otec ji říkají že by s tou váhou měla něco dělat. Mi řekla že bych měl přibrat protože jsem vážil 48 kg že prej vedle mě vypadá jako sud. (Jak kdybych já mohl za to jak vypadá) Řekl jsem si ok 48 kg je podváha což je špatně tak přiberu. Přibral jsem ze 48 na 55 a pokračuju dál. Když před ní zmíním brusle nebo tenis tak mi okamžitě řekne že po ní chci aby hubla. Přitom to tak ani nemyslím jen nechci sedět doma. (Před naším vztahem normálně bruslila) a taky byla o dost hubenější. Štve mě že se snažím ale zase se mi to nevrací. A taky mě štve její logika… Přestal jsem se bavit s bývalou s kterou jsem chodil před 3 lety. Byl to pouze 2 měsíční vztah bez sexu… Po vztahu jsem s ní byl 3 roky kamarád ale vadilo jí to tak jsem se s ní přestal bavit. Ta bývalá na mě je pochopitelně naštvaná protože si myslí že přítelkyně se mnou manipuluje. Ale ta pointa… Kdybych si chtěl jít někde sednout s bandou a vzít tam bývalou tak tam nepujde. Nepřijde ji to normální. (A to jsem s tou bývalou ani nespal) Ale přijde ji normální abych si šel sednout s její bandou kde jsou její kámoši s kterýma spala. (Byla s něma kamarádka s výhodama tehdy) Takže to absolutně nechápu. A ani za něma nechci jít připadal bych si blbě… Že uvidí že chodím s někým kdo byl tehdy každému dostupný.

Chlap, co má 55 :P kilo, by mě fakt nebral. Chovejte se oba jako dospělí. Ty jsi kouřit přestal, to je dobře. Přítelkyně nejspíš nechce, smrad jí nevadí. Můžeš jí říct, že to opravdu smrdí a že nechceš, aby kouřila doma nebo tobě pod nos. Ale jestli přestane, to je na ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3312
13.2.20 13:57
@Anonymní píše:

Víš ještě, proč s ní vůbec jsi? Vždyť snad nemusíš, ne? Je to normální bezohledná štěkna. Alespoň k tobě se tak chová. Najdi si jinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
13.2.20 14:02

Máš tlustou, vyuzenou a panovačnou flundru, co chceš od nás slyšet? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 14:06

Tvoje ex má pravdu, tahle s tebou manipuluje. Nebo proč ty by ses s kámoškou nemohl stýkat a ona s chlapama jo? Jestli jsi jí na to skočil, tak fakt jsi podpantoflák. A za to si můžeš sám. Jinak to působí, že tobě na vztahu záleží, přizpůsobil ses. Tvojí přítelkyni na něm nezáleží, sama ti poradila, ať si najdeš nekuřačku. Nicméně seknutim s hulenim/kouřenim sis pomohl, aspoň nějakej přínos pro tebe ten vztah měl. V psanym projevu působíš celkem sympaticky, vtipně. Najdeš něco lepšího ;) Jen něco udělej s tou váhou, většina holek vedle sebe chce chlapa :oops: (A jen čistě ze zvědavosti, kolik měříš? Vůbec si neumim představit dospělýho chlapa pod 50kg, tak by mě zajímalo, na jakou to je výšku…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 14:06
@Anonymní píše:
Ahoj. Zatím ještě nevím jak to napíšu ale budu moc rád za vaše názory. Asi 2 roky jsem hulil marihuanu a asi 5 let jsem kouřil…

Pošli ji do oběhu. Je to kr*va.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
13.2.20 14:09

Taky me zarazila ta vaha, to by pak byla kazda holka vedle tebe tlusta :nevim: jinak lepsi je delat veci kvuli sobe a ne kvuli ostatnim, ale je dobre ze jsi prestal s travou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
13.2.20 14:12

No příjde mi, že je hrozně sobecká a ty si se kvůli ní až příliš změnil. Zkus si s ní o tom o všem promluvit, sednout si a říct jí co ti na ní vadí ať si taky děvče uvědomí, že není úplně 100% a dokonalá. Zmiň i své chyby o kterých ti ona říká a pokud nebude chtít udělat kompromis a na všem se nějak dohodnout. Má rada zní pokud se to nezlepší do pár měsíců, tak si zkus uvědomit, jestli ti za to takový vztah opravdu stojí, ty ji očividně miluješ, ale zeptala bych se jí na přímo jak to ona vidí/myslí se mnou. Jinak mi taky nepříjde úplně v pořádku scházet se s klukama se kterýma ona něco měla. Musíte dělat kompromisy, jinak se z tebe stane podpantoflák a už s tím později nenaděláš nic a jak dlouho jste spolu ještě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 14:13

@e-Surfařka Výšku mám 166

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie