Nelze vkládat foto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rouckm
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 05.01.18 18:17
Nelze vkladat foto

Nejde mi ulozit profilova fotka, ani prilozit zadne foto. Hlasi to z nedostatku pameti. Je problem v mem telefonu, nebo nekde jinde? Dekuju moc za odpoved :D

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10765 příspěvků 06.01.18 03:06

Hezký večer,

prosím, pošlete nám ještě problém do soukromé zprávy a pokusíme se ho společně vyřešit.

Občas chvíli trvá, než se profilová fotka načte a chce to chvilku trpělivosti. :kytka:

Pěkný víkend,
adminka Zuzi

Jituska1989
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 14.05.18 13:16
Foto do diskuze

Dobry den, nejdou mi vkladat fotky do diskuze (napr. grafy, testy). Vim ze nejsem jedina s timto problemem, mohli bysme vedet cim to je a jak to pripadne vyresit? Holky psali ze to je nejakou aktualizaci, ale i po odinstalaci aktualizacich stale nejdou vkladat :(

admin
Extra třída :D 10765 příspěvků 14.05.18 14:48

@Jituska1989

Hezký den,

vyzkoušela jsem vkládání fotek na svém profilu a vše mi funguje v pořádku. Občas se stává, že se uživatelky snaží nahrát fotku pomocí levého menu (hned pod nadpisem příspěvku, kde volíte velikost písmen a vložení odkazů).

Fotky se ale nahrávají na pravé straně nabídky, hned u „zobrazit náhled“ a „přidat fotky“.

Pokud Vám stále nejde fotku do diskuse vložit, napište nám prosím soukromou zprávu a vyřešíme problém individuálně.

Krásné pondělí, :kytka:
adminka Zuzi

Jituska1989
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 14.05.18 15:39
@admin píše:
@Jituska1989

Hezký den,

vyzkoušela jsem vkládání fotek na svém profilu a vše mi funguje v pořádku. Občas se stává, že se uživatelky snaží nahrát fotku pomocí levého menu (hned pod nadpisem příspěvku, kde volíte velikost písmen a vložení odkazů).

Fotky se ale nahrávají na pravé straně nabídky, hned u „zobrazit náhled“ a „přidat fotky“.

Pokud Vám stále nejde fotku do diskuse vložit, napište nám prosím soukromou zprávu a vyřešíme problém individuálně.

Krásné pondělí, :kytka:
adminka Zuzi

Dekujeme, uz jsme to vyresili. Opravdu to bylo tou aktualizaci google chrome, po odinstalaci a uvedeni chromu do tovarniho nastaveni, jiz jde znovu vkladat fotky :dance: dekujeme Snazilky 2018 :srdce:

admin
Extra třída :D 10765 příspěvků 14.05.18 19:24

@Jituska1989

Zdravím,

moc děkujeme za informaci, jsme rádi, že se situace vyřešila.

Hezký večer, Karolína

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama