Nelze vkládat foto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rouckm
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 05.01.18 18:17
Nelze vkladat foto

Nejde mi ulozit profilova fotka, ani prilozit zadne foto. Hlasi to z nedostatku pameti. Je problem v mem telefonu, nebo nekde jinde? Dekuju moc za odpoved :D

Reakce:

admin
Extra třída :D 11027 příspěvků 06.01.18 03:06

Hezký večer,

prosím, pošlete nám ještě problém do soukromé zprávy a pokusíme se ho společně vyřešit.

Občas chvíli trvá, než se profilová fotka načte a chce to chvilku trpělivosti. :kytka:

Pěkný víkend,
adminka Zuzi

Jituska1989
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 14.05.18 13:16
Foto do diskuze

Dobry den, nejdou mi vkladat fotky do diskuze (napr. grafy, testy). Vim ze nejsem jedina s timto problemem, mohli bysme vedet cim to je a jak to pripadne vyresit? Holky psali ze to je nejakou aktualizaci, ale i po odinstalaci aktualizacich stale nejdou vkladat :(

admin
Extra třída :D 11027 příspěvků 14.05.18 14:48

@Jituska1989

Hezký den,

vyzkoušela jsem vkládání fotek na svém profilu a vše mi funguje v pořádku. Občas se stává, že se uživatelky snaží nahrát fotku pomocí levého menu (hned pod nadpisem příspěvku, kde volíte velikost písmen a vložení odkazů).

Fotky se ale nahrávají na pravé straně nabídky, hned u „zobrazit náhled“ a „přidat fotky“.

Pokud Vám stále nejde fotku do diskuse vložit, napište nám prosím soukromou zprávu a vyřešíme problém individuálně.

Krásné pondělí, :kytka:
adminka Zuzi

Jituska1989
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 14.05.18 15:39
@admin píše:
@Jituska1989

Hezký den,

vyzkoušela jsem vkládání fotek na svém profilu a vše mi funguje v pořádku. Občas se stává, že se uživatelky snaží nahrát fotku pomocí levého menu (hned pod nadpisem příspěvku, kde volíte velikost písmen a vložení odkazů).

Fotky se ale nahrávají na pravé straně nabídky, hned u „zobrazit náhled“ a „přidat fotky“.

Pokud Vám stále nejde fotku do diskuse vložit, napište nám prosím soukromou zprávu a vyřešíme problém individuálně.

Krásné pondělí, :kytka:
adminka Zuzi

Dekujeme, uz jsme to vyresili. Opravdu to bylo tou aktualizaci google chrome, po odinstalaci a uvedeni chromu do tovarniho nastaveni, jiz jde znovu vkladat fotky :dance: dekujeme Snazilky 2018 :srdce:

admin
Extra třída :D 11027 příspěvků 14.05.18 19:24

@Jituska1989

Zdravím,

moc děkujeme za informaci, jsme rádi, že se situace vyřešila.

Hezký večer, Karolína

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >