Nemá chuť na sex - chlap

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 19:42
Nemá chuť na sex - chlap

Ahoj holky, ozehave téma, ten můj vůbec nemá chuť na sex. Naposledy před 2ma měsíci. Tvrdí, že je unavený. Já mám úplně obrovskou a těžko to snasim. Kor když vím že je to vždycky naopak :roll: je fakt že spi u malého já mám blok a spát u něho nemůžu, neusnu a pak mám zdravotní problémy (úzkostna porucha) malému jsou téměř dva roky. Podezira la jsem z toho prášky, večer bere Rivotril a Timonil vše najednou za celý den, ale tvrdí, že mi to dřív nebránilo že to tim není. Já o sebe dbam, tancuji břišní tance, mám troufnu si říct atraktivní postavu, hezký se oblékám atd tak nevím zda věřit. Milenku by mít neměl z práce jezdí rovnou domů a o víkendu je s námi. Už nevím co dělat.. Setkala jste ses tím některá?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mailis
Povídálka 15 příspěvků 01.09.19 20:05

Bohužel setkala, někteří lidé, jak muži tak ženy, na sex prostě moc nejsou a nepotřebují to a nic moc se s tím dělat nedá. Nevím, jestli je to případ tvého muže. Záleží na tom, jestli to tak bylo vždy, nebo až poslední dobou? Jestli takový dřív nebyl, tak za tím asi něco bude. Léky určitě mohou ovlivňovat chuť na sex.

pattybouvier
Stálice 98 příspěvků 01.09.19 20:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ozehave téma, ten můj vůbec nemá chuť na sex. Naposledy před 2ma měsíci. Tvrdí, že je unavený. Já mám úplně obrovskou a těžko to snasim. Kor když vím že je to vždycky naopak :roll: je fakt že spi u malého já mám blok a spát u něho nemůžu, neusnu a pak mám zdravotní problémy (úzkostna porucha) malému jsou téměř dva roky. Podezira la jsem z toho prášky, večer bere Rivotril a Timonil vše najednou za celý den, ale tvrdí, že mi to dřív nebránilo že to tim není. Já o sebe dbam, tancuji břišní tance, mám troufnu si říct atraktivní postavu, hezký se oblékám atd tak nevím zda věřit. Milenku by mít neměl z práce jezdí rovnou domů a o víkendu je s námi. Už nevím co dělat.. Setkala jste ses tím některá?

U nás to je teď naopak :D chlap chodí pořád za mnou a já teď vůbec nemám chutě :roll: Ale když byly obě děti na táboře to jsme si užívali každý den :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 20:15
@Mailis píše:
Bohužel setkala, někteří lidé, jak muži tak ženy, na sex prostě moc nejsou a nepotřebují to a nic moc se s tím dělat nedá. Nevím, jestli je to případ tvého muže. Záleží na tom, jestli to tak bylo vždy, nebo až poslední dobou? Jestli takový dřív nebyl, tak za tím asi něco bude. Léky určitě mohou ovlivňovat chuť na sex.

To ne dřív bez malého to bylo tak 2-3× týdne ikdyz já byla v touze v převaze vždy tak ale tohle byla pohoda. Teď mi to vážně chybí je to vyloženě taková fyzická potřeba divná a nemůžu si nijak pomoc. A milence jsem bohužel už jednoho na chvilku měla s tím jsme to skonfili a já žádného nechci chci svého přítele.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 20:22

Ale je zvláštní, že nedávno mě chytil v koupelně a že prý tak jako na chvilku by rád, a to byl fakt nejméně vhodný okamžik. Ale večer a v poledne kdy malý spí tak se výmlouvá a já už na něj samozřejmě nenaleham abych se mu nezprotivila. Takže ale nemyslím si že by to bylo ze bych ho nepritahovala a i mě třeba sem tam tak jako placne takže už nevím co si o tom myslet. Napadá mě ještě, že třeba si nějak pomáhá sám (před 14ti dny byl pryč a chtěl po mě prirom mě erotické fotky) a to říkal že ho vzrusilo atd., ale prostě že mi to dělá schválně. Jenže si říkám je vůbec možné aby chlap takhle dlouho vydržel bez skutečného sexu? Jakotw mu nechybí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 20:22

Ale je zvláštní, že nedávno mě chytil v koupelně a že prý tak jako na chvilku by rád, a to byl fakt nejméně vhodný okamžik. Ale večer a v poledne kdy malý spí tak se výmlouvá a já už na něj samozřejmě nenaleham abych se mu nezprotivila. Takže ale nemyslím si že by to bylo ze bych ho nepritahovala a i mě třeba sem tam tak jako placne takže už nevím co si o tom myslet. Napadá mě ještě, že třeba si nějak pomáhá sám (před 14ti dny byl pryč a chtěl po mě prirom mě erotické fotky) a to říkal že ho vzrusilo atd., ale prostě že mi to dělá schválně. Jenže si říkám je vůbec možné aby chlap takhle dlouho vydržel bez skutečného sexu? Jakotw mu nechybí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 20:25

Uživatel je onlinepohledzdruhestrany
Extra třída :D 10282 příspěvků 01.09.19 20:31
@Anonymní píše:

Asi ho nepřitahuje ta očekávanost situace. Co vyrazit na procházku do přírody? :think:

Mailis
Povídálka 15 příspěvků 01.09.19 20:32

Tak třeba fakt je poslední dobou unavený…těžko říct. Co to zkusit někdy po ránu? Nebo si zkusit udělat pěkný večer apod. A proč by chlap nemohl vydržet bez sexu? Ne každý do toho musí bušit furt. S ex jsme jednou neměli sex asi dva roky a nechybělo mu to… Ale tvůj přítel očividně zájem má, jen je třeba trochu líný, nebo unavený…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 21:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ozehave téma, ten můj vůbec nemá chuť na sex. Naposledy před 2ma měsíci. Tvrdí, že je unavený. Já mám úplně obrovskou a těžko to snasim. Kor když vím že je to vždycky naopak :roll: je fakt že spi u malého já mám blok a spát u něho nemůžu, neusnu a pak mám zdravotní problémy (úzkostna porucha) malému jsou téměř dva roky. Podezira la jsem z toho prášky, večer bere Rivotril a Timonil vše najednou za celý den, ale tvrdí, že mi to dřív nebránilo že to tim není. Já o sebe dbam, tancuji břišní tance, mám troufnu si říct atraktivní postavu, hezký se oblékám atd tak nevím zda věřit. Milenku by mít neměl z práce jezdí rovnou domů a o víkendu je s námi. Už nevím co dělat.. Setkala jste ses tím některá? [/citace.
Může v tom být spousta důvodů - milenka, léky, nedostatek nějakých vitamínů, stres…můj se mnou chtěl spát jeden čas málo-jednou týdně, pak jsem mu koupila vitamíny (selen a zinek),a může každý den :dance:
Michal1986
Kecalka 443 příspěvků 02.09.19 07:21
@Anonymní píše:
To ne dřív bez malého to bylo tak 2-3× týdne ikdyz já byla v touze v převaze vždy tak ale tohle byla pohoda. Teď mi to vážně chybí je to vyloženě taková fyzická potřeba divná a nemůžu si nijak pomoc. A milence jsem bohužel už jednoho na chvilku měla s tím jsme to skonfili a já žádného nechci chci svého přítele.

A kolik je tobě, kolik je jemu?

jirka3
Kecalka 128 příspěvků 02.09.19 08:16

Jestli vstává k dítěti (nevím jak moc se budí) a bere Rivotril, tak se nedivím, to vyčerpá i slona.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 09:04
@Anonymní píše:

ahoj, nemame stejneho manzela nahodou? sem na tom dost podobne, jen sem na sex uz rezignovala a nic po manzelovi nechci, protoze to nema cenu. nechybi mu sex uz tri roky. zamer se vic na dite a bude to dobry. drzim palce

pouzitychlap
Stálice 94 příspěvků 02.09.19 11:22

Koukám, že je tohle už klasické téma.
U nás je to klasika já můžu vždy, žena chce tak jednou do měsíce :zed:
Pokud to takhle máte jen chvíli, a ještě tak, že to může být vyčerpáním z dětí, tak počkej.

Božislava
Závislačka 3321 příspěvků 02.09.19 11:43
@pouzitychlap píše:
Koukám, že je tohle už klasické téma.
U nás je to klasika já můžu vždy, žena chce tak jednou do měsíce :zed:
Pokud to takhle máte jen chvíli, a ještě tak, že to může být vyčerpáním z dětí, tak počkej.

Tak gumáček může být připravenej vždy.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama