Nemá mě nikdo rád, nemoc?

Anonymní
25.7.21 23:05

Nemá mě nikdo rád, nemoc?

Mám neustálý pocit že mě nikdo nemá rád, přitom mám fungující manželství a 2 děti. Často mě kvůli tomu přepadne hrozný pláč. Mám takové pocity snad už od mala a bohužel trvají i teď v dospělosti, v pubertě jsem nedokázala být nikdy bez přítele jen jsem se rozešla už jsem zoufale hledala náhradu, to asi také není úplně standardní. Tak mě napadá, není to nějaká psychická porucha? Co se s tím dá dělat? :zed: máte někdo taky takový problém?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8353
25.7.21 23:13

Jses zavislak se sklonama k depresi bych rekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13135
25.7.21 23:22

A ty sama sebe máš ráda? Jaký máš vztah sama k sobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
25.7.21 23:35

Zkus si najít dobrého psychologa/psychoterapeuta. Myslím, že by ti to mohlo hodně pomoci. Naučí tě s těmi pocity pracovat a získáš sebedůvěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
25.7.21 23:45

Já bych si tipla, že pes bude zakopaný někde v dětství. Můžeš mít nějaký traumatický zážitek, na který si třeba už nepamatuješ. Zkusila bych zapátrat v minulosti - dobrý psychoterapeut tě bude umět navést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2637
25.7.21 23:52
@Anonymní píše:
Mám neustálý pocit že mě nikdo nemá rád, přitom mám fungující manželství a 2 děti. Často mě kvůli tomu přepadne hrozný pláč. Mám takové pocity snad už od mala a bohužel trvají i teď v dospělosti, v pubertě jsem nedokázala být nikdy bez přítele jen jsem se rozešla už jsem zoufale hledala náhradu, to asi také není úplně standardní. Tak mě napadá, není to nějaká psychická porucha? Co se s tím dá dělat? :zed: máte někdo taky takový problém?

Měla jsem to úplně stejné jak ty, vážně… Vše se spravilo až s nynějším mužem a rodinou. Teď mám pocit, že mě mají rádi až moc :lol:

U sebe vím, že tomu tak bylo kvůli věcem co se odehráli v dětství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 06:34

Teď jsi přijdu jako bych to psala já. Přestěhovala jsem se v pubertě X kilometrů. Měla tu jen mámu. Nasla si tu manžela, splodili jsme dvě děti. Je tu i jeho rodina. Jinak tu nemám nikoho…žádné kamarádky. Manžel je na víc dost žárlivý. Nevim jestli mě jeho kamarádi nemají rádi, nebo me od nich drzi záměrně stranou. Tak jsem si skrz to včera pobrecela… No, život jde dal.

• Citovat
  • Nahlásit
8353
26.7.21 07:13
@Anonymní píše:
Teď jsi přijdu jako bych to psala já. Přestěhovala jsem se v pubertě X kilometrů. Měla tu jen mámu. Nasla si tu manžela, splodili jsme dvě děti. Je tu i jeho rodina. Jinak tu nemám nikoho…žádné kamarádky. Manžel je na víc dost žárlivý. Nevim jestli mě jeho kamarádi nemají rádi, nebo me od nich drzi záměrně stranou. Tak jsem si skrz to včera pobrecela… No, život jde dal.

Tyjo nebud tak poddajna! Vsechno se da zmenit!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 07:30
@Tarjei píše:
Tyjo nebud tak poddajna! Vsechno se da zmenit!!!

S chlapem jsem se dala do kupy když mi bylo 17. Pak mi veskery socialni zivot temer skončil. Vůbec se neumím bavit s lidmi. Dalo by se říct že lidem přijdu z venku jako namyslena barbie, ale uvnitř jsem hodně uťapnuta, ticha. Ale kdyz se mi něco nelíbí, umím se velmi hlasitě a rázně projevit. Vůbec nevím co stím… Opravdu se neumím seznámit, s cizími lidmi se bavit. Když někdo nějak zareaguje na moje děti, nedokážu říct další XY věcí, a začít se o nich bavit. Vždy se jen třeba zasmeju.. a dodám (jojo, nojo..)

• Citovat
  • Nahlásit
8353
26.7.21 08:00
@Anonymní píše:
S chlapem jsem se dala do kupy když mi bylo 17. Pak mi veskery socialni zivot temer skončil. Vůbec se neumím bavit s lidmi. Dalo by se říct že lidem přijdu z venku jako namyslena barbie, ale uvnitř jsem hodně uťapnuta, ticha. Ale kdyz se mi něco nelíbí, umím se velmi hlasitě a rázně projevit. Vůbec nevím co stím… Opravdu se neumím seznámit, s cizími lidmi se bavit. Když někdo nějak zareaguje na moje děti, nedokážu říct další XY věcí, a začít se o nich bavit. Vždy se jen třeba zasmeju.. a dodám (jojo, nojo..)

Predevsim si uvedom, ze ty lidi jsou, samozrejme s nuancema, stejny jako Ty. Jenze Ty se nemas rada, bojis se ukazat svoje slabosti. Ale ti ostatni maj ty slabosti taky zejo. Proste se uvolni, nikdo Te neohrozi. Sdileni je to, co sblizuje.
Btw pusobis na me lehce aspergerovsky, bylas takova vzdycky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 08:16
@Tarjei píše:
Predevsim si uvedom, ze ty lidi jsou, samozrejme s nuancema, stejny jako Ty. Jenze Ty se nemas rada, bojis se ukazat svoje slabosti. Ale ti ostatni maj ty slabosti taky zejo. Proste se uvolni, nikdo Te neohrozi. Sdileni je to, co sblizuje.
Btw pusobis na me lehce aspergerovsky, bylas takova vzdycky?
Řekla bych že jo. Nikdy jsem se moc s ostatními nebavila. :nevim: Nevedela jsem o čem, jak začít…
  • Citovat
  • Nahlásit
22888
26.7.21 08:25
@Anonymní píše: Řekla bych že jo. Nikdy jsem se moc s ostatními nebavila. :nevim: Nevedela jsem o čem, jak začít…

Co třeba to máme dnes krásné počasí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7577
26.7.21 10:24
@Anonymní píše:

Ahoj,
pocity je dobré poslouchat, určitě ti tím něco tvá duše chce říct. nemyslím si však, že by to bylo, že tě okolí nemá rádo. Máš manžela a děti, kteří tě jistě milují. Možná nenacházíš naplnění života v jiné části bytí, možná se cítíš nedoceněná doma, možná je to něco úplně jiného, třeba vlastně nemáš ráda ty samu sebe…
Asi by bylo dobré mít možnost si o tom s někým promluvit. Začít od nejbližších (muž, kamarádka), pokud by pocit přetrvával, tak se nebát promluvit s psycholožkou.
Je škoda trávit čas ve splínu a smutku, když život je tak krásná věc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat