Nemá někdo doma krabici od odšťavňovače?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barca44
Povídálka 23 příspěvků 13.12.17 21:59
Nemá někdo doma krabici od odšťavňovače

Ahoj chtěla bych udělat vánoční dárek, ktery bude v male krabici, pak ve větší a pak v nejvetsi…Jako posledni krabici bych chtela pouzit od odstavnovace, tedy chci se zeptat jestli nema nekdo doma krabici od odstavnovace a je z Ostravy :srdce:

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 13.12.17 22:06
8o

Ennny
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 13.12.17 22:19

Kup si v papirnictvi stejné krabice různých velikosti stoji to par korun a bude to vypadat mnohem líp

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 13.12.17 22:24

Proč zrovna odšťavňovač? Obdarovaný si ho přeje, takže to bude jako - haha, ty sis mami myslela, že to je ten vytoužený dárek, tak tady máš místo toho xxx? Nebo naopak bude muset překrýt prvotní zklamání klasickým „jééé, odšťavňovač jsem si dávno přála“ a teprv až tu pixlu otevře, tak vevnitř najde vysněný mobil? :mrgreen: Nevím no, radši to udělej jak radí @Ennny, když už to má být překvapení na čtvrtou ;)

Ennny
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 13.12.17 22:32

@Michelle_M jako me by to možná i urazilo ze mám dárek ve staré krabici :nevim:

e008
Závislačka 3136 příspěvků 43 inzerátů 13.12.17 22:42

@Ennny No tak asi zakladatelka vi, koho obdarovava a jestli si to muze dovolit…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama