Nemá někdo doma nevyužitý Clostík?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
20.5.22 15:15

Nemá někdo doma nevyužitý Clostík?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli náhodou některá nemáte doma clostilbegyt, který nevyužijete a prodaly by jste ho. Měla jsem ho už 2× a zatím bez úspěchu, tak mě zajíma, jestli ho někdo nemá na prodej, než si zajdu na gyndu pro další recept. :palec:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
16130
20.5.22 15:16
@Mini27 píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli náhodou některá nemáte doma clostilbegyt, který nevyužijete a prodaly by jste ho. Měla jsem ho už 2× a zatím bez úspěchu, tak mě zajíma, jestli ho někdo nemá na prodej, než si zajdu na gyndu pro další recept. :palec:

Zajdi si na gyndu, prodávat léky na předpis je trestný čin.

• Nahlásit
556
20.5.22 15:18

Ještě, že existují telefoníky na e-receptíky.

• Nahlásit
27539
20.5.22 15:25

Nemůžeš to užívat bez dohledu lékaře. A zrovna tenhle lék je dost nebezpečný. @admin

• Nahlásit
8412
20.5.22 16:08
@Mini27 píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli náhodou některá nemáte doma clostilbegyt, který nevyužijete a prodaly by jste ho. Měla jsem ho už 2× a zatím bez úspěchu, tak mě zajíma, jestli ho někdo nemá na prodej, než si zajdu na gyndu pro další recept. :palec:

S tímhle přístupem se na děti vykašli, děkuji za celou lidskou společnost.

• Nahlásit
237
20.5.22 16:21

Ze se kazdou chvili najde nekdo, kdo tohle zkousi  :roll:

• Nahlásit
16082
20.5.22 18:34

Dobrý den,
diskuzi uzamykám a předávám ke smazání. Prodej léků na předpis je nelegální. @Mini27 Užíváním léků, které nejsou určené přímo pro Vás vážně ohrožujete své zdraví. Poraďte se vždy se svým lékařem. Děkuji za pochopení.

Hezký den
Terka :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat