Nemá někdo "kladkový" držák na kolo?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JáDante
Kecalka 262 příspěvků 06.04.18 15:04
Nemá někdo "kladkový" držák na kolo?

Prosím nemá někdo doma Kladkový držák na kolo, kterým se dá vytáhnout kolo pod strop? Např. Zde: https://www.autio.cz/…-kladka.html Řeším každý cm, kolo by mělo viset nad průchodem, a pomohlo by mi, kdybyste mi změřili, když se to vytáhne na maximum tak kolik cm je od stropu ke kolu.

Reklama

Reakce:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26981 příspěvků 9 inzerátů 06.04.18 15:22

@JáDante jo, máme ho v chodbě dole… co přesně chceš změřit?

JáDante
Kecalka 262 příspěvků 06.04.18 15:32

„mezeru“ mezi stropem a začátkem kola. Jakoby - ten držák má nějaký rozměr, tak chci vědět, když to kolo vytáhnu co nejvíc to jde, tak kolik bude viset pod stropem. Kolo si změřím :-) ale nevím parametry a možnosti toho držáku. Budu mooc ráda :hug: @Regina Hero

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26981 příspěvků 9 inzerátů 06.04.18 15:47

Tak je to 44 cm od stropu po konec toho háčku, co je u nosiče…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26981 příspěvků 9 inzerátů 06.04.18 15:50

Takhle nám to tam visí, měřila jsem tu vzdálenost mezi stropem a tím místem, jak je zavěšené kolo na nosiči vzadu… takže po konec té vidlice nebo jak to nazvat… snad si rozumíme… ;) Nebo vlastně by se dalo říct, že po tu spodní hranu řídítek, jak to na tom véčku visí…

Edit: teď se dívám na ten držák, ale máme ho trochu jiný než ten tvůj z odkazu… tak nevím, jestli jsem ti poradila… ale ony ty rozměry budou plus mínus asi stejné… :think:

JáDante
Kecalka 262 příspěvků 06.04.18 16:20

@Regina Hero Jo jo, dobře, super, díky moc za pomoc :kytka: :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama