Nemá některá z vás zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 15:31
Nemá některá z vás zkušenost ?

Holky jdu za vámi pro radu. Poslední menses jsem měla 23.1. Zkusila jsem ovu testy a vyšla mě ovu nejsilnější až 31dc 22.2.-23.2. Styk samozdrejme byl. Byla jsem v pátek na gynde na kontrole a říkala jsem mu to tak mi vzal krev hcg a krevní obraz. Výsledek hcg pod jedničku takže za tehu se to nebere. Nicméně jsem včera trošičku zaspinila ale skoro nic pak byl styk a dnes ráno jsem zaspinila taky úplně malinko nebylo to ani na intimku. Teď mě trosku bolí podbrisek ale je to chvilkove. Myslela jsem si ze se mi rozjede menses a zatím nic. Intimka čistá tak nevím. Nemáte zkušenost??dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Terry1991
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 05.03.17 15:38
@Anonymní píše:
Holky jdu za vámi pro radu. Poslední menses jsem měla 23.1. Zkusila jsem ovu testy a vyšla mě ovu nejsilnější až 31dc 22.2.-23.2. Styk samozdrejme byl. Byla jsem v pátek na gynde na kontrole a říkala jsem mu to tak mi vzal krev hcg a krevní obraz. Výsledek hcg pod jedničku takže za tehu se to nebere. Nicméně jsem včera trošičku zaspinila ale skoro nic pak byl styk a dnes ráno jsem zaspinila taky úplně malinko nebylo to ani na intimku. Teď mě trosku bolí podbrisek ale je to chvilkove. Myslela jsem si ze se mi rozjede menses a zatím nic. Intimka čistá tak nevím. Nemáte zkušenost??dekuji

Ahoj, snažím se v tom orientovat… TZN.: v Únoru MS nebyla??? Zkrátka od té poslední MS další zatím neproběhla? Zkoušela jsi dnes nebo včera těhu test? :think:

Terry1991
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 05.03.17 15:40
@Anonymní píše:

a záleží také jakou máš DC? :think:

radkka
Generální žvanilka 20705 příspěvků 05.03.17 15:41

Jestli ovulace byla 22.2. tak je snad i na krev ještě brzy, ne? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 15:46

@Terry1991 Ajoj v únoru menses nebyla vyšla mě ovu opravdu tak pozdě před menses styk byl 19,21,22.2,

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 15:46

@radkka on mě i v pátek vzal no i krevní obraz takže těžko říct asi to vzal pro jistotu skrz potrat v loni.

radkka
Generální žvanilka 20705 příspěvků 05.03.17 15:48
@Anonymní píše:
@radkka on mě i v pátek vzal no i krevní obraz takže těžko říct asi to vzal pro jistotu skrz potrat v loni.

Já si myslím, že je to brzy :nevim:

Terry1991
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 05.03.17 15:48

@radkka to ano…spíš by mě teď zajímalo jakou má délku cyklu…to co všude uvádějí kdy by měla být ovulace, to má zkrátka každá z nás jinak.Ale prakticky jestli jsem to správně pochopila tak v době kdy by teoreticky měla dostat další MS měla právě tu ovulaci. a s dneškem už je to vlastně od prvního dne cyklu 36 den. Což se mi zdá už lehce za hranicí. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 15:55

@Terry1991 mívala jsem menses většinou dam příklad. 17.7.23.8.26.9­. Takže tak. Vůbec teda nevím taky si myslím ze to tak byt nemá ale podle Dr asi v pohodě.

Terry1991
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 05.03.17 15:59
Takže od styku je to 11dní. Kdy jsi měla dostat MS? všude mi říkali že ideální je dělat si těhu test nejdřív čtvrtý den od zpoždění. To se ale právě také odvíjí od délky cyklu.Co jsem si vyčetla tak 25-35 je v normě, ostatní je buď moc krátké a nebo moc dlouhé. Já mám třeba 27-34 což by mělo být ještě ok a podle toho se tak nějak řídím. Ovulaci máme každá jinak, né vždy platí že je to cca 14den od prvního dne cyklu, takže tam asi problém nebude no.
@Anonymní píše:
@Terry1991 Ajoj v únoru menses nebyla vyšla mě ovu opravdu tak pozdě před menses styk byl 19,21,22.2,

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 16:05

@Terry1991 když ta ovu byla tedy tak pozdě tak bych řekla ze menses by měla byt zhruba teď někdy prave mě překvapilo to zaspineni úplně slabounce no myslela jsem ze se to rozjede prave. Myslíš ze mám zkusit po víkendu tehu test? to asi ještě ne ze?

Terry1991
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 05.03.17 16:37
@Anonymní píše:
@Terry1991 když ta ovu byla tedy tak pozdě tak bych řekla ze menses by měla byt zhruba teď někdy prave mě překvapilo to zaspineni úplně slabounce no myslela jsem ze se to rozjede prave. Myslíš ze mám zkusit po víkendu tehu test? to asi ještě ne ze?

já bych těhu test zkusila mezi středou a pátkem. Ale asi bych si spočítala kdy cca jsem měla mít nebo mám mít MS. Nejspíš to na těhu asi vypadat nebude. Zapisuješ si někam kdy a jak MS máš? :think: ono takhle těžko říct jestli nevíš kdy ti má MS přijít, tak se ani nedá říct jestli by eventuálně bylo na HCG hladinu brzo a nebo akorát. Tvůj gyndař ale určitě ví co dělá.

Helileli
Závislačka 2980 příspěvků 05.03.17 17:20

Pokud jsi měla ovu test pozitivní 22.2., tak ovu proběhla cca 23.2. Pokud budeme počítat luteální fázi standardních 14 dnů od ovulace, tak bys to měla dostat cca 9.-10.3. A dneska máme teprve 5. Hod se do klidu a pokud ms nepřijde, udělej si test příští víkend.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 17:23

@Helileli mě prave zarazilo to lehce zaspineni uvidím zda se rozjede ale zatím to nijak nepocituji zas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 17:25

@Terry1991 Jojo ovu byla jak píšeš a v to období byl i styk prave takže od te ovu počítám deset dnů a měla bych to nějak dostat teď takže uvidím zatím jsem jen lehce zaspinila skoro nic včera a dnes jen rano

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >