Nemá o mě zájem, ale nedokáže mi to říct

Anonymní
17.11.19 09:49

Nemá o mě zájem, ale nedokáže mi to říct

Hezké dopoledne.. já už se v tom chlapském chování opravdu nevyznám. Pomozte mi to pochopit.. :zed: chlap na mě evidentně kašle (jedná se o milenecky vztah), ale když se ho zeptám, zda to chce ukončit, že přeci o nic nejde, tak tvrdí, že v žádném případě. Přitom se mi sám od sebe neozve, prý není na vypisování :think: když jsme spolu, tak chemie je neskutecna. Bohuzel iniciator nasich setkani a veskereho kontaktu jsem ja. Mam pocit, ze ho tak akorat obtezuju. Proč je tak těžké říct do očí, jsi mi u zadku, neotravuj mě?? Když mi to svým chováním vlastně dokonale naznačuje :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17.11.19 09:54

Když mu podržíš, kdy potřebuje, proč by to ukončoval?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
17.11.19 09:58

Tak to ukonči ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14389
17.11.19 09:59
@Anonymní píše:
Hezké dopoledne.. já už se v tom chlapském chování opravdu nevyznám. Pomozte mi to pochopit.. :zed: chlap na mě evidentně kašle (jedná se o milenecky vztah), ale když se ho zeptám, zda to chce ukončit, že přeci o nic nejde, tak tvrdí, že v žádném případě. Přitom se mi sám od sebe neozve, prý není na vypisování :think: když jsme spolu, tak chemie je neskutecna. Bohuzel iniciator nasich setkani a veskereho kontaktu jsem ja. Mam pocit, ze ho tak akorat obtezuju. Proč je tak těžké říct do očí, jsi mi u zadku, neotravuj mě?? Když mi to svým chováním vlastně dokonale naznačuje :zed:

Zkus se mu nějakou chvíli neozývat, nevolat, neposílat sms, nekontaktovat přes sociální sítě, zkrátka nic a uvidíš.
Tohle je staré, osvědčené a účinné, ale musíš to opravdu vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
17.11.19 10:17

A proč by to dělal, když mu vždycky dáš i přesto, jak se k tobě chová?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
17.11.19 10:33

A proč se mu tedy pořád ozýváš 8o?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 10:33

Chlap málokdy řekne ne, když se jedná o sex. Proč by se něčeho takového vzdával a dobrovolně. Buď budeš mít stejný přístup anebo jdi o dům dál. A obecně chlapi nemají rádi komplikace, neradi řeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2634
17.11.19 10:45
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Chlap málokdy řekne ne, když se jedná o sex. Proč by se něčeho takového vzdával a dobrovolně. Buď budeš mít stejný přístup anebo jdi o dům dál. A obecně chlapi nemají rádi komplikace, neradi řeší.

Bohuzel, presne tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 10:46

Proč si sebe nevážíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
17.11.19 11:12

...

Proč by to ukončoval, když mu sama lezeš do postele a on si může kdykoliv vyklepat? By byl blázen. O nic víc nemá evidentně zájem. Pokud ty ano, musíš se podle toho zařídit (hledat jinde). Čas s tebou trávit nechce a co by tě nepřefikl, když mu vlezeš až pod nos?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2249
17.11.19 11:19

No neváží si tě, a proč taky když mu sama pořád lezeš do zadku… Když budeš furt taková chtinda a kontaktovat ho, domlouvat schůzky, no tak proč by nešel, když si může vrznout a pak na tebe zase kašlat. Děláš si to sama. Tak se na něj vyprdni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12339
17.11.19 11:24

Musíš si uvědomit, co od toho chceš ty. Pokud jen dobrý sex a ten je, tak to tak ber a přistupuj k tomu přesně takto. Řekni si když budeš chtít ty a on evidentně vždy rád přiskočí a pomůže :D
A v mezičase ho úplně vypusť, ber ho jen jako nástroj k uspokojení, což on asi evidentně je.

Pokud hledáš víc, city, zájem atd., tak buď si na to najdi externistu (chudáka z friend zone), který tě bude obdivovat, obdarovávat, zahrnovat tě pozorností a uspokojí tuhle tvoji potřebu. Nebo druhá varianta, najdi si jiného, který ti dá obojí, ale to by mohl být problém, zejména, pokud jsi zadaná a zamotalo by ti to hlavu.

Upřímně - pokud je v posteli dobrý a ty jsi zadaná a on ti dává jen tu postel, je to ten nejlepší milenec jakého můžeš mít, aby ti nic nezkomplikoval. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 11:26

No lebo ta využíva ako matrac, ktorý má k dispozícii kedy si zmyslí, vlastne ktorý sa mu podsúva sám. On váš" vzťah" nemá prečo ukončovať, žiadne záväzky, vie, že keď bude chcieť sex si k dispozícii. Absolútne výhodné pre neho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47984
17.11.19 12:26

Tak se stahni, nekontaktuj ho a dej si nějaký limit, do kteréhopokud se neozve, tak už s ním nebudeš počítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 12:30

Jak psali vsichni přede mnou. On nechce ukoncovat to, co se děje. Ty se ozyvas a stojis o něj. Jemu se to s tebou líbí v posteli a nic víc po něm nechces - ac si ty myslíš, co chceš, tak se chovas tak, ze toto ti stačí. On prostě nemá důvod. Jestli ti toto nevyhovuje, tak se tak začni chovat. Nic jednoduššího není. Držím palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama