Reklama

Nemá zájem ani o sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 14:20
Nemá zájem ani o sex

Ahoj, potrebovala bych radu. S přítelem máme vztah jako po 50ti letech manželství. Pritom jsme spolu 4 roky. Vubec o me nejeví zájem. Pritom ja se o sebe vcelku starám, nejsem tlustá po porodu jsem to měla dole skoro hned když nepočítám pár strii. Prijde z práce a sedne k pc a do té doby, než jde spat. Myslim, že až tak hnusná nebudu, krásná taky nejsem, ale líbila jsem se mu.po ženských se otáčí :nevim: Asi jsem ho omrzela, ale co s tim teď? Milenku asi nemá, nemá telefon ani žádné internetové možnosti, psát si s někým. Kdyz mu řeknu o sex, tak jde bez sebemenších problémů ale mě štve, že si neříká on. Nejake vyznávají lásky, to vůbec. Obcas během dne prohodíme pár slov a tím to končí. Sex ZADNY, pokud si o to neřeknu. JEDNOU jsem ti vydržela si neříct 2 měsíce, ale jeho to taky nenapadlo.Uz premyslim o milenci, ale to by bylo rychle po…Vnima me doma jako služebnou spíše, než jako partnerku.Ci s tím mám dělat? Prosím nepíše „odejit“ Máme dítě a moje nespokojenosti je vedlejší. Spis vy me zajimalo jak ho popostrcit k tomu, aby se začal zajímat…Dekuji předem za tady/ názory :kytka: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 12.03.18 14:36

Stereotyp je zabijak vztahu. Řekla si mu o tom, co tě trápí? Píšeš, že spolu skoro nekomunikujete. To je ale zaklad. Trávíte spolu cas i bez ditete? Jdete nekam spolu je vy dva?

Příspěvek upraven 12.03.18 v 15:19

Ice79
Závislačka 2574 příspěvků 12.03.18 14:37

V první řadě bych mu přestala dělat služku. A starala bych se o sebe mnohem víc. Chodila ven. Jeho bych si nevšímala. Buď to zabere nebo ne. :nevim:

Esmeralda75
Závislačka 3067 příspěvků 12.03.18 14:41

No a řekla jsi mu na rovinu že to takhle nechceš? To reaguji na to tvoje -vydrzela jsem mu nerict 2 měsíce a jeho to nenapadlo! Kdybych já čekala až chlapům něco dojde nebo je napadne, tak se taky nedockam :mrgreen: Co jsi napsala tady, bych na něj vybalila a jak to vidí dál a na PC dělá co, hraje hry? Taky se mi stalo že přítel hrál hry a nevnímal nic okolo, já bych teda dala vážnou řeč. :mavam:

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 12.03.18 14:44

Říkat si o sex mě dostává. To bych asi taky nebyla nažhavená, kdyby mi přítel jen tak řekl o sex :palec: musíš do toho vztahu přinést vášeň, nějakou masáž erotickou mu udělej, cokoliv jako předehru. :nevim: Ale je divný, že mu 2 měsíce bez toho nevadili jako chlapovi. To už bych vážně Přemýšlela, jestli nemá bokovku, přece jen stačí se domluvit v práci např.,mobil k tomu asi ani nepotřebuje :nevim:

Ice79
Závislačka 2574 příspěvků 12.03.18 14:45

Já bych mu teda PC ještě hodila na hlavu. Tohle bych nesnesla ani náhodou. :zed: Táta od rodiny a chová se jak i.diot!

BaMaK
Závislačka 2754 příspěvků 33 inzerátů 12.03.18 14:47

Řekni mu to…a uvidíš, navrhni třeba nějaký společný víkend, akci-bez dítěte. Řekni mu, že ti chybí. Uvidíš, že se chytne. Třeba ani neví, že tě to trápí. Vztah vyšumí skoro vždycky a pak se musí začít intenzivně pracovat, aby se taky nerozpadl.

Ice79
Závislačka 2574 příspěvků 12.03.18 14:49
@AnetVV píše: Říkat si o sex mě dostává. To bych asi taky nebyla nažhavená, kdyby mi přítel jen tak řekl o sex :palec: musíš do toho vztahu přinést vášeň, nějakou masáž erotickou mu udělej, cokoliv jako předehru. :nevim: Ale je divný, že mu 2 měsíce bez toho nevadili jako chlapovi. To už bych vážně Přemýšlela, jestli nemá bokovku, přece jen stačí se domluvit v práci např.,mobil k tomu asi ani nepotřebuje :nevim:
Řekla bych, že to myslela trošku jinak. Určitě nepřišla a „Járo, budeme souložit, prosím?“ :lol: Jinak teda dělat chlapovi, co mě má u zadku, masáž… Za prvé, na to se mám moc ráda a za druhé, tento by ji stejně poslal někam, mám ten dojem. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 14:49

Ahoj…mám doma úplně to samé :( Taky už to nějakou chvilku řeším (sama řeším) Když mu to říkám že si mě ani mimča navšímá…tak on řiká že všímá a nebo že si bude všímat jen co dokouká inzeráty v telefonu :zed: Nejradši bych mu ten blbej telefon zahodila. A se sexem to mám taky tak akorát když si o to řeknu tak kolikrát ani nejde.Taky jsme spolu 4 roky. A nemyslím že bych byla hnusná. Chlapi se otáčej :mrgreen: jen né ten můj :,(

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 12.03.18 14:52

@Ice79 tak jestli už to tak trvá dlouho, že každý den je stereotyp tak se nemůže divit ani jemu, že už nemá chuť zase.

Ice79
Závislačka 2574 příspěvků 12.03.18 15:04
@AnetVV píše:
@Ice79 tak jestli už to tak trvá dlouho, že každý den je stereotyp tak se nemůže divit ani jemu, že už nemá chuť zase.

Nemyslím si, že je to stereotypem. S dětmi určitý stereotyp prostě nastane vždy. Už to není jako kdysi bez dětí. Chlapi si neváží partnerek, které kolem nich skáčou, dělají mu služku. Já teda musím říct, že jsem taková ta mrška, služku jsem nedělala nikdy (a nikdy dělat nebudu), chlapi mi odjakživa zobali z ruky. Spíše ty sluhy dělali mně a dobrovolně. Kopačky jsem nezažila nikdy. Vždycky jsem se rozloučila já. Jinak teda teď jsem vdaná přes 10 let, 2 děti, spokojené manželství. :nevim:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 12.03.18 21:23
Přiděl mu práci

Aby neměl čas si sednout k PC. Každý den činnost v bytě/domě. Pravidelné hlídání dítěte. Tvoje osobní volno.
Nejsi atraktivní, protože jsi pes u boudy. Má Tě strašně jistou, nic nemusí opečovávat a dobývat. Nemá důvod k nejistotě, že by se do toho vložil někdo jiný. Tak na to peče.
Měla by ses stýkat s jinými muži - jedno kde. Jen za účelem kontaktů - nemyslím s nimi jít do všeho. A doma občas něco nestihneš. Musí se podílet, jinak je jen pokladnička, která bude, až budeš mít vlastní příjem, nepotřebná.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 22:41
@Anonymní píše:
Ahoj, potrebovala bych radu. S přítelem máme vztah jako po 50ti letech manželství. Pritom jsme spolu 4 roky. Vubec o me nejeví zájem. Pritom ja se o sebe vcelku starám, nejsem tlustá po porodu jsem to měla dole skoro hned když nepočítám pár strii. Prijde z práce a sedne k pc a do té doby, než jde spat. Myslim, že až tak hnusná nebudu, krásná taky nejsem, ale líbila jsem se mu.po ženských se otáčí :nevim: Asi jsem ho omrzela, ale co s tim teď? Milenku asi nemá, nemá telefon ani žádné internetové možnosti, psát si s někým. Kdyz mu řeknu o sex, tak jde bez sebemenších problémů ale mě štve, že si neříká on. Nejake vyznávají lásky, to vůbec. Obcas během dne prohodíme pár slov a tím to končí. Sex ZADNY, pokud si o to neřeknu. JEDNOU jsem ti vydržela si neříct 2 měsíce, ale jeho to taky nenapadlo.Uz premyslim o milenci, ale to by bylo rychle po…Vnima me doma jako služebnou spíše, než jako partnerku.Ci s tím mám dělat? Prosím nepíše „odejit“ Máme dítě a moje nespokojenosti je vedlejší. Spis vy me zajimalo jak ho popostrcit k tomu, aby se začal zajímat…Dekuji předem za tady/ názory :kytka: :kytka:

Tak porad muze byt hur. Jako ze si reknes a on te posle do…

Mart81
Závislačka 2651 příspěvků 12.03.18 23:02

Kolik je mu let a jak často jste měli sex dřív? Jak dlouho už to funguje takto, že není iniciativní? A zpočátku vztahu iniciativní byl nebo to také bylo spíš na vás? A pokud dřív usiloval, tak o co? O sex jako takový nebo ho zajímaly i něžnosti? Jak se k sobě chováte, když už se jeden druhému věnujete - je tam nějaké objetí, pohlazení, přitulení v posteli - a bylo to dřív? Jste spíš na mazlení nebo toto mezi vámi nikdy moc nebylo?

Jak to dělal, když se snažil a za jakých obvykle situací? Proběhly tam nějaké ošklivé věci, které to změnily (nevěra, škaredé hádky, vyhazov, úmrtí v rodině…) nebo to vyšumělo postupně? Masturbuje nebo to vypadá, že když si neřeknete, tak mu sex nechybí vůbec, ani v této podobě? A pokud masturbuje, jaké má sexuální představy a fantazie, co vyhledává jako stimul? Nemá třeba nějakou úchylku, libůstku, která by ho přitahovala a díky které pro něj běžný sex ztratil zajímavost?

Kdyby byl vztah jinak v pohodě a on už měl přes 35 let a celkově neprojevoval zájem skoro o nic, případně dokonce i přibíral a podobně, tak bych si tipl na možnou nízkou úroveň testosteronu, což je teď častější zdravotní problém u mužů. A tedy by bylo vhodné vyšetření. Ale podle popisu mi to připadá spíš na vztahový problém + asi od začátku trochu nižší potřebu sexuality nebo iniciativu od něj?

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 13.03.18 18:05

To jsou porad ty stejny place tady.

Pisu to sem asi uz posty, ale asi je to potreba opakovat porad dokola: proste pomerne velke mnozstvi chlapu to ma tak, ze sex se svou stalou partnerkou ho po nejake dobe prestane bavit. Nekoho mene, nekoho vice. Chlapi jsou tak zkratka naprogramovani - jejich telo a mozek funguji tak, ze z evolucniho pohledu je nejlepsi cestou k reprodukci vlastnich genu promiskuita = sex s co mozna nejvice ruznymi zenami.

Nekdo se s tim vyrovna lepe, nekdo hure. Nekdo sex s manzelkou provozuje vicemene po cely zivot, nekdo se k tomu nuti jen s obtizemi. Ale jsem presvedcen, ze i ten, ktery uspokojivy sexualni zivot s manzelkou vede, pokud by pred nej postavili 10 zen, z nichz jedna by byla jeho manzelka, a rekli by mu, ze s jednou z nich se muze beztrestne vyspat, tak by si asi svou zenu nevybral. A to i kdyby byla ze vsech nejkrasnejsi. (Pokud by tedy tech zbyvajicich 9 nebyly totalni obludy.)

Jak z toho ven? Pokud dokazes oddelit sex od emoci, porid si milence a asi by mohlo i pomoci trochu manzilkovi zabrnkat na strunu zarlivosti. To nekdy docela funguje…

Ale hlavne se do zadnyho jinyho nezabouchni! Mysli na deti!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama