nemá zájem "opravit" byt

Anonymni
2.7.09 21:35

nemá zájem "opravit" byt

ahoj, chci se jen vypsat. jsem na rd, bydlíme v byte po mých rodičích (tedy v byte kde jsem já vyrustala),je to pekny 3+1, starsi sice..no a pořád to tady vypadá jako kdyz jsem tu jako decko vyrustala (nejaky cas jsem bydlela i jinde). A šíleně mě točí že on nemá naprosto zájem. Peníze asi celkem nejaký máme ale to ani není o penězích. Spíš o tom, že jemu se nechce. Cokoli se děla to já vymyslím, naplánuju a vyřvu si. Doslova. Natřít futra, vyměnit prahy atd..proste kraviny není schopen udělat. A aby ho to napadlo samo, ani ve snu.

co chci od vás slyšet : Chlapi jsou všichni lemry, nic si z toho nedělej.
popř. Bud ráda že seš ráda. 3+1 je OK, časem to dáte dokupy apod.

Co nechci slyšet : ..no, my máme baráček..nebo : V bytě po našich bych nepřežila ani minutu..

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3790
2.7.09 21:41

tak se ho neptej a dej se do toho sama ;-) .. aspon ja bych to tak udelala ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
2.7.09 21:47

Ja si to vsechno delam sama… Kdyz se jeste trochu snazil, tak stejne vzdycky prohlasil, ze to radsi zaplati remeslniky :roll: Nebo ze mam nakoupit material a az najde cas, tak to udelame :? Radim totez, a jo, nektery chlapi jsou lemry ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.7.09 21:53

holky dík..a jak to děláte a stíháte?jako nakoupíte si matroš a prostě všechno samy?
se zabiju..no ale asi jediná možnost..

zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
3329
2.7.09 21:57

Jo presne tak, nekdy mi prijel pomoct bracha, treba kdyz jsme tapetovali, to bych asi sama nedala, ale natrit futra nebo radiatory, okna… nebo vymalovat, to jsem zvladla sama. Ted co mam malou jsem toho moc neudelala, ale taky se da, zalezi jak mas stare deti (jestli mas), mohly by i pomahat a udelat z toho hru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2111
2.7.09 22:05

ahojky........já jsem klasická kovářovic kobyla :lol: . Můj chlap dělá lidem koupelny na klíč, ale doma mu vše trvá 100let. Nepomáhá nic prosby,křik ani pláč, prostě přijde domu plácne se k TV a je to :twisted: :twisted: .
Posledně přidělával sušák na topení (topné těleso) půl roku, až jsem mu říkala jestli nám neprojde záruka, kdyby náhodou bylo rozbité. Pak mi ruply nervy a přestal nacházet ručníky, respektive jsem mu je nechávala v šatně na nepřidělaném sušáku. Pochopil a za 2 dny sušák přidělal 8)
Radim také jako holky.......začni sama,najdi si firmu, jestli máš peníze, tak to neni problém.
Hele ale mnohem horší jsou všeumětelové co se do všeho hrnou, ale vše spíš zkazí. Můj brácha je strašně ochotný každýmu pomoct. Tak mi slibil, že mi tedy opolstruje vchodové dveře, když manžel na to nemá čas. No tak jsem byla celá šťastná. Výsledek byl šílený, nešly zavírat dveře, protože se měli nejdřív podříznou dveře a pak polstrovat. No tak jsem musela volat manželovi, aby jel rychle domů, a dveře opravil......smál se asi týden :oops: :oops: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.7.09 22:06

hani,
mám skoro půlročního mimáka.prave naprd že před narozením se toho moc nestihlo, i tak jsem celý tehotentstvi probulela - proste hnizdila jsem a on sedel nekde u pc nebo bedny:( nevím kdy treba udelame pokojicek nebo tak..achjo..
ale máš pravdu musím se do toho pustit sama. Nejhorsi je že jsem proto na nej permanentne nasraná..tak jakoby málo, ale furt..jak když neco potichu píská..prostě o tom pořád vím. Je to hnup. Kdyby aspon trosku malinko neco udelal, mel by se mnou pohodicku. Chodi do prace na odpo, vrati se ted zachvilu, pak bude sedet u PC, vstane tak v 11 na 2 zase do prace a o víkendu přece musí odpočívat že? :twisted: :twisted: :twisted: grrrrrrrrrrr
myslela jsem že když to napíšu uleví se me, ale nic moc teda :)

• Nahlásit
  • Citovat
9867
2.7.09 22:07

Taky hodně dělám na bytě sama, chraň bůh, chlop je šikovnej, ale taky to jde hodně kolem něj…
Veškeré řemeslníky a práce plánuju já, sedím na webu a pokaždé si pozjišťuju co a jak by to mělo vypadat, pokecáme o tom s chlopem, domluvíme se, něco uděláme spolu, něco udělá sám, něco udělám já (třeba maluju já, úklid je na mužském - on nemusí ani jedno, já nenávidím to druhé - proto ta volba práce).

Být tebou buď sama najdu firmu a malé udělám sama nebo budu postupně plánovat práce a zapojovat mužského (a chválit, chválit, chválit…).

A ještě mě napadá jedno - nevadí mu, že ten byt je tvůj - předpokládám, že je, když je po rodičích.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.7.09 22:08
Péťka píše:
ahojky........já jsem klasická kovářovic kobyla :lol: . Můj chlap dělá lidem koupelny na klíč, ale doma mu vše trvá 100let. Nepomáhá nic prosby,křik ani pláč, prostě přijde domu plácne se k TV a je to :twisted: :twisted: .
Posledně přidělával sušák na topení (topné těleso) půl roku, až jsem mu říkala jestli nám neprojde záruka, kdyby náhodou bylo rozbité. Pak mi ruply nervy a přestal nacházet ručníky, respektive jsem mu je nechávala v šatně na nepřidělaném sušáku. Pochopil a za 2 dny sušák přidělal 8)
Radim také jako holky.......začni sama,najdi si firmu, jestli máš peníze, tak to neni problém.
Hele ale mnohem horší jsou všeumětelové co se do všeho hrnou, ale vše spíš zkazí. Můj brácha je strašně ochotný každýmu pomoct. Tak mi slibil, že mi tedy opolstruje vchodové dveře, když manžel na to nemá čas. No tak jsem byla celá šťastná. Výsledek byl šílený, nešly zavírat dveře, protože se měli nejdřív podříznou dveře a pak polstrovat. No tak jsem musela volat manželovi, aby jel rychle domů, a dveře opravil......smál se asi týden :oops: :oops: :oops: :oops:

Petko tak to je opravdu vtipné
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.7.09 22:09

oo sakra..muj předchozí příspevek je nejakej pokaženej..jo Peti a to je přesné, prosby, křik pláč..mluvíš mi z duše…

• Nahlásit
  • Citovat
75
2.7.09 22:10

Ani nevíš jak ti rozumím. mám to doma podobně, krom rozvodů elektriky a nové koupelny (obojí už bylo opravdu havarijní) se v našem bytě, mmch po jeho rodičích, neudělalo nic. Už 3!!!! roky čekám na novou kuchyň, která měla být „na jaře“ (stěhovali jsme se v zimě). A to ani nemluvím jak máme dorasované zdi od staršího kluka. Vymalovat??? Ani náhodou, to radši počkáme až to dočmárá ještě mladší!! O spoustě dalších blbostí kvůli kterým zvu domů na kafe jen opravdu dobré kámošky ani nemluvě. Pomaličku se sice občas něco pohne, ale je to fuška, můj chlap není líný, jen mu prostě stačí, že věci fungují a na to jak to vypadá kašle. Je to na 100% praktik zkřížený se skrblíkem, což je nejhorší možná varianta
Jak je tu rada dát se do toho sama - nevím, ale nejsem asi moc stavěná na to, abych tu vymalovala nebo nalepovala lišty okolo zdí či zamontovávala lustry. Se dvěma malýma dětma za patama bych to asi nedala. A pozvat si na to řemeslníky je podle něj zbytečné vyhazování peněz (i když bych na to měla)
Ach jo. Tak jsem se alespoň vypsala když už neporadila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.7.09 22:14

Lesi - nemyslím, von je takovej všudezdejší. Kde ho po:,–(íš tam je rád (hlavně když je před ním nejakej monitor nebo tak..)
Ba naopak myslím že mu to nevadí (to neopravene a stare zde) proto, že to není jeho.
Myslím, že práve kdyby musel neco do spolecneho bydlení investovat, přičinil by se víc..Ale to je jen má domněnka..

jo jeste rychlovka dodám : a mne to naopak extremne vadi. Mám pocit šilené smyčky když vychovávám své díte v tom v čem má matka vchovávala mne. Hromablesky a hladomor na mne. Nevážím si, já vím, máme se dobře, jsme zdraví. To je hlavní.

• Nahlásit
  • Citovat
23505
2.7.09 22:24

No u nás jdou ty opravy taky hodně pomalu, chlap je pracovitej, ale rád máš všechno do detailu promyšleno, tak si to xkrát nakreslí a vyměřuje a hledá další varianty… Ale co se mi osvědčilo, jednak sama si udělat, co potřebuju a zvládám, mě to baví a jeho tyhle drobnosti nějak moc ne a na tom zbytku se snažit spolupodílet - něco jako Lesina, najít pár variant nebo firem a katalogů a průběžně to s ním řešit. Bohužel chlapi vydrží i v dost hrozných podmínkách :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
2.7.09 22:40

ha ha, u nás právě „zápolíme“ o novou koupelnu, budeme totiž „sekat“ elektriku, tak že by se to udělalo při jednom bordelu… Nejdříve, že se mu nechce … a kdesi cosi (stejně on to uklízet nebude, ani mlátit ne… tak o co jde, že?)
Jen tu bude muset být s těma fachmanama a komandovat je do práce, to já prostě neumím (komandovat :cry: )

Nejdříve to bylo o penězích (po daních jich máme trochu našetřeno)
a nejvíc mě dokáže naštvat když řekne, že to nejde, přitom on tomu prdlajs rozumí !!!

NO nic, jdu do sprchy a do hajan…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
3.7.09 08:58

:lol: :lol: Můj muž udělá (i když mě teda občas berou všichni čerti) všechno, ale musím ho pro to nadchnout a stanovit termín (narozeniny, vánoce - prostě příjde rodina tak ať to je hezké). Tzv. ČUCHTAČKY si ovšem dělám sama. Plánuju a vymýšlím opět sama. Případně zajedu pro Primalex a postavím ho doprostřed pokoje.

Takhle to NEJDE je u nás termínus technikus - nejde to totiž vždycky, vždycky, vždycky. :lol:

Jinak obrázky a jiné věším na zatloukací háčky (panel), ostatní lepím unilepidlem v takové té pistoli (nemyslím tavnou - myslím to co je na to reklama s tím košem na basket - ale máme levnější lepidlo), díry zadělávám tmelem (dá se koupit v takové malé krabičce malířský tmel super se s ním pracuje) a i omítku už jsem nahazovala, když potřebuji něco navrtat hrozím šikovným sousedem (to by muž nedal kdybych ho poprosila o navrtání). Maluji a natírám ráda. A nejspíš mě teď někdy čeká vymalovat pokojíček - jsem rozhodnuta nechat tam i položit nový koberec - muž o tom neví tak asi bude čučet. :lol: Dělám všechno s dětmi případně když spí, starší už ví že na ledasco se nesahá a mladší - no dokud byla nepohyblivá byla to pohoda ležela na zemi a koukala co to matka tropí, teď hold jak to musí zaschnout tak jdeme ven a vrátíme se co nejpozději. :lol:

Jo a za sebe radím jako Hobby market Hronbach - tam totiž opravdu jsou chlapi co tomu rozumí a jsou schopní mi to vysvětlit a poradit (udělám blbou ženskou a málem by mi to i přijeli přišroubovat) a za nábytek IKEA - pomohou až do auta a návody už mi nedělají doma problém - to chtělo jen trošku cviku. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama