Nemám a nechci vztah

Anonymní
28.3.20 15:50

Nemám a nechci vztah

Ahoj, je mi 16 nikdy jsem neměla žádný vztah a ani o něj nestojím. Když se kamarádky začnou bavit o klucích, tak mě to nezajímá, okolí si o mě začíná myslet, že jsem lesba, ale mě se lesbický sex hnusí (proti homosexuálům nic nemám) Co se mnou je? Jsem normální? Prosím o anonym, chodí sem lidi co mě znají.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10493
28.3.20 16:00

V 16? To jsem se platonicky „zamilovala“ v tanecnich. Po 2 tydnech jsem zjistila, ze me to libani nebavi :lol: Opravdovy prvni vztah jsem mela az v 19. A o nic jsem za ty 3 roky neprisla a nic mi neuteklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24696
28.3.20 16:02
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 16 nikdy jsem neměla žádný vztah a ani o něj nestojím. Když se kamarádky začnou bavit o klucích, tak mě to nezajímá, okolí si o mě začíná myslet, že jsem lesba, ale mě se lesbický sex hnusí (proti homosexuálům nic nemám) Co se mnou je? Jsem normální? Prosím o anonym, chodí sem lidi co mě znají.

V šestnácti bych se neděsila. Za rok může být všechno jinak. Nenuť se do toho kvůli holkám. Ať si myslí, že jsi lesba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 16:06

@cecetka Takže jsi měla vztah v tanečních, a když jsi ho políbila, tak jsi zjistila, že ještě vztah nechceš?

• Nahlásit
  • Citovat
5546
28.3.20 16:08

V tomhle věku je to úplně normální, mě se vždycky směje můj švagr, v 16 jsem tvrdila že kluci jsou divný a fuj a o rok později už jsem byla se super klukem a jsem s ním do teď, brzy budeme „slavit“ 14 let spolu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 16:09

Ještě jsem se chtěla zeptat mám o rok mladší kámošku a ta už měla 3 vztahy (teda ještě před tím, než jí bylo 15 v nějakých 13, 14) ona teda říká, že s nima chodila, nebo že měla kluka. Ale dá se to v tomhle věku považovat vůbec za vztah? Já bych to nazvala spíš takovou tou dětskou láskou. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
14508
28.3.20 16:18

Ono je to tím, že jsi se ještě nezamilovala. To není o tom, že nechceš vztah, ale o tom, že jsi nepotkala ten vhodný objekt. Všechno přijde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 16:26

@Janli Kde takový vhodný objekt sehnat?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.3.20 16:30

Nebo mě pak ještě napadlo jestli to náhodou není tím, že jsem nevyspělá (např. nemám prsa), ale zase na druhou stranu znám holky, které jsou také nevyspělé, nebo dokonce mladší a kluky mají, nebo alespoň zájem o ně. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
24696
28.3.20 16:34
@Anonymní píše:
Nebo mě pak ještě napadlo jestli to náhodou není tím, že jsem nevyspělá (např. nemám prsa), ale zase na druhou stranu znám holky, které jsou také nevyspělé, nebo dokonce mladší a kluky mají, nebo alespoň zájem o ně. :nevim:

Ne není. Je to spíš tím, co vyzařuješ. Nejsi méněcenná, pokud s nikým nechodíš. Ono to přijde. Spíš když nebudeš tolik něco čekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10493
28.3.20 16:42
@Anonymní píše:
@cecetka Takže jsi měla vztah v tanečních, a když jsi ho políbila, tak jsi zjistila, že ještě vztah nechceš?

To nebyl vztah. Ani tve kamaradky nemaji vztah. To, ze se s nekym. parkrat vyspi neznamena, ze maji vztah :mrgreen:
Az to prijde, tak to prijde. A prijde to samo, neboj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 16:50

@cecetka Oni s nima ani nespí. Takže jestli to správně chápu, tak jsi se prostě v tanečních bavila s jedním klukem, pak jste se políbili a ty jsi zjistila, že vztah ještě nechceš?

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
12954
28.3.20 17:19

Jsi normální - není nezbytné nutit se do vztahlů, natož do sexu.
Prostě si najdi něco, co tě baví a hledej skupiny co ji baví to samé a věnujte se tomu. Přitom pravda často nějaké ty vztahy samovolně vzniknou, ale je to výrazně přirozenější a zajímavější v mezičase, než stereotypní kroužky vrstevníků, co řeší jen kluky/holky…

A je úplěn jedno, jestli to bude sport, příroda, zvířata, ruční práce, umění, střelba, sběratelství, počítačové hry, knihy,, filmy, šachy, nebo něco opravdu okrajového - díky internetu najdeš lidi, kteří na tom jsou podobně jako ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 19:16

@Ou Já nemám moc zájmů, jediný co mě napadá je brigáda nebo taneční (teda až mi to korona umožní :roll: )

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama