Nemám ani trochu chuť na sex

Anonymní
4.12.19 20:46

Nemám ani trochu chuť na sex

Ahoj, chtěla bych se zeptat, vím, že to tady několikrát zaznělo, ale má někdo opravdu zaručený recept na to, jak obnovit chuť k sexu? Vždycky mě sex bavil, s přítelem jsem šťastná a pořád ho moc miluju, snažíme se zkoušet nové věci, přítel se snaží na mě nenaléhat a připravit pro mě vždycky přijemné prostředí a naladit mě na správnou vlnu, přestala jsem dokonce brát i antikoncepci aby nebylo nic, co by mi mohlo moje nálady ovlivnit… no výsledek je ale pořád stejný :nevim: už si vážně nevim rady, přítel se sice snaží to chápat ale mně to vážně vůči němu hodně mrzí a mam strach, že ho jednou přestane bavit moje nový frigidní já..
Za každou reakci budu moc ráda

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

565
4.12.19 20:55

Já to mám stejně, tak budu ráda za rady a tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 21:00

Ahoj, zkus si vzpomenout čím procházíš když se to změnilo, často za to může stres, někdy hormonální nerovnováha, štítná žláza, nedostatek vitamínů. Může to být psychosomatického původu nebo tělesného. Nějaké podvědomí, kdy se jedná třeba o stereotyp nebo naopak tím jak se zkouší něco nové Ti to mohlo něco bloknout. Taky si vzpomeň jestli sis to po dobu „nechuti“ taky někdy dělala sama. Zkus hloubat v představách co Tě vzrušuje, třeba je to jen období. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10335
4.12.19 21:05

Jak dlouho to trvá a co se děje v tvém životě jinak? KDy tvoje touha zmizela? Máš fantazie o něčem, co ti partner nedává?

Kdy si byla naposeldy na preventivní prohlídce? Dělali ti testy na štítnou žlázu?

Jak si na tom s úzkostmi a mizernou náladou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 21:15
@Anonymní píše:
Ahoj, zkus si vzpomenout čím procházíš když se to změnilo, často za to může stres, někdy hormonální nerovnováha, štítná žláza, nedostatek vitamínů. Může to být psychosomatického původu nebo tělesného. Nějaké podvědomí, kdy se jedná třeba o stereotyp nebo naopak tím jak se zkouší něco nové Ti to mohlo něco bloknout. Taky si vzpomeň jestli sis to po dobu „nechuti“ taky někdy dělala sama. Zkus hloubat v představách co Tě vzrušuje, třeba je to jen období. Držím palce

Přemýšlela jsem, jestli to neni tím, že jsem přibrala.. vážila jsem asi 58kg a během roku a půl jsem nabrala asi na 68, měla jsem dřív spoustu stresu a docela se to na mě podepsalo. Teď si uvědomuju, že mam občas pocit, jak kdybych se styděla být před přítelem nahá, ale to je až poslední dobou a začalo to až po ztrátě chuti na sex takže v tom musí být asi trochu jiný háček :( a navíc mi přítel pořád chválí postavu, ikdyž spíš asi z principu :D

• Nahlásit
  • Citovat
372
4.12.19 21:18

Mám to stejně poslední dobou :? Asi stres

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 21:22

@Ou Je to asi necelý půl rok, co se musím k milování hodně přemlouvat. S každou mou novou fantazií se přítelovi svěřuju. on mi to vždycky splní, ale nakonec stejně bez úspěchu :zed: už se vážně cejtim uplně nemožně :zed:
Ale testy na štítnou žlázu mi ještě nikdy nedělali, na příští prohlídce o to poprosim svojí doktorku, díky za radu!

• Nahlásit
  • Citovat
4.12.19 22:10

Antikoncepce

Já to měla po porodu syna, když jsem začala brát antikoncepci. Po vysazení vše zas ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
4.12.19 22:25

Probrala bych u gynekoložky, jestli to nemůže být nějakou hormonální nerovnováhou, aby změřila hormonální hladiny z krve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 22:25

@barbora.pospisilova to jsem si taky myslela, že bude po vysazení všechno ok :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.12.19 22:28

@Nili Jsem objednaná na příští týden, tak jí to zkusim všechno vylíčit a poprosit jí, aby na mě přeměřila všechno co může

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10335
4.12.19 22:35
@Anonymní píše:
@Ou Je to asi necelý půl rok, co se musím k milování hodně přemlouvat. S každou mou novou fantazií se přítelovi svěřuju. on mi to vždycky splní, ale nakonec stejně bez úspěchu :zed: už se vážně cejtim uplně nemožně :zed:
Ale testy na štítnou žlázu mi ještě nikdy nedělali, na příští prohlídce o to poprosim svojí doktorku, díky za radu!

Ten stres co si řešila skončil kdy a jak se to vyřešilo?

Máš nějaké další zdraotní problémy? jak tak vypadá tvůj denní režim - respektive máš prostor se nějak víc hýbat? A co koníčky?

Pokud si uděláš tuhle orientační škálu, co ti vyjde?

http://www.cmhcd.cz/…va-stupnice/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 23:03

@Ou Stres skončil po tom, co jsem se rozešla se svým ex, měli jsme velké problémy ve vztahu, můj současný přítel mi v tom dříve hodně pomohl
Ale můj denní režim je hlavně škola, moc času na sebe nemám a věřím, že to může mít taky co do činění s tím vším, ikdyž si nepřijdu, že by mě škola nějak stresovala, spíše naopak, teď ji beru hodně na lehkou váhu
Jinak děkuju za zajímavý test, vyšlo mi, že deprese se neprojevuje, to se mi ulevilo.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10335
4.12.19 23:37
@Anonymní píše:
@Ou Stres skončil po tom, co jsem se rozešla se svým ex, měli jsme velké problémy ve vztahu, můj současný přítel mi v tom dříve hodně pomohl
Ale můj denní režim je hlavně škola, moc času na sebe nemám a věřím, že to může mít taky co do činění s tím vším, ikdyž si nepřijdu, že by mě škola nějak stresovala, spíše naopak, teď ji beru hodně na lehkou váhu
Jinak děkuju za zajímavý test, vyšlo mi, že deprese se neprojevuje, to se mi ulevilo.. :think:

Tak to je dobře - teda že tam na pozadí není deprese.

Jinak rychlé přibrání a pokles libida může na tu štítnou ukazovat, určitě to zmiň své lékařce, teoreticky taky by za tím mohla být třeba anémie a tak.

Jinak teď by tě mělo čekat zkouškové, ne? Zkus si si nastavit nějaký režim kde bude vyhrazený čas pro učení, čas pro flákání se (tak 45 minu učení, 45 minu flákání se 45 minut učení - normálně si na to nařiď budíka a střídej to. KDyž se budeš na sebe snažit být jen přísná, tak to většinou dopadá celodenní prokrastinací…)

A pak čas pro nějaký intenzivnější pohyb - klidně třeba jen dlouhá ostřejší procházka. Ostatně můžeš si zkusit učivo namluvit jako audio a pak to poslouchat a opakovat si při pochodování nějakým lesem a nebo v posilovně.

Jinak teda pokud lékařka žádnou fyziologickou příčinu nenajde, tak k tomu zvýšenému pohybu zkus přidat ráno macu

https://examine.com/…ements/maca/

a večer damiánu.

https://examine.com/…amiana-leaf/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1931
5.12.19 00:01

Jsem na tom stejně, ale u mě už to trvá aspoň 2 roky a nevím co s tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama