Reklama

Nemám chuť na každodenní sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 09:32
Nemám chuť na každodenní sex

Ahoj, mám problém a potřebuji poradit, rozebrat to…mám o hodně mladšího přítele, vztah trvá 1,5 roku s tím, že cca od Vánoc u něj bydlím. Já jsem zaměstnaná, mám dvě děti (12 a 8), které zatím bydlí s bývalým manželem než celou situaci nějak schůdně vyřešíme. Zatím za dětmi docházím, vždy po práci, starám se o ně, úkoly, večeře, o domácnost a večer, když děti spí odcházím za přítelem. Do toho mám i fyzicky náročného koníčka, kterému se věnuji 2-3× týdně. Přítel bohužel bydlí na okraji Prahy, já jezdím MHD (bus, vlak, metro, bus), takže vstávám denně v 5.20, abych byla v sedm v práci, pak jedu za dětmi, obstarám je a kolem 21. hodiny jedu za přítelem, buď MHD nebo pro mě přijede či objedná taxi. Problém je v tom, že při tomto tempu jsem celkem unavená a na sex už moc chuti nemám. Co spolu bydlíme, sexujeme denně, o víkendu i dvakrát denně. Poslední dny se ale situace vyhrotila - v sobotu byl sex 2×, v neděli jen ráno, odpoledne u mě už neprošel a večer taky ne :oops: a včera večer jsem byla opět za celý den ko, dojela k příteli až ve 21.30 a ano, chtěl sex. Snažila jsem se mu vysvětlit, že jsem unavená, že ho neodmítám proto, že ho nemiluju, že se snad nic nestane, když nebude sex 2-3 dny, že se na to pak i více těším, že když na mě bude tlačit, tak že mi to úplně znechutí atd. Myslím, že bezvýsledně :( Řekl, že si to dokonce ráno udělal sám a stejně se chce se mnou milovat a že když ho budu odmítat, tak že to znechutím já jemu. Podotýkám, že přítel podniká, takže po mém ranním odchodu se ještě dospí, do práce jde na poledne a všude si pohodlně dojede svým autem. Ale o domácnost se stará - zapne pračku, zapne myčku a robota na vysávání, takže na mě je „jen“ vaření.
Jak to mám řešit? Nerada bych, aby to přerostlo v mega problém :think: Jo a omlouvám se za román :oops: :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 09:35

Stojí ti to všechno za to? Já být to dítě tak vidím, že matka si raději večer odjíždí za přítelem, navíc hodně mladším, zdá se ti to ok? Můžeš si za tu únavu sama, takový model by mi teda nevyhovoval a nevím jak dlouho to fyzicky ustojíš… Sex bych řešila až jako poslední věc v tomhle zmatku

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 28.02.17 09:39

Ano, přiznávám, že je to zmatek, jsem ve složité situaci, ale to jsem tady řešit nechtěla :,(…já odcházím až když děti spí. Pokud jsem bydlela doma, už jsem také byla pryč, když vstávaly, takže ráno se pro ně nic nezměnilo. Maminku vidí zase po škole, jako vždycky.

Janee19
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 28.02.17 09:48

A jak to plánujete do budoucna? vzdáš se dětí a budeš u přítele, necháte to, jak je to teď, nebo si nastěhuješ děti k příteli? ta poslední volba mi přijde dost nereálná podle toho co píšeš

Peťula1980
Stálice 77 příspěvků 28.02.17 09:50

Mě to příjde úplně normální, že jste unavená. U nás to taky není každý den, jak to bývalo…Váš partner by to měl více chápat, musíte to řešit s ním, starostí máte až nad hlavu, jak píšete. Předpokládám, že děti budete mít časem u sebe. Zamyslela jste se, jak to bude? Butete unavená vpodstatě stejně…2 děti jsou 2 děti ;)

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 28.02.17 09:50

Jak si kdo ustele, tak si i lehne.
Ale k tématu sexu;
Měla jsem před současným mužem 3 partnery, byly to krátkodobé vztahy, několikatýdenní. Oni totiž mohli sex jen několikrát týdně, což já v té,,náctileté" době mohla několikrát denně. Až se současným mužem mám to, co potřebuju. Sexujeme denně, máme chuť i když jsme unavení, prostě ten sexual pud je silnější. V podstatě spolu nesexujem jen když jsem,,rozbitá", to máme 5denní odpočinek.
Pokud svému partnerovi nestačíš, bude to problém. Řekla bych že dost velký. Mě se totiž ex taky znechutili, tím že nebyli schopní mi dopřád potěšení, které jsem potřebovala. Nechtěla jsem být sobecká, tak jsem jim dala košem, ať spolu nepřetrváváme přes věčné dohadování.
Být tebou, s milencem si otevřeně promluvím. Řekni mu jasná pravidla, co pro tebe znamená sexuální frekvence, on ať řekne svoje a pokuste se najít kompromis. Pokud to fungovat nebude, tak ho nech jít, protože by byl časem frustrovaný a utíkal by ti za jinými.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 09:52

Já jsem teda zažívala něco podobného s mojí mamkou, měla přesně stejné řeči, však já tady jsem ráno, jsem tady večer i přes odpoledne, vždyť se nic nemění… ale my jsme moc dobře věděli že raději jde na noc k jinému chlapovi než aby byla s námi… ten pocit si pamatuju do teď a nikdy nedovolím aby se moje děti cítily stejně :(
taky by mě zajímalo jak to plánuješ do budoucna a kolik je vlastně tomu chlapovi kvůli kterému opouštíš každý večer rodinu, bude chtít mít i svoje děti? pak ty ty svoje necháš definitivně u ex? je to smutné

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 09:53

Takový náruživý hřebeček se s časem nezklidní, najde si jinou dříve či později. Tahle situace nemá moc řešení.
S manželem jsme spolu šest let, čekáme druhé dítě a frekvence sexu je přinejlepším jednou do týdne. Pokud chce víc, musí si pomoct sám :mrgreen: A nemusí mi to sdělovat - chápala bych to jako výčitku a nerozumím tomu, proč by to měl chlap vyčítat :think: Takový vztah by se mi nelíbil. V předchozím vztahu jsem byla s mužem, co sice byl při chuti, ale měl velký problém dotáhnout to do konce. Sex mi znechutil. Utekla jsem a jen si vyčítám, že ne dřív - ano, sex může být velký problém, točí se kolem něj celý vztah, intimita, vzájemná blízkost, všechno spolu souvisí a jak to neklape v posteli, problémy v životě na sebe zpravidla nenechají dlouho čekat.
Pardon za anonym - citlivé podrobnosti

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 28.02.17 09:56

Budoucnost se samozřejmě řeší, hledáme nejschůdnější řešení…zatím jsem se s bývalým manželem domluvili tak, že děti zůstanou doma, nechci je nikam stěhovat, chceme aby chodily do stejné školy, aby prostě byly „doma“. Je to taková střídavá péče, ale nestřídají se děti, ale rodiče :roll:
Ale jak píšu výše, nechtěla jsem řešit děti, ale vztah s přítelem :?

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 28.02.17 10:02

Ano, taky jsem to takhle nechtěla, říkala jsem si, že nikdy nebudu dělat to a ono. Ale člověk míní a život mění. Nejsem na to pyšná, to ne :(

Já mám sex ráda, baví mě, ale prostě nepotřebuju ho mít 2× denně. Ale vlastně někdo ano, když je nálada a chuť, tak proč ne? :) A tu pauzu nemáme ani když mám MS, s tím problém nemám :)

Janee19
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 28.02.17 10:02

@Anette tak mě přijde, že tam spíš chodíš uklízet, přece i on je jejich otec, to pak není střídavá péče… a jinak k tvému tématu, když tě přítel nutí do sexu ikdyž jsi unavená, příp. má kecy, že není sex, dost bych se bála budoucnosti, bude najednou ochotný starat se o tvé děti a dokonce nežárlit, že trávíš čas s nimi..? a naprosto souhlasím s anonymní, která píše, jak se jako děti cítily blbě, vůbec se jí nedivim…

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 28.02.17 10:03

@Anette tak tvůj vztah s přítelem tady asi nevyřešíme, to musíte vy dva spolu. Pokud to nedokáže pochopit, tak pak už je řešení jen na tobě…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 10:04
@Anette píše:
Budoucnost se samozřejmě řeší, hledáme nejschůdnější řešení…zatím jsem se s bývalým manželem domluvili tak, že děti zůstanou doma, nechci je nikam stěhovat, chceme aby chodily do stejné školy, aby prostě byly „doma“. Je to taková střídavá péče, ale nestřídají se děti, ale rodiče :roll:
Ale jak píšu výše, nechtěla jsem řešit děti, ale vztah s přítelem :?

ale to souvisí nemyslíš? jako promiň ale připadáš si jako dobrá máma? ten model střídavé péče je fajn ale střídáte se nebo jsi pořád u kolouška?

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 28.02.17 10:05

Příteli je 27 let, přede mnou samozřejmě několik vztahů měl, ale vždy zájem o sex z jeho strany vyprchal..je to zajímavý, protože se mnou to má opačnou tendenci. Pomalejší rozjezd a teď to nabírá na obrátkách 8o

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 28.02.17 10:07

Za dětmi chodím téměř denně, víkendy se střídáme, teď jsme vzali starší dceru na týden k moři. Snažím se, co to jde :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama