Nemám chuť na sex - 21 měsícu po porodu. Kojím.

550
27.2.16 20:05

Nemám chut na sex 21 měsícu po porodu.Kojím.

Ahoj holky, zajímá mě jestli jste na tom některá stejně jako já. Kojím 21 měsíců a nemám prostě chut na sex. Nepotřebuju ho. Nemám na sex ani pomyšlení. Co mě dřív vzrušilo, už mě nevzruší. Kolikrát je mi i nepříjemné když se mě přítel dotýká. Sex jsem předtím měla ráda. I když to s přítelem většinou bylo spíše průměrné než žhavé, dokázala jsem si to pořád ještě užít… Mám strach že už sex prostě potřebovat nebudu :(… Sex máme tak 2 x za měsíc… občas ho uspokojím i jinak… ale dělám to prostě jen proto abych ho netrápila :roll:
Myslíte že je to opravdu tím kojením a až přestanu bude to lepší?..Nebo ještě lépe zase v normálu?… Máte zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

HMarketa
27.2.16 20:08

Zeptej se na gynde. Ja tohle mela tedy kratsi dobu a kdyz jsem se az pote zminila dr, tak mi rekl, ze jsem mu to mela rict, ze by mi na to neco dal, je to pry normalni…

• Nahlásit
  • Citovat
20144
27.2.16 20:09

@Marky983 Kojení je díky prolaktinu dost často zabiják sexu. Po odstavení by se to s největší pravděpodobností mělo zase výrazně zlepšit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
27.2.16 20:13

Mam to stejne - počet měsíců i nezájem :mrgreen: Ale chlap dela 14hod denne, skoro porad, tak ten je mrtvý únavou, takze si ani nestezuje ;) Nemam zatím ani MS (brala jsem HA pro kojici matky, ale ani po vysazeni zatím nic).

• Citovat
  • Upravit
JayLee
27.2.16 20:15
@Marky983 píše:
Ahoj holky, zajímá mě jestli jste na tom některá stejně jako já. Kojím 21 měsíců a nemám prostě chut na sex. Nepotřebuju ho. Nemám na sex ani pomyšlení. Co mě dřív vzrušilo, už mě nevzruší. Kolikrát je mi i nepříjemné když se mě přítel dotýká. Sex jsem předtím měla ráda. I když to s přítelem většinou bylo spíše průměrné než žhavé, dokázala jsem si to pořád ještě užít… Mám strach že už sex prostě potřebovat nebudu :(… Sex máme tak 2 x za měsíc… občas ho uspokojím i jinak… ale dělám to prostě jen proto abych ho netrápila :roll:
Myslíte že je to opravdu tím kojením a až přestanu bude to lepší?..Nebo ještě lépe zase v normálu?… Máte zkušenost?

a co na to chlap? :roll: :think:

• Citovat
  • Upravit
Lizzi
27.2.16 20:16

@Marky983 neboj, po kojení to přejde. Mám to stejně a měla jsem tak i při prvním dítěti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
550
27.2.16 20:22

Já teda taky ještě nemám menzes 8o
A co na to můj chlap? Je zlatej. Netlačí… Doufáme oba že je to jen přechodné. Snažím se ho uspokojit aspoň jinak noo :oops:… Ale je to prostě hrozný protože mi chybí to intimno které mezi námi dřív bylo. Mám strach že i když přestanu kojit, že už se to prostě tak či tak vypařilo 8o… Ale jsem s ním jinak pořád ráda, těším se na něj, smějeme se…Ale mám pocit jakoby mi veškeré mé citové potřeby uspokojila naše dcerka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.16 20:38

Jeee to se mi ulevilo, ze nejsem sama!- nic ve zlem :) malému je 6m a chut také stále nepřišla a moc me to trápí, porad si říkám proč, mam tak pěkného muze, sportuje, dba o sebe, dela první poslední a se mnou to ani nehne! Driv jsem i jeste před manželstvím sex velmi vyhledavala a pak i během těhotenství, jsme si s manželem rádi užili, ale po porodu jsem úplně utlumena! Jak píšeš, smejeme se, povidame si, jsme stastni, ale intimita hrozne rychle vyprchava, ted je to u nás 1× mesicne, když se proste donutim(samozřejmě to mu nerikam) a nijak si to neuziju a je mi to tak líto, hrozne doufam, ze je to kojenim, jinak w budu muset řešit s dr, ale i tak k tomu nejspíš dojde, mam v planu kojit do roka a nechci abychom oba takhle stradali, jeste, ze mam tolerantniho partnera!

• Nahlásit
  • Citovat
550
27.2.16 20:41
@Anonymní píše:
Jeee to se mi ulevilo, ze nejsem sama!- nic ve zlem :) malému je 6m a chut také stále nepřišla a moc me to trápí, porad si říkám proč, mam tak pěkného muze, sportuje, dba o sebe, dela první poslední a se mnou to ani nehne! Driv jsem i jeste před manželstvím sex velmi vyhledavala a pak i během těhotenství, jsme si s manželem rádi užili, ale po porodu jsem úplně utlumena! Jak píšeš, smejeme se, povidame si, jsme stastni, ale intimita hrozne rychle vyprchava, ted je to u nás 1× mesicne, když se proste donutim(samozřejmě to mu nerikam) a nijak si to neuziju a je mi to tak líto, hrozne doufam, ze je to kojenim, jinak w budu muset řešit s dr, ale i tak k tomu nejspíš dojde, mam v planu kojit do roka a nechci abychom oba takhle stradali, jeste, ze mam tolerantniho partnera!

Taky uz uvazuju o dr… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
27.2.16 20:42

Jsem 2měsíce po porodu a kojím. Sex jsme měly asi 4týdny po porodu. Nemáme ho jak dřív 3× denně, ale cca 4-5× měsíc a je stejněkrásný. Dávej, ale pozor..kámoška taky neměla chut, chlap ji tvrdil jak ji chápe atd..a nakonec ji od 2měs. po porodu podváděl :poblion:..chlap sex potřebuje..

• Nahlásit
  • Citovat
5929
27.2.16 20:45
@Marky983 píše:

Jsem na tom stejně s tím rozdílem, že jsme ho neměli už cca půl roku? Stejně jde naše manželství do kytek, tak je to fuk. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
27.2.16 20:46
@HMarketa píše:
Zeptej se na gynde. Ja tohle mela tedy kratsi dobu a kdyz jsem se az pote zminila dr, tak mi rekl, ze jsem mu to mela rict, ze by mi na to neco dal, je to pry normalni…

A co by na to mohl dát?
8o :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
27.2.16 20:52

Mam to stejne. 16 mesicu po porodu. Jenze u me nejde jen o chut, ale nejde mi to i kdyz bych chtela, nevzrusim se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20144
27.2.16 20:58
@Marky983 píše:
Taky uz uvazuju o dr… :roll:

Dr. s tím nic moc nenadělá. Je to způsobené hormonálně, takže to lze ovlivnit zase jen hormonama, ale ty mi např. moje dr. při kojení spíš nedoporučila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
924
27.2.16 21:00

Mám to taky tak…kojím 20 měsíců a jinak je to vlastně úplně stejně jako u vás :(..Taky z toho nemám radost, ale nějak s tím nedokážu nic dělat…Počkám, jestli tu někdo něco poradí..
@HMarketa Taky by mě zajímalo, co by s tím mohl udělat doktor…Pokud je to způsobeno antikoncepcí, dá se změnit, vysadit, ale takhle…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama