Nemám chuť na sex, jsem frigidní?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 15:28

Nemam chut na sex, jsem frigidni?

Holky vubec nemam chut na sex, nepotrebuji to. Muze to byt frigidita? Jsem mlada, je mi 31.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13.1.22 15:31

Každý ví určitě lépe než anonymní diskutující na eMiminu, co přesněji mu je nebo co s ním je. A proč mu to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 15:48
@Anonymní píše:
Holky vubec nemam chut na sex, nepotrebuji to. Muze to byt frigidita? Jsem mlada, je mi 31.

To ti takhle tady asi nikdo neřekne, když Tě neznáme a nevíme o Tobě vůbec nic. Ale můžu Tě trochu uklidnit. Já do svých 30 let na sex vůbec nebyla a když už s nějakým partnrerem byl, tak spíš z povinnosti, než že by se mi chtělo. Pak jsem potkala svého partnera, se kterým už jsem 7 let a postupně se ve mně probouzela chuť na sex a čím jsme spolu dýl, tím víc. Teď bych pro změnu mohla každý den.))

• Citovat
  • Nahlásit
169
13.1.22 16:14

Také to tak po dětech mám :? Cca od 28 a už jsme se i rozvedli, prostě to k životu nepotřebuji, ale chlap ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973
13.1.22 16:47

Tak ono to chce asi zamyslet se nad více věcma: jak to bylo v minulosti, zda nemáš nějakou špatnou zkušenost, zda si potkala fajn chlapa, co te měl na prvním místě v posteli, v jakém jsi zivotnim období (malé děti, stres apod). Atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
13.1.22 16:47

A ten sex tě nepřitahoval nikdy, nebo až od určitého věku? Uspokojuje tě alespoň autoerotika? Nemáš vůbec žádné sexuální fantazie? Možná tě neuspokojuje jen sex s muži? Neměla jsi v sexu nějakou nepříjemnou zkušenost? Nemáš gynekologické potíže? Nebo nějaký psychický blok? Nebo ti sex nic neříká vůbec a nikdy neříkal? Myslím, že by sis měla upřímně odpovědět na všechny tyto otázky, aby ses dobrala pravdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 17:12

Mám to taky tak a přišlo to po dětech. Žádnou špatnou zkušenost nemám, netrpím žádnými zdravotními problémy, ve stresu ani unavená nebývám, žádné gynekologické potíže. Prostě to přišlo nějak samo. Mne je teda ale 43 let. Nevim no, podle mě hormony.

• Citovat
  • Nahlásit
488
13.1.22 18:34
@Roxy ivka píše:
A ten sex tě nepřitahoval nikdy, nebo až od určitého věku? Uspokojuje tě alespoň autoerotika? Nemáš vůbec žádné sexuální fantazie? Možná tě neuspokojuje jen sex s muži? Neměla jsi v sexu nějakou nepříjemnou zkušenost? Nemáš gynekologické potíže? Nebo nějaký psychický blok? Nebo ti sex nic neříká vůbec a nikdy neříkal? Myslím, že by sis měla upřímně odpovědět na všechny tyto otázky, aby ses dobrala pravdy.

Velmi správné otázky. Já jen dodávám: u mně frigiditu vyvolali antikoncepční pilulky, po vysazení se to (velmi pomaly) napravilo do původní podoby. Ale mně bylo hned jasné, co mi to způsobilo. Ty když to nevíš… :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8282
13.1.22 19:01
@Anonymní píše:
Holky vubec nemam chut na sex, nepotrebuji to. Muze to byt frigidita? Jsem mlada, je mi 31.

Nevím, od jaké frekvence se definuje frigidita a nymfonanie, qle důležité je, aby partneři byli v souladu. Pokud si najdeš asexuálního partnera, můžete být spokojení. Pokud si najdeš náruživého chlapa, který to bude chtít denně, zcela jistě tě bude podvádět a vůbec bych se na něj nezlobila, naopak. Ale soustředila bych se na hledání stejně naladěného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
13.1.22 20:22
@Kockazvysocan píše:
Nevím, od jaké frekvence se definuje frigidita a nymfonanie, qle důležité je, aby partneři byli v souladu. Pokud si najdeš asexuálního partnera, můžete být spokojení. Pokud si najdeš náruživého chlapa, který to bude chtít denně, zcela jistě tě bude podvádět a vůbec bych se na něj nezlobila, naopak. Ale soustředila bych se na hledání stejně naladěného

Frigidita souvisí s frekvencí? Jsem nevěděla… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8282
13.1.22 21:48
@BeaL píše:
Frigidita souvisí s frekvencí? Jsem nevěděla… :mrgreen:

Tak myslím, že je pochopitelné, jak jsem to myslela. Pro někoho může být frigida ta, co chce jednou týdně, pro jiného jednou měsíčně. Z lékařského hlediska nikdy. Stejně tak od kdy se jedná o nymfonanku? Když chci denně? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
13.1.22 21:58

Já jsem taky frigida po narození druhého dítěte :mrgreen: ne ona by chuť byla ale času s dvouma dětma moc není a když už je čas tak únava se silnější než chuť na sex a oba odpadneme :D u nás se to snad časem zlepší až budou děti starší a tak.

Zakladatelko třeba jednou najdeš chlapa sw kterým chuť na sex mít budeš. Pokud ne, chtělo by si to najít podobně smýšlející protějšek, jak už tady někdo psal. Nevím o tobě nic, kromě toho že nemáš chuť na sex, tak se dá těžko soudit zda se jedná o frigiditu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 13:24
@BeaL píše:
Velmi správné otázky. Já jen dodávám: u mně frigiditu vyvolali antikoncepční pilulky, po vysazení se to (velmi pomaly) napravilo do původní podoby. Ale mně bylo hned jasné, co mi to způsobilo. Ty když to nevíš… :nevim: :nevim:

Já třeba antikoncepcí neberu a stejně. Spíš uvažuju, že se objednám na nějaké vyšetření, kvůli hormonálnímu nastavestli třeba nemůže za tim stát špatný hormonální profil nebo tak. Ale nevím kam. Praktikovi to z osobních důvodů vyprávět nemohu.

• Citovat
  • Nahlásit
188
15.1.22 16:55
@Anonymní píše:
Já třeba antikoncepcí neberu a stejně. Spíš uvažuju, že se objednám na nějaké vyšetření, kvůli hormonálnímu nastavestli třeba nemůže za tim stát špatný hormonální profil nebo tak. Ale nevím kam. Praktikovi to z osobních důvodů vyprávět nemohu.

Na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat