Reklama

Nemám chuť na sex, proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:56
Nemam chuť na sex, proč?

Jsem 7tt a uz dele na sobě pozoruju ze nemam chut na sex. Ale vubec. Muj muz se mi hnusí, sex se mi hnusi :,( mela jste to nektera? Kdy vas to preslo? Predtim jsme sex meli i nekolikrat denne, ted to proste nejde.. :,(

Reklama

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 22.08.18 19:57

jo..trvalo to do porodu :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:59

To jsi me neuklidnila :zed: :lol: holky muj muz se zblazni. Co mu mam rict dneska jsem se mu to snazila vysvetlit ale rozcilil se :(

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 22.08.18 20:08

Já jsem byla v těhotenství jak králík, ztratila jsem chuť po porodu. POřád doufám, že se vrátí až přestanu kojit.

4-1.cz
Stálice 86 příspěvků 22.08.18 20:23

první těhu chuť žádná celé těhotenství a dva roky kojení, fakt až odpor,během té doby druhé těhu a potrat, další těhu celou dobu mega chuť, po porodu a při kojení normal, poslední těhu bylo nedávno, celé těhu bez chuti na sex a doteď se mi ještě nevrátila.. chlap teda není nějaký králík, spíš je línej i na ten sex :D

Lea L
Kecalka 305 příspěvků 22.08.18 20:31

ja byla ze zacatku tak hotova a hnusila sem se sama sobe, ze jsem taky nemohla. Me to ale preslo.. jako frekvence zadna slava (2*do tydne), ale mam chut a uziju si to.. zlepsilo se to s odeznenim nevolnosti..taak v 15 tt. A jako jestli se partner rozciluje, tak at se hodi do klidu.. dite je i jeho a holt tehotenstvi si dela co chce.. :roll: holt musi bejt trosku chapavy..ty budes mit tech 9mesicu urcite narocnejsich nez on.

modravlocka
Stálice 90 příspěvků 22.08.18 20:46
@Anonymní píše:
To jsi me neuklidnila :zed: :lol: holky muj muz se zblazni. Co mu mam rict dneska jsem se mu to snazila vysvetlit ale rozcilil se :(

Co bys mu mela říkat? 8o Přece ze nemáš chuť. Pokud se kvůli tomu rozčílí, tak je to s prominutim …

Micaella22
Kecalka 160 příspěvků 22.08.18 22:07

:D :D :D jsem od 5tt bez chuti na sex. Pritel me obcas stve- chroupe, jde moc pomalu, rychle nebo proste jen dejcha :pocitac: :pocitac: :pocitac: strilela bych. Jsem unavena jak prase a to skoro nic nedelam, jen se staram o dite, no doufam ze to vsechno prejde. Vim ze minule kolem 5m jsem byla nadrbana jak zvire :D

Zvědavost
Stálice 65 příspěvků 23.08.18 12:29

Nejde o mou zkušenost, ale známá též říkala, že se ji její manžel hnusil, když byl nahý. Že se mu za to omluvila. Celé těhotenství.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama