Nemám chuť na sex, proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:56
Nemam chuť na sex, proč?

Jsem 7tt a uz dele na sobě pozoruju ze nemam chut na sex. Ale vubec. Muj muz se mi hnusí, sex se mi hnusi :,( mela jste to nektera? Kdy vas to preslo? Predtim jsme sex meli i nekolikrat denne, ted to proste nejde.. :,(

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 22.08.18 19:57

jo..trvalo to do porodu :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:59

To jsi me neuklidnila :zed: :lol: holky muj muz se zblazni. Co mu mam rict dneska jsem se mu to snazila vysvetlit ale rozcilil se :(

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 22.08.18 20:08

Já jsem byla v těhotenství jak králík, ztratila jsem chuť po porodu. POřád doufám, že se vrátí až přestanu kojit.

4-1.cz
Stálice 89 příspěvků 22.08.18 20:23

první těhu chuť žádná celé těhotenství a dva roky kojení, fakt až odpor,během té doby druhé těhu a potrat, další těhu celou dobu mega chuť, po porodu a při kojení normal, poslední těhu bylo nedávno, celé těhu bez chuti na sex a doteď se mi ještě nevrátila.. chlap teda není nějaký králík, spíš je línej i na ten sex :D

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 22.08.18 20:31

ja byla ze zacatku tak hotova a hnusila sem se sama sobe, ze jsem taky nemohla. Me to ale preslo.. jako frekvence zadna slava (2*do tydne), ale mam chut a uziju si to.. zlepsilo se to s odeznenim nevolnosti..taak v 15 tt. A jako jestli se partner rozciluje, tak at se hodi do klidu.. dite je i jeho a holt tehotenstvi si dela co chce.. :roll: holt musi bejt trosku chapavy..ty budes mit tech 9mesicu urcite narocnejsich nez on.

modravlocka
Kecalka 262 příspěvků 22.08.18 20:46
@Anonymní píše:
To jsi me neuklidnila :zed: :lol: holky muj muz se zblazni. Co mu mam rict dneska jsem se mu to snazila vysvetlit ale rozcilil se :(

Co bys mu mela říkat? 8o Přece ze nemáš chuť. Pokud se kvůli tomu rozčílí, tak je to s prominutim …

Micaella22
Kecalka 422 příspěvků 22.08.18 22:07

:D :D :D jsem od 5tt bez chuti na sex. Pritel me obcas stve- chroupe, jde moc pomalu, rychle nebo proste jen dejcha :pocitac: :pocitac: :pocitac: strilela bych. Jsem unavena jak prase a to skoro nic nedelam, jen se staram o dite, no doufam ze to vsechno prejde. Vim ze minule kolem 5m jsem byla nadrbana jak zvire :D

Zvědavost
Stálice 86 příspěvků 23.08.18 12:29

Nejde o mou zkušenost, ale známá též říkala, že se ji její manžel hnusil, když byl nahý. Že se mu za to omluvila. Celé těhotenství.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >