Nemám chuť na sex v těhotenství

Anonymní
26.9.20 21:05

Nemám chuť na sex v těhotenství

Ahoj, prosím vás, mám blbou otázku, ale měla to některá z vás taky? Žádnou chuť na jakoukoliv formu sexu v těhotenství? Náš manželský život kvůli tomu bere za svý a já už jsem zoufalá. Manžel to nedokáže pochopit. Myslíte, že to může být tím těhotenstvím? Děkuji za každý názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4691
26.9.20 21:07

Je to těhotenstvím. Manžel je sobec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
26.9.20 21:08

Já jsem poslední 3 měsíce neměla absolutně chuť na sex, manžel to naštěstí chápal. Všechno už mě bolelo a byla sem ráda, že jdu večer spát, když jsem v noci chodila snad každý 2h na wc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
26.9.20 21:23

Já jsem teď ve 35 týdnu a na sex taky nemám absolutně chuť. Poslední sex jsme měli s partnerem asi 2 týdny zpatky, ale bylo to pro mě dosti nepříjemné a ani partner si to neužil. Nepřijde mu to s pupíkem vzrušující, protože si s miminkem hodně povídá, hladí bříško, pusinkuje. Oba jsme si řekli, že si sexu užijeme ještě dost a teď se třeba jen obejmeme, mazlime, ale k ničemu sexuálnímu to nedojde a nevadí nám to. Nevím v jakém týdnu těhotenství jste, ale on k tomu manžel musí dospět sám, že těhotenství je dost velký záhul. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
26.9.20 21:24

Tak ať se pan manžel probere.. Tohle se v těhotenství stává, každá není nadržená jak stepní koza.. Snad má ručičky milostpán.. Já jsem v každém těhotenství měla totální odpor k sexu.. A co si o tom myslel chlap mi bylo úplně jedno, natož abych to řešila.. Tak ať přestane být sobec, vydržet se to dá.. Co pak bude dělat v šestinedělí a nebo když miminko bude X krát za noc vzhůru?.. Ty se hoď do klidu a neřeš ho.. Měl by ti být oporou a ne si vynucovat sex.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1838
26.9.20 22:04

Tak my jsme tomu ani v 1 těhotenství taky moc nedali… Blok z mojí strany… Manžel ale chápal, nedělal z toho aféru… Po porodu taky nic moc.. A vše se pak srovnalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 22:15

Já jsem 26tt a taky dost bez chuti. :oops: Sem tam mě něco popadne, ale čím dál méně. Sex mě teď trochu bolí, i když nijak moc, a z orgasmu mi tvrdne břicho a trochu se toho bojím. Já se teda kvůli manželovi přemůžu a dopřeju mu sex tak obden, ale přijdu si u toho jak leklá ryba. Vysloveně mi to nevadí, ale fakt si to neužívám :? Doufám, že to po porodu bude lepší.

• Citovat
  • Nahlásit
60346
27.9.20 08:57
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím vás, mám blbou otázku, ale měla to některá z vás taky? Žádnou chuť na jakoukoliv formu sexu v těhotenství? Náš manželský život kvůli tomu bere za svý a já už jsem zoufalá. Manžel to nedokáže pochopit. Myslíte, že to může být tím těhotenstvím? Děkuji za každý názor.

Manžel je sobec.. Je to naprosto normální.. Člověk má spoustu zdravotních problémů, velké bříško, neciti se komfortně atd.. U nás je třeba problém ten, že se chlap bojí, aby prckovi neublížil :mrgreen: takže taky nic :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
27.9.20 09:10

Já jsem teda zatím jen v 26tt, ale nadržená jsem pořád. Někdy si to dělám i sama, když je chlap pryč :lol:
Každá to máme jinak. Nechce se ti ani do oralu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 09:20

Ja byla ba začátku tehu nadrzena jak fretka, ale postupem času to ubývalo a pak sem měla strach, ze si sexem porod vyvolame, tak jsme přestali. Kdyz sem přenášela a měla sem jit na vyvolavacku, tak jsme se do toho vložili a díky sexu se mi porod vyvolal díky bohu sám :D nechapu reakce tvého manžela, rozhodne to neni při tom jednoduché a ani pohodlne O. o můj manžel byl opora ve všem :)

• Citovat
  • Nahlásit
257
27.9.20 09:41

Urcite je to tehotenstvim, pry je uplne normalni, ze zena bud ztrati chut nebo je naopak vic nadrzena, v okoli mam oba pripady… manzel to prece musi pochopit, i kdybys mela chut, muzes to mit zakazane jako ja ted (a to jsem nadrzena jak stepni koza), i to se stava… snad se vztah netoci jen kolem styku… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2801
28.9.20 08:07

První trimestr bez chuti a pak klasika až do porodu. Ještě jsme ho při slabých poslickach par dnů před termínem podpořili a do 24h jsem porodila. Teď koncim 7tt a zatím žádné vášně nepocituju, tak snad to zas prijde. I když není chuť a pokud k tomu není nějaké doktorské doporučení, tak se i přes to snazim nějakou frekvenci byt nižší udržet. Chlap je tolerantní, ale nechci ho trápit. Chudák by z toho měl za chvíli karpaly :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama