Nemám dárek pro manžela k 15. výročí svatby

Anonymní
10.3.21 20:43

Nemám dárek pro manžela k 15.výročí svatby

Připadám si úplně neschopná… máme s manželem 15lete výročí svatby a letos pro něj nemám vůbec ale vůbec nic. Přitom bych mu tolik chtěla ukázat, jak moc pro mě znamená, jak moc ho miluji a jak moc mi na něm záleží. Jsem na sebe naštvaná, strašně mě to mrzí, ale nemám vůbec žádný nápad, přitom si na tom tolik zakládám.. dá se něco vymyslet ze dne na den? Rok od roku mi dochází nápady..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7750
10.3.21 20:45

Upeč dort

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
10.3.21 20:46

A musis pro nej neco mit? My si k 10. nic nedali a byli jsme radi, ze jsme prezili prvni kolo domaci koronaskoly. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4384
10.3.21 20:48

Výborná večeře, láhev dobrého pití a na ubrousek mu napiš přesně to co si tady napsala cizím lidem…
I maličkosti dělají radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
10.3.21 20:49

Uvař mu dobrou večeři, upeč dort, namasíruj záda. Láska se přece dá vyjádřit i jinak, než nějakým veledarem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
10.3.21 20:50

Nevím jaké dárky si obvykle dáváte, ale já jsem mu např. na výročí uvařila ráno kávu a do hrnku dala tuto lžičku https://www.bellarose.cz/…zicka-ja-ty/
Jinak třeba koláž ze společných fotek atd, nevím no, nejsme spolu zas tak dlouho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 20:51

Myslím, že si ho nezasloužím. Ze pro mě dělá víc než by musel. A za to si ho vážím. Chtěla bych mu to nějak dokázat. Na sladké moc není.. když upeču dort, dá si kousek a zbytek sní děti. A kuchařka také nejsem kdovijaka…no prostě ztracenej případ…

• Citovat
  • Nahlásit
2435
10.3.21 20:52
@Svistice píše:
A musis pro nej neco mit? My si k 10. nic nedali a byli jsme radi, ze jsme prezili prvni kolo domaci koronaskoly. :nevim:

Souhlas. My budeme mít na jaře 20. výročí a v podobnou dobu budu mít kulatiny. Ale jediné co letos hodlám slavit, je návrat potomků do škol :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8127
10.3.21 20:52

Mne teda staci k uplne spokojenosti nalit dobre vino a podivat se na nejaky dobry film, nepotrebuji nejake dary.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
10.3.21 20:53
@Anonymní píše:
Myslím, že si ho nezasloužím. Ze pro mě dělá víc než by musel. A za to si ho vážím. Chtěla bych mu to nějak dokázat. Na sladké moc není.. když upeču dort, dá si kousek a zbytek sní děti. A kuchařka také nejsem kdovijaka…no prostě ztracenej případ…

V době, kdy nikam nemůžete, sotva něco koupíš někde v obchodě, bych se na dárkování vyprdla a zkusila třeba ten trapnej oprýskanej sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8127
10.3.21 20:53
@Anonymní píše:

Tak mu to rekni, jak si vazis, co pro tebe dela :nevim: Je to tvuj manzek, ty nejlepe vis, co ho potesi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5156
10.3.21 20:56

Tak mu splň jeho erotické přání, pokud existuje a je pro tebe proveditelné. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
10.3.21 20:59

Uvař večeři, kup víno, pusťte si film a nakonec sex. Mojemu chlapovi by to úplně stačilo. :mrgreen: I když jeho bych utáhla spíš na nějaký drahý rum. V dnešní době bych si s nějakým velkým darem nelámal hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16053
10.3.21 21:07
@Anonymní píše:

tak jestli pro něj fakt chceš něco udělat, tak vstup do psychoterapie a nauč se mít ráda sebe sama. Docela vám to usnadní rodinný život.

Když přestaneš propadat nesmyslům o tom, jak jsi nejhorší na světě a nezasloužíš si aby tě měl někdo rád, bude daleko jednoduší fungovat ve spoustě dalších ohledů, ne jen v tom vymyslet dárek pro manžela.

Pokud si nevěříš s vařením, tak večeři objednej.

No a pak se zamysli nad tím, co tvůj muž rád dělá ve volném čase a podle toho se už dárek nějak vybere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
10.3.21 21:11

My jsme měli výročí nedávno a vzhledem k situaci která teď vládne v celé ČR jsem sjela do lidlu. Nakoupila jsem mu vše co vím, že má rád. Hezky jsem prošla uličkami takže dostal vždy to jeho oblíbené : bonbóny, sušenky, čokoládu, pralinky, sýry, klobásy, salámy, pistácie, proteinové tyčinky, ořechy, likér,… A velmi mě překvapila reakce protože měl větší radost než kdybych mu koupila nějakou romantickou kravinu.
Běžně si tohle sám nekupuje takže ho to vážně potěšilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat