Nemám hrdost a jsem citové závislá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 16:31
Nemám hrdost a jsem citové zavisla

Potřebuji radu. Setkali jste se někdy s tím, že jste se do někoho tak zamilovali a ztratili hrdost? Začala jsem být na ex citové závislá, jeho ale nic nezajímá rozešli jsme se a odkopl mě. Má jinou. Řekl, že mě nemiloval ale ji taky nemohl milovat hned když to je jeho kamarádka. Jak se odpoutat? Nejsem s ním v kontaktu nevidame se, ale začínám na něho opět pořád myslet. Nebaví mě nic, mě štěstí závisí na něm. Jak s tímhle skoncovat? Nějaké zkušenosti? Dekuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 16:38

Stalo a není to tak dávno. Ponižovala jsem se tak, že se zpětně vůbec nepoznávám, asi nějaké zatmění z vášně :nevim:. My v kontaktu jsme a oba jakože děsně nad věcí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 16:40
@Anonymní píše:
Stalo a není to tak dávno. Ponižovala jsem se tak, že se zpětně vůbec nepoznávám, asi nějaké zatmění z vášně :nevim:. My v kontaktu jsme a oba jakože děsně nad věcí.

Nejhorší je, že on ani neuvidí u mě tu změnu, protoze odrizl veškerý kontakt :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 16:43
@Anonymní píše:
Nejhorší je, že on ani neuvidí u mě tu změnu, protoze odrizl veškerý kontakt :(

Buď ráda, ten nekonec je vlastně strašně deprimující, protože je tam furt jiskřička naděje i když víš, že spolu nebudete. Je to jako rejpání v otevřené ráně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 16:53

To, jak jsem se ponizovala ja, za to se stydim dodnes. Pomohl mi az novy pritel (nyni manzel). Byla to zavislost, ktera byla silena. Navic na osobe, ktera me odkopla a uz nemilovala, jen ponizovala. Chapu vas, ale radu nemam. Snad jen najit nekoho lepsiho. Ja mela neuveritelne stesti.

alisekR
Kelišová 5729 příspěvků 17.05.19 16:53

Zažila a dopadlo to moc špatně. To už pak bylo na psychologa, spíš na psychiatra. :(

arinecka
Kelišová 6171 příspěvků 17.05.19 16:57
@Anonymní píše:
Potřebuji radu. Setkali jste se někdy s tím, že jste se do někoho tak zamilovali a ztratili hrdost? Začala jsem být na ex citové závislá, jeho ale nic nezajímá rozešli jsme se a odkopl mě. Má jinou. Řekl, že mě nemiloval ale ji taky nemohl milovat hned když to je jeho kamarádka. Jak se odpoutat? Nejsem s ním v kontaktu nevidame se, ale začínám na něho opět pořád myslet. Nebaví mě nic, mě štěstí závisí na něm. Jak s tímhle skoncovat? Nějaké zkušenosti? Dekuji

Proč na něj začímáš opět myslet? Zušnost nemám ale radu ti dám, vykašli se na něj, to jediný ti pomůže :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 17:02
@alisekR píše:
Zažila a dopadlo to moc špatně. To už pak bylo na psychologa, spíš na psychiatra. :(

A pomohl psycholog nebo psychiatr?

Russet
Neúnavná pisatelka 15899 příspěvků 17.05.19 17:03
@Anonymní píše:
Potřebuji radu. Setkali jste se někdy s tím, že jste se do někoho tak zamilovali a ztratili hrdost? Začala jsem být na ex citové závislá, jeho ale nic nezajímá rozešli jsme se a odkopl mě. Má jinou. Řekl, že mě nemiloval ale ji taky nemohl milovat hned když to je jeho kamarádka. Jak se odpoutat? Nejsem s ním v kontaktu nevidame se, ale začínám na něho opět pořád myslet. Nebaví mě nic, mě štěstí závisí na něm. Jak s tímhle skoncovat? Nějaké zkušenosti? Dekuji

Vydrž. Časem to přejde. Najdi si koníček, co tě vytrhne z myšlenek na něj. Když si na něj vzpomeneš, připomeň si nějakou jeho blbou vlastnost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 17:03
@Anonymní píše:
To, jak jsem se ponizovala ja, za to se stydim dodnes. Pomohl mi az novy pritel (nyni manzel). Byla to zavislost, ktera byla silena. Navic na osobe, ktera me odkopla a uz nemilovala, jen ponizovala. Chapu vas, ale radu nemam. Snad jen najit nekoho lepsiho. Ja mela neuveritelne stesti.

No jenže já měla nový další vztah a to po dost dlouhé době a stejně nevyšel, nedokázala jsem ho milovat jako toho prvniho:sleepy:bojím se, že lepšího nenajdu..

Mika.ella1
Stálice 76 příspěvků 17.05.19 17:07

Ta vcerejsi diskuze ti nestacila? :nevim:

Uživatel je onlinedivine woman
Extra třída :D 11555 příspěvků 17.05.19 17:15

@Mika.ella1 Taky si říkám, že je to ona.

Váš příspěvek
Reklama