Nemám koníčky,žádné cíle, ambice atd.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.10.21 11:54

Nemám koníčky,žádné cíle, ambice atd.

Zdravím všechny, předem se omlouvám, za blbý dotaz, ale potřebují se spíš vyzpovídat a zajímalo by mě jestli je někdo kdo to má stejně.
Vždycky sem byla hodně akční, měla plány, cíle, koníčky…
Teď nemám nic. Se sportem jsem skončila před dvěmi lety, chybí mi to moc, poslední dobou se nemůžu podívat ani na fotky a videa ze soutěži, hned se mi to vrací a brečím, že už to proste nedělám a nemám nic. Cíle do budoucna nemám žádné. Chodím ještě na školu. Kamarády v místně bydliště nemám, bydlím na malé vesnici, strašný zapadakov, není tady nic, vše daleko. Přítele taky nemám. Párkrát se mi teď stalo že přišel večer, a začali se mi hlavou honit různé myšlenky,,, už delší dobu ani moc nespím, jen pár hodin takže pak většinu noci jen hledím do stropu a přemýšlím, jsem hrozně náladová a někdy když už se neudržím tak na někoho vyjedu, že pak mě to mrzí.
Chtěla bych to změnit, ale nevím jak :nevim:
Kdyby jste někdo měli nějaky nápad nebo i z vlastní zkušenosti věděli, budu moc ráda..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18721
24.10.21 11:59

No prostě s něčím začni.

Třeba jen s běháním, ideálně spíš si najdi takový sport, který můžeš dělat a máš to v okolí, aby sis našla nové lidi.

Nebo si najdi ve městě kde máš školu nějakou organizaci co hledá dobrovolníky a přijed se k nim.

Jasně - je to těžký, ale to že se ti večer hlavou honí kdoví co je právě důsledek toho, že není nic pozitivního čím by si tu hlavu zaměstnala.

Víš co- začni tím, že si začneš psát deník. Někdy v podvečer, když už máš splěnné všechny povinnosti a jen by si byla na mobilu. Vyhraď si tak 30 minut, kdy si pustíš muziku co máš ráda a ideálně ručně do nějakého pěkného notesu shrneš den. Spíš než události řeš právě to co se ti honí hlavou - když to napíšeš, zjistíš že to je daleko méně problematické, než když se ti to jen přemíláý v hlavě.

No a pak povinná věc - každý den tam napiš minimálně jednu věc která se ti povedla a jednu věc, za kterou si ten den byla vděčná. I kdyby to měly být úplně maličkosti. A taky na příští den naplánuj jednu věc, na kterou se budeš těši - když tam nic nebude, tak si prostě něco najdi a přidej to do denního programu - i kdyby to měla být drobnost.

Plus každou neděli a každého 1. v měsící si přečeti co si za poslední týden a měsíc napsala a nějak to zhodnoť, jestli to chceš takhle a nebo chceš něco měnit.

Když dopíšeš, tak si zacvič, něco ne moc namáhaového, aby se ti dobře spalo - nějaké protahování, jógu, nebo tak něco.

A pak si dej pořádnou horkou sprchu či vanu a použij něco voňavého, co máš ráda - gel/pěnu/olejíček.

A pak jdi spát.

Když začneš teď a zvládneš psát třeba jen dvakrát, třikrát týdně, slibuju, že na Nový Rok se budeš cítit úplně jinak, než teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 12:12

Přestaň se litovat a začni něco dělat, toť má rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
24.10.21 12:20

Co blbneš? Máš snad dítě nebo se staráš o příbuzného, že tě něco/někdo omezuje? Asi ne, viď. Tak se vzchop a začni s čímkoliv hned, i ten zmíněný běh je fajn start.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 12:32

@Ou děkuju moc,
zní to fajn, zkusím to.

• Citovat
  • Nahlásit
a12
48073
24.10.21 12:40

Nechápu.. mrzí tě, že uz ten sport nedelas, chybí ti, tak proč zase nezačneš? :nevim: víš kolikrát jsem já skončila a zase začala :nevim: naposledy jsem skoncila někdy v 15ti, v 16-17ti jsem se k tomu zase vrátila, pak zase skoncila protože už jsem na to neměla čas, ale mam partnera, děti, práci, tak už na to nemám ani pomyšlení, ty jak píšeš nemáš nic tak se k tomu vrat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
24.10.21 15:33

Zkušeností mám spoustu - jestli chceš, napiš zprávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 16:53

@a12 skončila jsem s nim v roce 2018 po 13 letech.. V r. 2019 jsem začala znovu a jak byl Lockdown a nemohlo se trénovat, nebyly soutěže tak sem si řekla že to nemá cenu a skončila jsem. Chtěla bych znova ale je mi blbé pořád začínat znova, v tom stejném týmu :nevim: :nevim: :nevim:.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat