Nemám menstruaci 3 měsíce a test negativni

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.10.21 15:04

Nemám menstruaci 3 měsíce a test negativni

Zdravím, prosím neměl jste někdo podobnou zkušenost?
Jsem 5 měsíců po porodu první měsíc Jsem plně kojila po 6ti neděli se dostavila menstruace, druhý měsíc ne a 3 měsíc jsem to měla a teď už 2 měsíce se nedostavila :/ neberu antikoncepci a s manželem jsme před 3 měsíci měli pohlavní vstyk… Dnes jsem si zkusila tedy těhotenský test ale výsledek negativní… Stále se cítím nafoukla hodně, tlačí mě v podbřišku a aj jsem začala pribírat, jen doufám že nejsem těhotná… Myslíte že by mi to test už ukázal? U obou tehu mi to ukázalo hned v prvním měsíci těhotenství, teď ikdyz pociťují nějaký bolesti v podbřišku nafouknuti tak jak jsem to měla v předchozích těhotenství s výsledkem pozitivním… Tak teď mi ukázal tehu test negativní… Nevím co si myslet jen doufám že test nelže… mám jít strach až k ženské aby mi neřekla že jsem…
Tak se chci zeptat zda je to normální že mám tak nepravidelnou menzes ikdyz plně nekojim nebo mám se obávat. Prosím o zachování anonymu. Kvůli rodině.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2563
11.10.21 15:10

Není to normální, ale na těhotenství to nevypadá, už jsi měla být u doktorky dávno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
11.10.21 15:48

Těhotná nejspíš nejsi. Ale k doktorce jsi měla jít už dávno jestli máš bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33162
11.10.21 16:05

Postupně
Těhotná nejsi. Nebo teda s jistotou ne ze styku před 3 měsíci.
Pět měsíců po porodu při kojení máš nárok na nepravidelnost cyklu.
Co není v pořádku je tlak v podbřišku a ty ostatní potíže. Zajdi na gynekologii. Strach chápu, ale odkladem se nic nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat