Reklama

Nemám MS, mám jít k doktorovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 23:21
Nemám MS, mám jít k doktorovi

Dobrý den, mám takový problém. První menstruaci sem dostala až v 15,5 letech. Pak byla velice nepravidelná, třeba dva měsíce nic, pak chodila jakž takž, pak zase tři měsíce nepřišla. Chodila sem na vyvolávačky. Od 18ti sem brala 2 roky HA. Pak těhotenství, porod, kojení…Nyní jsem 9m od porodu, už pár měsíců nekojím, ale menstruace nikde. Brala sem chvíli HA při kojení, už neberu, na gynekologii mám jít až někdy v říjnu. Myslíte, že mám jít hned, že už je to dlouho co nemenstruuji, když nekojím? Děkuji, snad to není moc zmatené. C.

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10566 příspěvků 16.08.18 00:36

Zmatene bude nejspis tvoje telo. Nicmene pokud jsi mela problemy s cyklem uz pred branim HA, tak bych to tipovala na nejaky zasadnejsi problem a za doktorem bych urcite zasla. A vyzadala bych si poradne testy, ne neustale pichani vyvolavacek a nasazovani HA.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama