Nemám MS, test negativní, cyklus pravidelný

93
17.1.21 14:22

Nemám MS, test negativní, cyklus pravidelný

Ahoj všem :) je možné, že by mi test neukazal nic po 5 dnu vynechání MS? Cyklus mám pravidelný, plus minus dva dny.. dva týdny mě už Bolí v krizi a sem tam podbrisek a i při větší námaze začne bolet podbrišek. Pak se to uklidni… měla jsem i bílý výtok, nezapachajecí.. zítra jdu k dr, ale přijde mi to divné, proč mi vynechala MS, nejsem ani nemocná ani ve stresu.. díky všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
942
17.1.21 14:53

Tělo není stroj, menstruace může třeba vynechat a další už se dostaví opět pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10452
17.1.21 16:07

@Káča jk Někdy se to prostě stane. Teď to měla dcera, doktorka jí řekla že se to prostě někdy stane :nevim: Uvidíš co ti zítra řekne doktorka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 18:06

Ahoj, to jsme na tom dost podobně. Já mám dnes zpoždění 6 dní, test negativní. Mě teda nic nebolí, ale já měla MS dostat 11.1.a den předtím (10.1.) jsme měli s manželem sex, udělal se do mě, říkala jsem si, že pravděpodobnost otěhotnění den před je velmi malá 😃
Dnes jsem trošku zaspinila, už jsem si myslela, že to přišlo ale nic 🤷‍♀️ já se k dr zatím nechystám, udělám ještě test za 2 dny a kdyby to dál trvalo, tak ji zavolám.

• Citovat
  • Nahlásit
82
17.1.21 19:49

@Káča jk Ahojky tak zítra u dr uvidíš. Já bych to teda s negativním testem asi moc neřešila, protože občas se to stát může i přesto, že máš cyklus pravidelný. I mně se to stalo, ms vždy na den pravidelná několik let a najednou bum nikde. 14dní zpoždění jsem měla, testy negativní a pak mrcha přišla od té doby se to neopakovalo. Nevím, čím to bylo :nevim: dej zítra vědět jak jsi na tom :* (jinak test by na 90%už něco ukázal)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat