Nemám nárok na podporu. Bez práce a psychické problémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka1719
Povídálka 24 příspěvků 30.08.19 09:59
Nemám nárok na podporu. Bez práce a psychické problémy

Ahoj,… už nevím jak dál, ale jak mám řešit svou situaci… přes dva roky hledám práci… byla sem před 3m. Ve fabrice a před zkusebkou mě propustili kvůli marození s dcerkou. Nikde mi nedají jen ranní a upravený prac. Poměr. Mám dlouholenté psych. Problémy, nyní užívám antidepresiva. Ale pomáhají jen na polovinu problémů co mám. Nastupovat mám do nové práce, co se mi naskytla, ale vůbec nevím jak to zvádnu (call centrum) a hlavní věc… jsem samozivitelka. Alimenty chlap neposílá… příspěvek na hmot. Nouzi nemám nárok a na bydlení taky ne protože bydlím s přítelem v nezkolaudované bytové jednotce. Přítel vše táhne sám já mám měsíčně 500kc (příspěvek na dítě) je vůbec možné být jen takto i bez životního minima? Už jsem z této situace dost nervózní a můj přítel taky…prosím o nějakou radu, info… nevím…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lucije28
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 30.08.19 10:05

Tak přítel nejspíš chodí do práce, tak vám s dcerou pomůže, ne? Jste na to dva.. Ani brigády si nebyla schopna sehnat? I třeba noční v supermarketu, když přítel bude doma s Tvoji dcerou. Bez bydlet tedy sama, ať máš nárok na příspěvek na bydlení..

Reaskiller
Kelišová 6200 příspěvků 30.08.19 10:07

@Lucka1719 Co Lidl, vim, ze vychazi vstric docela co se smen tyce..

Zwetta
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 30.08.19 10:20

@Lucka1719
A proč otec dítěte alimenty neplatí? ;) :think:

Reaskiller
Kelišová 6200 příspěvků 30.08.19 10:51
@Zwetta píše:
@Lucka1719
A proč otec dítěte alimenty neplatí? ;) :think:

Znam asi 4 pripady kde otec jednoduse neplati protoze je hovado nebo hooligans :) proste.. se rozhodl, ze platit nebude - jedna maminka nechce tahanice po soudech, druha na soud dala ale paky na to poradne nejsou, treti taky dala na soud ale kdyz tatinek oficialne pracuje za minimalni mzdu a bokem si vydela treba 20 tak mu stejne soud nakaze platit jen treba 1000..zbytek je proste mimo realitu.. nevime co se u zakladatelky deje - jestli to resi soudne a trva to, nebo ma strach vubec podat na soud neco.. tezko rict..

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67842 příspěvků 30.08.19 11:51

@Lucka1719 Tak kdyz bydlis s pritelem, tak nejsi samozivitelka a s ditetem ti muze pomoct, takze ani nutne nepotrebujes jen ranni a upravenou pracovni dobu. A asi to bude znit hnusne, ale zkus si to po sobe precist a objektivne zhodnotit, co muzes tomu zamestnavateli nabidnout, proc by te mel vzit :think:

Lucka1719
Povídálka 24 příspěvků 31.08.19 13:16

Holky, přítel není otcem malé. Je to hajzlík který má exekuce půjčky… policajti mi řekly že až po čtyřech měsících mohou něco dělat… na sociálce? to nebudu ani komentovat…

Lucka1719
Povídálka 24 příspěvků 31.08.19 13:19

Přítel je voják z povolání upřímě… táhnout to přes rok s tím, že platí nájem elktřinu, alimenty na svého kluka a + výživa nás? dohromady 4 osob by nevydržel asi nikdo dlouho… noční mám zakázané kvůli psychickým problémům a samoživitelka jsem přes tři roky.

Lucka1719
Povídálka 24 příspěvků 31.08.19 13:20

V Lídlu mi řekly, že ano ale bud budu mít zkrácený od 5 ráno… nebo od 12 do večera… v tom případě padá tato varianta… a brigády? sem chodila uklízet… ale už mají paní zase zpátky, která marodila. Sháním furt a ptám se kde se dá…

Lucka1719
Povídálka 24 příspěvků 31.08.19 13:22

Znám dost případů, kde není nic možné… a ani policie sociálka… prostě nic nepomohou… nepochopím tohle, kdybych byla natřená na jinou barvu jde vše hned…

free333
Generální žvanilka 20496 příspěvků 31.08.19 13:25
@Lucka1719 píše:
Přítel je voják z povolání upřímě… táhnout to přes rok s tím, že platí nájem elktřinu, alimenty na svého kluka a + výživa nás? dohromady 4 osob by nevydržel asi nikdo dlouho… noční mám zakázané kvůli psychickým problémům a samoživitelka jsem přes tři roky.

Uvidíš, třeba to v té práci sedne a bude lépe…

Neměla bys to lepší někde v nájmu, že bys tam třeba měla i příspěvek na bydlení?

truelly
Závislačka 3516 příspěvků 31.08.19 13:30

Nikde mi nedají jen ranní…jaké vzdělání můžeš nabídnout?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67842 příspěvků 31.08.19 13:38
@Lucka1719 píše:
Znám dost případů, kde není nic možné… a ani policie sociálka… prostě nic nepomohou… nepochopím tohle, kdybych byla natřená na jinou barvu jde vše hned…

To jsou zas kecy…

Lucka1719
Povídálka 24 příspěvků 31.08.19 13:39
@free333 píše:
Uvidíš, třeba to v té práci sedne a bude lépe…Neměla bys to lepší někde v nájmu, že bys tam třeba měla i příspěvek na bydlení?

Doufám, že to klapne… protože mě už doma s toho hrabe… furt to samé dokola… :nevim: No to je právě to, že jsem si našla byt že budu pobírat ten příspěvek a zaslali mi ze sociálky že bydlím v nezkolaudované byt. jednotce… ale barák je zkolaudovaný. Jen majitel přidělával na každém patře jeden byt… no takže to padá. A jelikož to nešlo přítel se nastěhoval, protože do té doby byl na vojenské ubytovně.

Lucka1719
Povídálka 24 příspěvků 31.08.19 13:42
@j.a.n.i1 píše:
To jsou zas kecy…

Jestli mě chcete urážet říkat že něco jde když mě prostě všichni jen kakají na hlavu? tak mi napiště jak…, když píšu ze své vlastní zkušenosti? Policie mi řekla :zajděte až to budou 4 měsíce. A na Soudu? nikdo nic nezmůže protože má exekuce na plat a dluhy? na sociálce jsem byla nesčetněkrát a co řekli? Paní *** my mu zavoláme… udělaly tytyty mě aorát chodili urážlivé až výhružné sms, že o malou přijdu… a co s tim zmůžu?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama