Nemám orgasmus a on to neřeší

Anonymní
6.11.19 16:10

Nemám orgasmus a on to neřeší

Ahoj všem, už delší dobu mě tato věc trápí a radši bych věděla také názor dalších. Je to dost choulostivé, tak proto anonymně. Jsem s partnerem skoro dva roky a nikdy jsem s ním nedosáhla orgasmu, nikdy jsem ho ani nepredstirala. Vlastně nikdy s žádným mužem se mi to nepodařilo, orgasmu svépomocí dosahnu poměrně lehce. Co mě trápí? Jsem normální? Je v pořádku, že to partner neřeší, nesnáší se? Párkrát jsme vedli debatu na Toto téma s výsledkem takovým, že se párkrát pokusil, vždy ale po takové diskusi a to musíte uznat, člověk není úplně vyklidneny a na povel se neudělá, ještě s tím pocitem, že to je partnerův cíl. Mrzí mě to, je to skvělý chlap, miluju ho, ale přijde mi to od něj sobecké, řeší jen sám sebe a mě ne. Bohužel se řeší jen jeho vyvrcholení a to i tak, že když jsem měla jisté gyn problémy a sex byl chvíli tabu, pravidelně jsem dbala na to, aby si přišel na své, byl spokojený…myslíte že chci moc? Říkám si, jestli nejsem moc náročná, nevím :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1447
6.11.19 16:20

Po sexu s nim bych si vytahla vibrator a dokoncila to. Sobecek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10042
6.11.19 16:25

Tak v sexu bude asi k nicemu. Nejspis se budes muset v tomto spolihat hlavne sama na sebe. A spousta chlapu to neresi. Budto jsou lini nevo sobci nebo nevim proc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30372
6.11.19 16:27

A řeklas mu, co má udělat, aby ses udělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
6.11.19 16:30

Ne, nechces moc. Chces po nem neco, co by pro neho mela byt samozrejmost a poteseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
6.11.19 16:33

Naznacovala jsem, je mi to celé trapné, říkat mu co má dělat a připomínat se… Kdyby třeba něco zkusil a zeptal se, jestli pritlacit tady nebo tam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5094
6.11.19 16:37
@Viki_xxx píše:
Naznacovala jsem, je mi to celé trapné, říkat mu co má dělat a připomínat se… Kdyby třeba něco zkusil a zeptal se, jestli pritlacit tady nebo tam…

Máš mu to normálně polopate říct, nějaký naznačování, který se dá pochopit všelijak, je na dvě věci…

Píšeš, že si s žádným partnerem ještě orgasmu nedosáhla, ti předchozí se taky snažili málo? Já jen, že existuje možnost, že jinak než masturbaci, se prostě neuděláš. :nevim:

Příspěvek upraven 06.11.19 v 16:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30372
6.11.19 16:37
@Viki_xxx píše:
Naznacovala jsem, je mi to celé trapné, říkat mu co má dělat a připomínat se… Kdyby třeba něco zkusil a zeptal se, jestli pritlacit tady nebo tam…

Tak jestli nemá zájem, tak je to nanic…
To by se mi taky nechtělo ho nutit…

Něco jiného by bylo, kdyby se ptal, snažil, chtěl to ukázat atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
6.11.19 16:38

Můžete tam mít psychicke bloky, člověk cítí pres tělo, třeba i z minulosti. Juknete na vendula kocianova. Vaginalni mapování, he to i o vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
6.11.19 16:38
@Viki_xxx píše:

A to jako se proste udela a je po vsem? Ani se nesnazi? Co pusou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30372
6.11.19 16:39
@Kokolina29 píše:
Můžete tam mít psychicke bloky, člověk cítí pres tělo, třeba i z minulosti. Juknete na vendula kocianova. Vaginalni mapování, he to i o vás.

Možná by pomohlo i odháčkování, jestli je ještě nějaký Guru, který nemá opletačky s policií… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
6.11.19 16:39
@Kokolina29 píše:

Jako ze by mel blok z partnercina orgasmu, tak pro jistotu na ni dlabe, jo :lol:.To asi ne, ze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
6.11.19 16:40
@free333 píše:
Možná by pomohlo i odháčkování, jestli je ještě nějaký Guru, který nemá opletačky s policií… :nevim:
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.19 16:41

Nenaznacuj, ukaž a řekni, jak se ti to líbí, na jednu stranu chceš a na druhou je ti trapný mu to říct, jenomže každá jsme originál a funguje na nás něco jinýho. Řekla bych, že my ženské to máme s chlapama mnohem jednodušší. Jestli se stydíte oba dva, dejte si nejdřív víno, ať se uvolníš a sama mu ukaž, co se ti líbí, myslím, že to ocení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
6.11.19 16:41

Pokud je vše jiné v pohodě, mazlení, různé polohy atd. Zkus to tak… Když se ti bude něco líbit ta mu to řekni, pochval ho… Ještě… Líbí se mi… Víš jak si to dělal minule…
Bude rád a příště to bude dělat… Jen chválit a připomínat a on ješitný chlap se bude snažit a najednou to dáte :oops:
Pak jsou také případy, kdy to muž má jako cíl a bez toho to nejde.. Blbě by si připadal… Těžko vysvětlovat že to nemusíš ani teď mít… Takže tahle stálá honba za orgasmem také nic moc 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat