Nemám orgasmus, i když se muž snaží

Anonymní
27.12.19 13:09

Nemám orgasmus, i když se muž snaží

Potřebovala bych radu… Dlouhodobě se mi nedaří dosáhnout při sexu orgasmu. Měla jsem za svůj život 7 sex. partnerů (je mi přes 30) a orgasmus jsem měla jenom se dvěma z nich. Naposledy asi před 5 lety. Teď mám pár měsíců nového partnera, který by se přetrhnul, jen abych vyvrcholení dosáhla, jenže mně to tím spíš nejde :-( Vidím, že se snaží, dělá co může, i dlouho vydrží během styku, dělá mi to pusou, rukou, zkouší různé polohy, techniky, ale prostě NIC. Je mi to líto i vůči němu, připadám si nedostatečná a divná :-( A že ho akorát zklamávám :zed: Nic mi nevyčítá, je úžasný, něžný, trpělivý a všechno, o to hůř se cítím :-( Sama si to rukou udělám do několika minut, ale s přítelem mi to nejde. Zkoušela jsem i masturbovat před ním, ale přišla jsem si strašně trapně a vlastně mě to ani nevzrušovalo. Jinak sex jako takový mám ráda, ale ten orgasmus mi už několik let fakt hodně chybí :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.12.19 13:13

Vaginální také nemám a počítám s tím, že mít nikdy nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 13:18

Nejde jen o vaginální, nemám žádný.

• Citovat
  • Nahlásit
2932
27.12.19 13:19

A nesoustředíš se na to až příliš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 13:21
@Anonymní píše:
Nejde jen o vaginální, nemám žádný.

A sama? Já to nejrychleji zvládnu sama se sebou. S partnerem je to samozřejmě lepší, ale čistě technicky to je nejrychlejší, když si to dělám sama.

• Citovat
  • Nahlásit
105
27.12.19 13:24

Buď musím být nahoře a korigovat si vše sama, nebo rukou při souloži, nemyslím si že je na to něco špatného…jinak že by se snažil on, tak si taky myslím že by se mu to nepovedlo, nebo by to trvalo hodně dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 13:25

Ano, soustředím, ale jak to mám udělat, abych se na to nesoustředila? Beru to prostě jako problém…
Jinak ano, sama si to udělám, píšu to v původním příspěvku :-)

• Citovat
  • Nahlásit
1228
27.12.19 13:31

Myslim, ze na to moc myslis. Proste se uvolni, uzivej si to a orgasmus neres. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2932
27.12.19 13:31
@Anonymní píše:
Ano, soustředím, ale jak to mám udělat, abych se na to nesoustředila? Beru to prostě jako problém… Jinak ano, sama si to udělám, píšu to v původním příspěvku :-)

Mám za to, že milování je velmi o psychice a že se zdeptanou psychikou bude daleko náročnější dosáhnout i fyzického prožitku. Jak se máš uvolnit? To fakt nevím, na to musíš přijít sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 13:36
@Anonymní píše:
Ano, soustředím, ale jak to mám udělat, abych se na to nesoustředila? Beru to prostě jako problém…
Jinak ano, sama si to udělám, píšu to v původním příspěvku :-)

Pokud si to sama uděláš, pak je potřeba to říct, ukázat partnerovi. Klidně i nasměrovat. A sedne si to. S manželem jsme to měli podobné. Teď mám orgasmů několik.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 13:37
@Anonymní píše:

Buď je to o tom, že by měl změnit techniku, aby to na tebe fungovalo(každá ženská je jiná), nebo nejsi dostatečně uvolněná a nebo se na to tak soustředíš, že ti hapruje psychika.

• Citovat
  • Nahlásit
1073
27.12.19 13:37
@Anonymní píše:

Dát si panáka na uvolnění. Nejlépe dva :palec: :kytka:  :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 13:54

Taky jsem nemela zadny vaginalni nikdy s nikym a oralem jen s jednym expartnerem. Sex mam rada, nestydím se rict co se mi libi, manžel i expartneribyli v pohode a snaziví, ale bohuzel.. Uz to neresim, i kdyz mam jen 35, tak si rikam ze mi to asi neni souzeno a max ho mam pri masturbaci. Trochu me to mrzi vuci manzelovi, ale fakt nevim co s tim delat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 13:55
@Anonymní píše:
Potřebovala bych radu… Dlouhodobě se mi nedaří dosáhnout při sexu orgasmu. Měla jsem za svůj život 7 sex. partnerů (je mi přes 30) a orgasmus jsem měla jenom se dvěma z nich. Naposledy asi před 5 lety. Teď mám pár měsíců nového partnera, který by se přetrhnul, jen abych vyvrcholení dosáhla, jenže mně to tím spíš nejde :-( Vidím, že se snaží, dělá co může, i dlouho vydrží během styku, dělá mi to pusou, rukou, zkouší různé polohy, techniky, ale prostě NIC. Je mi to líto i vůči němu, připadám si nedostatečná a divná :-( A že ho akorát zklamávám :zed: Nic mi nevyčítá, je úžasný, něžný, trpělivý a všechno, o to hůř se cítím :-( Sama si to rukou udělám do několika minut, ale s přítelem mi to nejde. Zkoušela jsem i masturbovat před ním, ale přišla jsem si strašně trapně a vlastně mě to ani nevzrušovalo. Jinak sex jako takový mám ráda, ale ten orgasmus mi už několik let fakt hodně chybí :-(

Při sexu jsem orgasmus neměla nikdy. A partnerů bylo postupně několik, takže „problém“ není na jejich straně.
Pokud tě to uklidní, mnoho žen v životě při sexu orgasmus nikdy nedosahnou. Ale alespoň jej předstírají. K tomu jsem se nikdy nesnížila, přijde mi to trapné hrát si na něco.
Sama sebe uspokojit umím, klitoriální orgasmus jsem mívala od cca 16i let a po druhém porodu za pomoci pomůcky i vaginální orgasmus. Bohužel s partnerem nikdy. Nechápu to, ale prostě to tak je.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 13:56

Ja mam uplne to same, to je jako bych to psala ja-takze neporadim :? taky si prijdu uplne na nic a sex mi prijde takovej nekompletni, myslim si i ze z pohledu muze… asi by taky rad videl, ze si to vic uzivam…ale co je pravda, tak uz jsem kolikrat mela takovej nabeh na orgasmus a sama jsem to v hlave zbojkotovala, takze urcite je to i o psychice… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat