Nemám ovulaci po prodělání nemoci covid-19

Anonymní
26.5.21 13:35

Nemám ovulaci po prodělání nemoci covid-19

Ahoj, je na tom někdo podobně? Už 3. měsíc od prodělání koronaviru nemám ovulaci. Byla jsem docela i ráda když jsem první dost bolestivou zpožděnou menstruaci o 14 dnů od prodělání dostala. Snažíme se o dítě už rok a teď do toho ještě tohle. Neměl to někdo podobně? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
623
26.5.21 13:46

Byla jsem na tom stejne, zabral az gynex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 13:47
@krispyna píše:

A co to je prosím? :(

• Citovat
  • Nahlásit
129
26.5.21 13:52

Jsou to bylinné kapky. Volné prodejne. Mě také pomohly, když jsem měla rozhazenou menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
26.5.21 13:53
@Anonymní píše:
A co to je prosím? :(

Kapky Energy Gynex. Daji se objednat na internetu cena okolo 400,–. Moje gynekolozka ho doporucuje pred nasazenim leku na podporu ovulace. U me zabral okamzite prvni cyklus, asi ovulace potrebovala jen podporit, kdyz jsem ji drive mela normalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 13:54
@Kresatkovi píše:
Jsou to bylinné kapky. Volné prodejne. Mě také pomohly, když jsem měla rozhazenou menstruaci.

Mě už ms od té doby prisla 2× jen poprve prisla dele, protoze jsem mela takovy stredne tezky prubeh ale ovulaci nemam. Testuji cely cyklus a nic. Ani jednou pozitivni ovulak..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 14:12
@krispyna píše:

Mě ne. Já používala caj Radnické a malinikove kapky. Osobně s covidem zkusenost nám, byla to pohoda. Dva měsíce po prodelani téhle rádoby choroby jsem otěhotněla. Do té doby to skoro dva roky nešlo. Nemyslím si, že může za všechno.

• Citovat
  • Nahlásit
623
26.5.21 14:46
@Anonymní píše:
Mě ne. Já používala caj Radnické a malinikove kapky. Osobně s covidem zkusenost nám, byla to pohoda. Dva měsíce po prodelani téhle rádoby choroby jsem otěhotněla. Do té doby to skoro dva roky nešlo. Nemyslím si, že může za všechno.

Je dobre, ze vam ta radoby choroba nic neudelala. Ja sem vypravila tri sanitky na jip behem 14 dnu, a zaridila jeden pohreb. Tohle znevazovani nemoci je ubohe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
27.5.21 12:05

Já mám opačný problém po prodělání covidu… V době onemocnění nefungovala HA a teď jsem ve 29tt :lol:

každopádně bych asi být Vami nechala vyšetřit hladiny hormonů můžete je mít rozhozene. Těžko říct zda za to může právě covid… Mám pocit že se na něj svádí skoro všechno v poslední době..ale rozhodit cyklus může vpodstate jakékoliv onemocněni zvlášť když se k tomu přidá ještě stres

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat