Nemám ovulaci, snažíme se o miminko. Poraďte prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucka2622
Nováček 4 příspěvky 07.04.18 09:54
Nemam ovulaci, snažíme se o mimi, poraďte prosím. .

Ahoj holky, mam dotaz. Už 9 mesicu se snažíme mimi. Na gynde mi zjistili že mám malinko vyšší testosteron, pradepodobne nemam prý ovulaci a nebo ob jeden mesic. Bylo mi dopureco Nosifol Forte, nic. Zkoušela jsem Gynex, nic. Celý březen jsem si dělala ovu testy ovulace nic. Oboje jsem brala 3 měsíce. Nemáte zkušenosti co by mohlo pomoci, či pomohlo Vám? Co říkáte na Kotryhel.. Nekuji za Vaše rady či zkušenosti ????????.

Reakce:

P4ja
Kelišová 6294 příspěvků 07.04.18 09:56

Za mě cvičení hormonální jógy.

Nick123987
Nováček 3 příspěvky 07.04.18 09:59

Meal jsem stejné problémy, pomohl kontryhel. Trvalo to ale asi rok a půl. Cyklus seupravil, ovulace naskocila. Nosifol jsou podle mě vyhozené peníze pro nastartování ovulace.

Janli
Kelišová 5997 příspěvků 9 inzerátů 07.04.18 10:17

Mě pomohla bylinná kůra z firmy Naděje Mgr. Podhorná

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 10:20

Me pomohl kontryhel…

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 07.04.18 10:23

Měla jsem dlouhé cykly (100dní) a po zamlklém těhotenství jsem začala brát Nosifol a gynex a cykly se zkracují :nevim: ale já ty cykly měla ovulační, i když dlouhé. Kontryhel jsem také pila, ale nesedí mi (rozvádět proč nechci). Je to jak se vším. Někomu pomůže a někomu narobí paseku, je to hodně silná bylinka. Vyzkoušej a uvidíš no. Já jsem jinak tento cyklus byla nějaká zablokovaná a ovu furt nikde, i když se co chvíli tělo chystalo (co chvíli příznaky), nasadila jsem ještě homeopatika a už mám po ovu :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63304 příspěvků 3 inzeráty 07.04.18 10:35

@lucka2622 No, možná bych ještě zkusila hlídání ovulace u doktora přes UTZ, protože já v životě neměla pozitivní ovulační test a přitom vím, že ovulace probíhá…

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 07.04.18 10:45
@j.a.n.i1 píše:
@lucka2622 No, možná bych ještě zkusila hlídání ovulace u doktora přes UTZ, protože já v životě neměla pozitivní ovulační test a přitom vím, že ovulace probíhá…

Ano, také doporučuji sledovat ovu u doktora nebo alespoň měřit bazální teplotu. Není to složité.

lucka2622
Nováček 4 příspěvky 07.04.18 11:01

Menstruaci nemam vůbec pravidelnou +-36.. taky mám pocit že se k ovulaci schyluje, příznaky ano ale ve finále nic test čistý.. :,( :,(

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 07.04.18 11:41

@lucka2622 na testy se moc spolehnout nedá, navíc i u nich si člověk musí najít takovou značku, která sedne. Jakou jsi používala značku? Byly vždy úplně čistě bílé, jen občas slabá čárka, ale nikdy výrazná? Nebo po celou dobu cyklu byla vidět slabší čárka?

lucka2622
Nováček 4 příspěvky 07.04.18 12:08

Kupovala jsem si dr. Max.. Právě že čisté jsem je neměla, čárky tam byli kolisave jednou slabá, pak tmavší a to je 7 dní co byla skoro silná jako kontrolní. Ale ne úplně.. Tak jsme se na to vrhly. Pro jistotu :D Ale ve čtvrtek píchání na vajecniku a paleni :,( :,( :,(

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 07.04.18 12:24

@lucka2622 je možné, že ses netrefila do vrcholu LH a třeba by o pár hodin dřív nebo později byl test jasně pozitivní. Taky jsem teď test neměla úplně pozitivní, ale ovu druhý den proběhla. Pokud to aspoň trošku jde, tak doporučuji aspon dva, tři cykly měřit teplotu, sice ti nenapoví, kdy ovu bude, ale budeš si jistá, že proběhla. Mě osobně bolí podbřišek třeba 3 dny před ovu a pak po ovu, ale v den ovu bych neřekla, že proběhla :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >