Nemám partnera - chybí mi sex

Anonymní
29.1.21 15:37

Nemám partnera - chybí mi sex

Ahoj holky, už delší dobu nemám žádného partnera, takže ani žádný sex :( Nemám ani žádného kamaráda, se kterým bych do toho mohla jít. Jediný, kdo mě napadá, je ex. S tím by to bylo fajn. Akorát problém je, že má holku, a to už delší dobu. Myslíte, že chlapi na určitý moment dokážou „zapomenout“ na tu svoji a flirtovat s jinou? Vím, že někteří to dokážou, protože si třeba vztahu neváží nebo si chcou užít i s jinýma atd. Ale je to tak aspoň u většiny chlapů? Tím nechci říct, že mu chci zkazit vztah, to rozhodně ne. Jen se ptám, jestli je nějaká naděje, že ho nějakým způsobem přitáhnu, když se spolu potkáme třeba v baru. Že si třeba vzpomene, jak to bylo fajn. Dřív nám to v posteli klapalo a ex byl ze mě vždy úplně „vedle“ :D
Jsem hodná a hezká holka (aspoň mi to partneři vždy říkali), žádná puberťačka.
Jen chci podotknout, že seznamky vynechávám, protože do toho nechci jít s cizím mužem. A erotické pomůcky nebo sebeuspokojení není to pravé ořechové :?

Máte nějaké rady? Jak jste to řešili vy, když jste neměli partnery? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3687
29.1.21 15:42

Hodná mi teda moc nepřijdeš, když chceš jiné holce obtáhnout muže. A pokud jsi tak hezká, tak by asi neměl být problém si najít nějakého vlastního, co by tu byl jen pro tebe, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
29.1.21 15:48

..

Příspěvek upraven 29.01.21 v 16:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
29.1.21 15:50

Hele, s tím potkáním se v baru to bude teď asi dost problém. Být Tebou, tak se poohlídnu jinde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
29.1.21 15:51
@Dája K píše:
@akavi Psala jsem, že nechci. Jen že to vidím jako jedinou možnost.
A kromě ex jsem ještě jednoho partnera měla, ale tam to neklapalo v posteli. Jinak nejsem ten typ, co by vymetal všechny akce a tak, proto si mě kluci nemají kde všímat.

Nechceš, ale řešíš, zda by to bylo možné :lol: No nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26055
29.1.21 15:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už delší dobu nemám žádného partnera, takže ani žádný sex :( Nemám ani žádného kamaráda, se kterým bych do toho mohla jít. Jediný, kdo mě napadá, je ex. S tím by to bylo fajn. Akorát problém je, že má holku, a to už delší dobu. Myslíte, že chlapi na určitý moment dokážou „zapomenout“ na tu svoji a flirtovat s jinou? Vím, že někteří to dokážou, protože si třeba vztahu neváží nebo si chcou užít i s jinýma atd. Ale je to tak aspoň u většiny chlapů? Tím nechci říct, že mu chci zkazit vztah, to rozhodně ne. Jen se ptám, jestli je nějaká naděje, že ho nějakým způsobem přitáhnu, když se spolu potkáme třeba v baru. Že si třeba vzpomene, jak to bylo fajn. Dřív nám to v posteli klapalo a ex byl ze mě vždy úplně „vedle“ :D
Jen chci podotknout, že seznamky vynechávám, protože do toho nechci jít s cizím mužem. A erotické pomůcky nebo sebeuspokojení není to pravé ořechové :?Máte nějaké rady? Jak jste to řešili vy, když jste neměli partnery? ;)

Buď jsem hledala někoho JEN na sex, nebo jsem byla jednoduše bez sexu. Na to se neumírá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7072
29.1.21 15:58
@Dája K píše:
@akavi Psala jsem, že nechci. Jen že to vidím jako jedinou možnost.
A kromě ex jsem ještě jednoho partnera měla, ale tam to neklapalo v posteli. Jinak nejsem ten typ, co by vymetal všechny akce a tak, proto si mě kluci nemají kde všímat.

To je ten ex, co te pred peti lety nechal kvuli jine a ty na nej nemuzes zapomenout (dle tvych komentaru)? Zas tak dobry ten sex asi (pro neho) nebyl. Prijde mi to trapne a zoufale.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
29.1.21 15:58

Byla jsem bez sexu. Nevidím v tom žádný problém ani nic těžkého být bez sexu do doby než si člověk najde partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
29.1.21 16:00

Jsem na tom podobně. :mrgreen: Teď přes tu koronu je seznamování celkem zabité (online seznamky neberu) a už bych si taky s někým skočila, ale nikdo na obzoru.
Nějaký ex by se stáhnout dal, ale nechci narušovat kamarádské vztahy, které s nimi mám. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
29.1.21 16:01
@Anonymní píše:
Jen chci podotknout, že seznamky vynechávám, protože do toho nechci jít s cizím mužem. A erotické pomůcky nebo sebeuspokojení není to pravé ořechové :?Máte nějaké rady? Jak jste to řešili vy, když jste neměli partnery? ;)

Když jsme neměli partnery, tak jsme si je hledali :D
Hezká hodná holka, takovou by chtělo chlapů, na co se patlat s nějakým bývalým…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 16:09

@Kutil Tom Bohužel nechce :D

• Citovat
  • Nahlásit
384
29.1.21 16:37
@Anonymní píše:
@Kutil Tom Bohužel nechce :D

Co nechce? Tebe nikdo nechce? Tak buď nejsi hezká a hodná :D nebo jsi zakopaná někde tak, aby tě nikdo nenašel. To první by byl asi problém :D ale s tím druhým se dá něco dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 16:41

@Kutil Tom No, asi to druhé. Mně přijde, že su taková ta „slušňačka“, co nikdy nebyla na žádné kalbě a vždy se jen učila. Teď studuju VŠ, takže se soustředím na to. A kromě školy nechodím nikam no. Takžei si mě nemají kde všimnout no

• Citovat
  • Nahlásit
7072
29.1.21 16:43
@Anonymní píše:
@Kutil Tom No, asi to druhé. Mně přijde, že su taková ta „slušňačka“, co nikdy nebyla na žádné kalbě a vždy se jen učila. Teď studuju VŠ, takže se soustředím na to. A kromě školy nechodím nikam no. Takžei si mě nemají kde všimnout no

Uprimne..jde ti o ten sex? Nebo premyslis, ze bys tim navazala znovu vztah s ex? Protoze jestli to druhe, jen si ublizis. At uz bude ci nebude chtit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
29.1.21 16:56
@Anonymní píše:
@Kutil Tom No, asi to druhé. Mně přijde, že su taková ta „slušňačka“, co nikdy nebyla na žádné kalbě a vždy se jen učila. Teď studuju VŠ, takže se soustředím na to. A kromě školy nechodím nikam no. Takžei si mě nemají kde všimnout no

No jo, bacha na to, rčení „sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě“ akorát kecá, nenajdou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat