Nemám pocit žízně, vůbec!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nina Filipi
Kelišová 7331 příspěvků 30.07.14 11:10
Nemám pocit žízně, vůbec!

Přijdu si divně a zcela nepatřičně.

Vůbec netrpím pocitem žízně. někdy si vzpomenu i ve 4 hodiny odpoledne, že jsem nic nepila. Tak se teda napiju a oblívá mě hrůza a děs, že dostanu ledvinovou koliku z toho.
Já nechápu, jak nemůžu tuhle základní potřebu nemít.

Mám to odjakživa…

Máte s tím někdo zkušenost, nebo máte to taky takhle? nebo z čeho to vlastně je? Vždyť to není normální :oops: :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66533 příspěvků 30.07.14 11:12

@Nina Filipi Mám to podobně a neřeším, zda to je či není normální :mrgreen:

Nina Filipi
Kelišová 7331 příspěvků 30.07.14 11:13

Třeba je nyní 11:13 a já si vzpoměla, že jsem nepila. No tak fajn, jdu pro hrneček a jdu pít, ale s odporem. Jen proto, že bych měla :roll:

kacabus
Kelišová 6885 příspěvků 30.07.14 11:14

@Nina Filipi taky nemám vůbec žízeň a pít se nutím…a nechce se mi…kolikou netrpím, ale jsme taková unavená, ale ani to mě nedonutí…snad jen v práci, protože mluvím, tak to mě ještě donutí…

SussieS
Závislačka 3873 příspěvků 30.07.14 11:14

Taky to tak mám :mrgreen: Někdy vypiju jen jednu sklenici vody za den, no co, kdybych měla umřít žízní, tak to poznám :mrgreen:

werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 30.07.14 11:17
@Nina Filipi píše:
Třeba je nyní 11:13 a já si vzpoměla, že jsem nepila. No tak fajn, jdu pro hrneček a jdu pít, ale s odporem. Jen proto, že bych měla :roll:

Přesně!! mám to samé, několik let… teď jako kojící se musím neustále nutit… mám vedle dřezu sklenku a když jdu okolo napiju se vody.. kopnu to do sebe jak panáka s velkým odporem a dopoledne? to je snad nejhorší to je jak kdybych měla klapku v krku a vůbec se tam tomu nechce

1024
Závislačka 2969 příspěvků 30.07.14 11:17

Taky nejsem žádný píč, ale zjistila jsem, že od doby co piju jen vodu se mi nemotá hlava a i migréna zatím nedorazila. Musím se ale přemáhat, teď ve vedru tolik ne, ale v zimě ano.
Dcera je na tom stejně a už jsme krom jiných lékařů i v odd. nefrologie-stopy krve v moči :(.

Příspěvek upraven 30.07.14 v 11:25

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 30.07.14 11:18

@Nina Filipi
Normální to zřejmě bude :lol:, mám to také tak, kolikrát až večer zjistím, že jsem se za celý den nenapila! Dnes jsem taky ještě nepila… Aspoň by jsme krásně vydržely na poušti :mrgreen:.

Fíková
Kelišová 5973 příspěvků 30.07.14 11:20

Mám to stejně už od malička.

Nina Filipi
Kelišová 7331 příspěvků 30.07.14 11:21

Jenže já z toho dostanu v průměru 1× ročně koliku, pak si svatosvatě slibuju jak budu pít…že mi to za to nestojí a stejně se po určité době na to víte co..

Si přijdu jak kdybych neměla pud sebezáchovy, normální sebevrah..

@BAZÁREK ANGIE asi jsme v minulém životě byly belbloudi ;) :lol: :lol: :lol:

lucenka
Hvězda diskuse 36215 příspěvků 30.07.14 11:22

Mám to stejně… dneska jsem měla k snídani ráno jenom kakao :oops:
Jsem ráda, když za den do sebe dostanu litr vody… ale ani s tím mým mizerným pitným režimem mě nebolí hlava, nejsem unavená, nemám suché rty apod. Takže mému tělu to tak asi vyhovuje. Když si někdy vzpomenu, že bych měla vlastně pít víc a cíleně se k tomu nutím, tak pak nedělám nic jinýho, než že chodím na záchod. Takže už jsem nějaké své pokusy o pitný režim vzdala.

SussieS
Závislačka 3873 příspěvků 30.07.14 11:22

@Nina Filipi Já ani žádné zdravotní problémy nemám (migrény mají určitě jiný důvod :lol: ) takže mě nenutí pít vůbec nic :zed:

Nina Filipi
Kelišová 7331 příspěvků 30.07.14 11:23

Také nejsem unavená, hlava mě nebolí, suché rty nemám..

Idril
Závislačka 2993 příspěvků 30.07.14 11:26

Právě jsem si vzpomněla, že bych se měla napít :roll: naposled jsem pila někdy v sedm ráno a od té doby nic. Taky pořád zapomínám a musím se nutit. Piju jen při nějakém větším výdeji energie, třeba nějaký náročnější výlet či sport, to žízeň mám, ale jinak je to se mnou taky zlé

Narovnako
Kelišová 5291 příspěvků 30.07.14 11:27

Mám to podobně, ale je divné, že jak si to uvědomím, tak bych se v té vodě utopila :mrgreen: :mrgreen: Přítel mi za to nadává, protože pak mě bolí hlava a mám jiné problémy, já si prostě musím to pití vnucovat, protože já pocit žízně prostě nemám…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama