Reklama

Nemám potřebu jist ani pít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KristynaDun
Povídálka 44 příspěvků 26.02.17 00:00
Nemám potřebu jist ani pít

Ahoj, jak uz je zmíněno v popisu nemam proste tuhle potřebu skoro vůbec.
Kdyz jsem neměla dítě bylo tomu stejne, proste rano nejim, odpoledne také ne a večer snim třeba 1 rohlík se salámem a ta cely den někdy nevypiju ani tu jednu sklenici pití.
Někdy nesním ani ten rohlík za cely den a nic mi to nedělá, jen si to vždy uvědomuji jak je to špatně a nezdravé ale nemam proste hlad snad nikdy ( občas se stane, ze hlad mam ale to zažene pár soust něčeho malého )..

Měřím cca 160 a mam asi 44-45 kg a jedno dítě.
Jsem hubena a hrozné mne to štve! Nevim zda mam nějakou poruchu ale proste ten hlad skoro nikdy necítím a o pití uz nemluvím vůbec.
Jsou dny kdy jim uplne normálně a někdy i dost ale převážně teda jsou ty kdy nejim nic, třeba jen protože na dané jídlo nemam chuť, tak proste nebudu jist třeba 3 dny a za ty 3 dny do sebe dostanu jen sušenku a 3 rohlíky pak jeden den jim a pak další 3 nic..

Uvědomuji si, ze to neni správně ale ja na to jídlo a pití proste chuť nemam a jako bych ho proste nepotřebovala.. :zed: :zed:

Mela bych s tim zajít k lékaři nebo co mi doporučujete?
Děkuji za odpovědi uz nevim co s tim snažím se ale nejde to :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 00:10

Jo, rozhodně to není v pořádku a měla by jsi to řešit. Jsi matka od dítěte a už proto(i když nemáš hlad)musíš jíst…pak to stebou sekne a co potom? já jako těhotná taky nemám hlad, ale kvůli miminku, sobě a dětem jíst musím. Když se najím, je mi rozhodně lépe a mám více energie.

KristynaDun
Povídálka 44 příspěvků 26.02.17 00:19
Vím, ze musím ale kdyz chci tak proste to nejde, začnu třeba jist a sám si 2 lžíce a mam dost je mi z toho blbě (ne na zvracení nic takového) ale proste nemam chuť a musím se nutit a nejde to.. :zed:
@Anonymní píše:
Jo, rozhodně to není v pořádku a měla by jsi to řešit. Jsi matka od dítěte a už proto(i když nemáš hlad)musíš jíst…pak to stebou sekne a co potom? já jako těhotná taky nemám hlad, ale kvůli miminku, sobě a dětem jíst musím. Když se najím, je mi rozhodně lépe a mám více energie.

KristynaDun
Povídálka 44 příspěvků 26.02.17 00:22

Ani nevim kam s tim vůbec jít.. K obvodakovi? A co mu mam jako říct aby mi neřekl no tak nemáte chuť to se stává a co mi vůbec na to dá nebo co on s tim udělá? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 00:29

@KristynaDun hele to nevím, jen vím že to není ok. Takže hned v pondělí zajdi k obvodákovi a on ti už řekne co máš dělat. Já trpím nadváhou, takže fakt nevím co poradit. Držím palce, hlavně píít.

vejilka
Závislačka 4360 příspěvků 26.02.17 00:29

To bude spíš problém v hlavě. Zašla bych k psychologovi a rozhodně bych to řešila jestli nechceš, aby bylo dítko za pár let bez maminky. Hlavně ten pitny režim je dost děsivý.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 26.02.17 00:35

@KristynaDun
Stopro k lekari. Nejdriv k praktikovi, ten te odesle dal. Tohle by mohla byt poucha stitne zlazy. Je nutne s tim neco delat tve telo nema mineralni latky a vitaminy, tak bys taky mohla zkolabovat, buh vi jak to pusobi na (ne)cinnost vnitrnich organu. Muzou to byt i hormony co rozjizdeji stitnou zlazu.
S jidlem nevim co poradit, co se piti tyce, doporucuji mit piti v lahvi, ktera ma obsah na cely den a zkratka si co hodinu dve kontrolovat kolik jsi upila.

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 26.02.17 00:43

@KristynaDun asi mas tak zcvrkly zaludek, ze je ti potom z toho zle. Zkus si koupit neco na podporu chuti k jidlu. Ale urcite si zajdi k lekari. Zkus aspon dodrzovat ten pitny rezim kdyz uz to jidlo do sebe ted nedostanes.

Ceblma
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 00:54

Mám úplně to samé :nevim: jím úplně minimálně, většinou jeden chleba denně a nevypiji skoro nic už několik let :nevim: a když se najím víc, je mi hrozně zle :nevim:

Malaga
Generální žvanilka 24377 příspěvků 26.02.17 08:08
@Ceblma píše:
Mám úplně to samé :nevim: jím úplně minimálně, většinou jeden chleba denně a nevypiji skoro nic už několik let :nevim: a když se najím víc, je mi hrozně zle :nevim:

ale tak z toho to na mě působí, že nejíte ne proto, že byste neměla hlad, ale proto, aby vám po tom nebylo zle…takže by se to nejspíš mělo řešit…z chleba moc proteinů do sebe nedostanete a tělo si to bere ze svalů…

Míša Bery
Kecalka 261 příspěvků 26.02.17 08:19
@KristynaDun píše:
Ani nevim kam s tim vůbec jít.. K obvodakovi? A co mu mam jako říct aby mi neřekl no tak nemáte chuť to se stává a co mi vůbec na to dá nebo co on s tim udělá? :nevim:

Ahoj, ja to mela jeste pred rokem stejne jako ty a bylo to psychikou. Citis se psychicky dobre? V cervnu jsem otehotnela a nakonec potratila (z casti protoze jsem byla zeslabla a z casti protoze jsem nebyla psychicky ok). Zacala jsem se ucit rezimu jidla a naucila se plus AD. Ted jsem uz v 22tt a je vse ok a kdyz se nenajim, tak je.mi spatne. Telo si uz zvyklo na pravidelny prisun jidla a piti a je mi mnohem lepe fyzicky. Urcite bych nejdrive zasla k obvodakovi a ten te posle kdyz tak dal. Konzultace s psychologem by asi taky nebyla od veci. Pokud jsi duchovně zalozena, mohla bych doporucit lecitelku, ktera pracuje s kyvadlem a mozna by i tam vyhledala problem. Ovšem zarazi me, ze se citis dobre, to je zvlastni:)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 26.02.17 08:43

Tak tohle určitě není normální. Chtělo by to začít řešit.

zuzan
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 26.02.17 09:07

Já teda trochu závidím já mám opačnou poruchu jim snad 20 h denně totální obžerství.

Já jen že štítná to nevidím když jsem měla rozjetou hyperfunkci zhubla jsem bez příčiny 17 kg a jedla jsem jak zjednana.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 26.02.17 09:48

Muze to byt anemie, nedostatek zeleza. Malo jis, mas malo zeleza a jeho nedostatek zpusobuje nechutenstvi. Je tonzacarovany kruh. Zacala bych vysetrenim krve od praktika.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 26.02.17 09:53

Mam to stejne 161cm a 50kg max. Kdyz rano vstanu a mam toho hodne tak si dam sklenici dzusu a pak si vzpomenu ve 2 odpo, ze jsem vlaste nic nejedela, ale to mi uz zacina i byt zle tak si dam jidlo. takhle to mam poslednich 5 let? Kdybych sla kolem stanku s nejakym fast foodem tak zase nemam problem to hned koupit a snist. Po psychicky strance jsem stastna a v pohode, nic me nerozhazi, kdyz mi ukradli auto nebo jsme se hodne rafli s pritelem, prvni co jsem resila bylo kam pujdem s malou ven a co ji uvarim, tyhle dospelacky problemy neresim. Kamaradek mam dost, takze se i vyventiluju… mama ale rikala ze jako dite jsem take nechtela jist.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama