Nemám potvrzení o zdravotní způsobilosti na tábor

2
10.7.20 13:36

Nemám potvrzení o zdravotní způsobilosti na tábor

Dobrý den, dcera jede v nedělu na tábor a potvrzení o zdravotní způsobilosti máme už 2,5 roku. Samozřejmě bylo nezodpovědné nechat tyto věci na poslední chvíli, ale nějak sme měli práci a na toto nebyl čas. Doktor už v pátek neordynuje takže je pozdě. Myslíte si, že dceru na tábor pustí? Já si zase říkám, že raději půl roku staré než žádné. Jsem zoufalá, takže budu ráda za každou odpověď :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1095
10.7.20 13:41

Dle mě v době koronavirové rozhodně nepustí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21140
10.7.20 13:44

Těžko říct, třeba se nechají ukecat, že jim ho hned v pondělí dovezete. Jde o to, že chodí kontroly i na papíry. A kdyby se něco stalo, tak je to průšvih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15559
10.7.20 13:44
@Dana44 píše:
Dobrý den, dcera jede v nedělu na tábor a potvrzení o zdravotní způsobilosti máme už 2,5 roku. Samozřejmě bylo nezodpovědné nechat tyto věci na poslední chvíli, ale nějak sme měli práci a na toto nebyl čas. Doktor už v pátek neordynuje takže je pozdě. Myslíte si, že dceru na tábor pustí? Já si zase říkám, že raději půl roku staré než žádné. Jsem zoufalá, takže budu ráda za každou odpověď :zed:

Pokud to jsou jen trochu zodpovědní vedoucí, tak nepustí a maximálně tak umožní, aby dítě přijelo na tábor později i s potvrzením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 13:47

Takové matky jsou nejlepší. Dr má na todle potvrzení čas 3 dny, pokud v posledních 3 m proběhla preventivní prohlídka, pokud ne, dítě tam musí prohlídnout ( to je zákon) takže odpověď je. Ne nemělo by jim to stačit, pokud bude porušují zákon a po doktorovi to nechtěj bez prohlídky, pokud neproběhla prevence jak jsem psala výše. Pokud proběhla Dr. By ti to mohl vypnit a ty jim to naskenovat.

• Nahlásit
  • Citovat
3699
10.7.20 13:48

Nepusti. Snad se decko moc netesilo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56128
10.7.20 13:49

@Dana44 tak půl roku, nebo 2 a půl roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1189
10.7.20 13:49
@vokishka píše:
Těžko říct, třeba se nechají ukecat, že jim ho hned v pondělí dovezete. Jde o to, že chodí kontroly i na papíry. A kdyby se něco stalo, tak je to průšvih.

A doktor hned v pondělí ráno bude žehlit resty matky, která na to měla dost času ( na tábor je dítě přihlášený určitý čas) ten není povinen ji to udělat na počkání a doktor léčí a až pak vyřizuje papíry!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2000
10.7.20 13:55

Jestli to posuzování zdravotního stavu probíhá stejně jako při vydávání potravinářského průkazu nebo potvrzení na řidičák, tak mě mrzí, že dítko nepojede na tábor kvůli takové formalistické kravině :roll:

Tyhle věci existují, jen aby někdo přenesl odpovědnost (organizátor tábora) a někdo vybral poplatek (doktor).

Příspěvek upraven 10.07.20 v 13:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
10.7.20 13:57

Ne pro tento rok chtěj dokonce aktuální potvrzení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1189
10.7.20 13:57
@MrsNorris píše:
Jestli to posuzování zdravotního stavu probíhá stejně jako při vydávání potravinářského průkazu nebo potvrzení na řidičák, tak mě mrzí, že dítko nepojede na tábor kvůli takové formalistické kravině :roll:

Jj stěžuje si u těch kteří dělají zákony.. V tomto případě ministr Vojtěch a jeho team.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2000
10.7.20 13:58
@Tejule píše:
Jj stěžuje si u těch kteří dělají zákony.. V tomto případě ministr Vojtěch a jeho team.

Tohle je novinka? Já mám dojem, že podobné kraviny se vyžadovaly už před mnoha lety. Spíš tradice, aby byznys šlapal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3699
10.7.20 14:02
@Tejule píše:
Jj stěžuje si u těch kteří dělají zákony.. V tomto případě ministr Vojtěch a jeho team.

Na tabory a ozdravne pobyty se odjakziva doklada potvrzeni od doktora, ted je to jen vice kontrolovane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9002
10.7.20 14:02
@Petra Z píše:
@Dana44 tak půl roku, nebo 2 a půl roku

tak jestli chápu tazatelku, tak potvrzení je staré 2,5 roku, tzn. je půl roku neplatné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
405
10.7.20 14:05

Já se obávám, že dcera v neděli pojede do prčic a ne na tábor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama