Nemám ráda adoptované dítě

Anonymní
19.12.18 20:45

Nemám ráda adoptované dítě

Dobrý večer,
nemohu to už dál v sobě držet.
5 let jsme se snažili o dítě a nedařilo se ani přirozeně ani v CAR. Zažádali jsme tedy o adopci a dostali novorozenou holčičku. Měla jsem ji ráda, ale nikdy ji nemilovala jako svou vlastní. Starala jsem se o ní, pečovala, ale nikdy jsem k ní úplně nepřilnula. Po 2 letech jsem zázrakem otěhotněla a narodil se nam vysněný chlapeček. Láska na první pohled. Miluju ho nade vše a o to míň mám ráda adoptivní dceru. Vadí mi, že je s námi doma. Vadí mi, že s námi žije. Chci být sama se synem. Chci mu koupit všechno a ne rozdělovat i dceři. Štve mě, když se chce mazlit a já chci mazlit jen syna. Nechci ji dát ani pusu na dobrou noc. Ona to zřejmě cítí a ptá se, jestli ji mám ráda. Řeknu že ano, ale nemám. Chtěla bych aby šla z domu. Někam, kde ji budou mít rádi. Já to nedokážu. Miluji jen syna. Je chytrý a krásný. Ona ne hloupá a ne moc hezká. Je jí 7 let. Takže tak velkou už si ji zřejmě nikdo nevezme. Když ji dáme do DD, všichni nás odsoudí. Navíc ona neví, že je adoptovaná. Nevím co dělat, nechci ji doma. Překáží mi a vadí. Je to cizí holka a narušuje naší krásnou rodinu. Já, manzel a syn. Ach jo..

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

19.12.18 20:47
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
5 let jsme se snažili o dítě a nedařilo se ani přirozeně ani v CAR. Zažádali jsme tedy o adopci a dostali novorozenou holčičku. Měla jsem ji ráda, ale nikdy ji nemilovala jako svou vlastní. Starala jsem se o ní, pečovala, ale nikdy jsem k ní úplně nepřilnula. Po 2 letech jsem zázrakem otěhotněla a narodil se nam vysněný chlapeček. Láska na první pohled. Miluju ho nade vše a o to míň mám ráda adoptivní dceru. Vadí mi, že je s námi doma. Vadí mi, že s námi žije. Chci být sama se synem. Chci mu koupit všechno a ne rozdělovat i dceři. Štve mě, když se chce mazlit a já chci mazlit jen syna. Nechci ji dát ani pusu na dobrou noc. Ona to zřejmě cítí a ptá se, jestli ji mám ráda. Řeknu že ano, ale nemám. Chtěla bych aby šla z domu. Někam, kde ji budou mít rádi. Já to nedokážu. Miluji jen syna. Je chytrý a krásný. Ona ne hloupá a ne moc hezká. Je jí 7 let. Takže tak velkou už si ji zřejmě nikdo nevezme. Když ji dáme do DD, všichni nás odsoudí. Navíc ona neví, že je adoptovaná. Nevím co dělat, nechci ji doma. Překáží mi a vadí. Je to cizí holka a narušuje naší krásnou rodinu. Já, manzel a syn. Ach jo..

Jáz celýho srdce doufám, že jsi trol, velký trol........protože jestli ne, tak si kráva a nech se léčit.

• Nahlásit
26535
19.12.18 20:47
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
5 let jsme se snažili o dítě a nedařilo se ani přirozeně ani v CAR. Zažádali jsme tedy o adopci a dostali novorozenou holčičku. Měla jsem ji ráda, ale nikdy ji nemilovala jako svou vlastní. Starala jsem se o ní, pečovala, ale nikdy jsem k ní úplně nepřilnula. Po 2 letech jsem zázrakem otěhotněla a narodil se nam vysněný chlapeček. Láska na první pohled. Miluju ho nade vše a o to míň mám ráda adoptivní dceru. Vadí mi, že je s námi doma. Vadí mi, že s námi žije. Chci být sama se synem. Chci mu koupit všechno a ne rozdělovat i dceři. Štve mě, když se chce mazlit a já chci mazlit jen syna. Nechci ji dát ani pusu na dobrou noc. Ona to zřejmě cítí a ptá se, jestli ji mám ráda. Řeknu že ano, ale nemám. Chtěla bych aby šla z domu. Někam, kde ji budou mít rádi. Já to nedokážu. Miluji jen syna. Je chytrý a krásný. Ona ne hloupá a ne moc hezká. Je jí 7 let. Takže tak velkou už si ji zřejmě nikdo nevezme. Když ji dáme do DD, všichni nás odsoudí. Navíc ona neví, že je adoptovaná. Nevím co dělat, nechci ji doma. Překáží mi a vadí. Je to cizí holka a narušuje naší krásnou rodinu. Já, manzel a syn. Ach jo..

Ty musíš být troll a víc se nevyjadřuju :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
4226
19.12.18 20:48

To nemyslíš vážně, že ne???!!! S takovým smýšlením si nezasloužíš žádné dítě :?

• Nahlásit
1113

To si děláš p*del ne?

• Nahlásit
724

Jestli to není fake, tak psychiatr 8o 8o 8o

• Nahlásit
19.12.18 20:49

Proc jste adoptovali??

• Nahlásit
134
19.12.18 20:49

Není ti to troleni už trapné?

• Nahlásit
Anonymní
19.12.18 20:50

Tak děkuju za rady, vy máte všechny vlastní děti, že? A nevíte, co to je, když je doma narušitel..

• Nahlásit
1116
19.12.18 20:51

Toto snad ne.. 8o Kolik lidí čeká na adopci, táhne se to a chtěli by zdravou, krásnou dceru a ty ji nechceš. .. Dej si facku a vyhledej doktora :zed:

• Nahlásit
724
@Anonymní píše:
Tak děkuju za rady, vy máte všechny vlastní děti, že? A nevíte, co to je, když je doma narušitel..

Vy jste si vybrali ji. :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
5186

No tvl. 8o

• Nahlásit
5745
19.12.18 20:52

Jestli nejsi troll, tak doufám, že ti někdo pěkně rozmašíruje h..... :zed: považuji to za provokaci. Myslím, že jsi nemocná a snažíš se rozpoutat diskuzi plnou hnusnych reakci.

• Nahlásit
12218

Doufám že jsi troll. Protože jestli kr.vám jako ty dají dítě :cert:

• Nahlásit
399

Doufam, ze jsi troll :poblion: Uplne mi to vehnalo slzy do oci, holcicce bych dala pusu hned, drzela ji a uz nepustila..

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama