Nemám ráda přítelovo dítě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
70617
5.1.22 20:34
@carsin píše:
Dovolim si ti oponovat a reknu, ze tak male dite ma byt pro rodice stredobodem vesmiru. Urcite ma to dite na to vyrazne vetsi pravo nez nejaka nova pritelkyne otce.

Tak, ale nemuze do vztahu a svuj cas venovat plně dítěti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
5.1.22 20:39
@Venetia píše:
Tak, ale nemuze do vztahu a svuj cas venovat plně dítěti

Do vztahu muze, ale ma se starat o sve dite. Takhle to nechava na zakladatelce a ta si neumi poradit.

Strasne moc by mne zajimalo, cim jste si, zakladatelko tak strasne, osudove a nesmrtelne predurceni… aspon jednu dve vety, diky kterym bych to mohl pochopit.

A nechod na mne s motylkama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1695
5.1.22 20:48
@Venetia píše:
A vsechny nejsou matersky typ.
A je to vyreseno.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73681
5.1.22 20:54
@Kipa22 píše:
No ale je přítelovo. A ano, je to tu často jako argument, že když není moje, tak ho nemůžu mít ráda. Ale manžela jsem si také neporodila a mám ho ráda. Takže tyto argumenty nechápu.

Ale může. Ale nemusi. To dítě potřebuje láskou rodičů. Potřebuje, aby onaacimalne prijala fakt, že on má dítě, venuje se mu, investuje do něj spousta sil, penez, času a dává mu spousta lasky a pozornosti. Ale to všechno má mít dítě od svých rodičů, nepotřebuje to bezpodminecne nutné od dalších osob, aby mu to suplovali. Hlavní je, aby ji milovala matka, aby ji milovala otec. A aby tomu ona nebranila, vnitrne to prijala, že dítě je jeho soucasti. Ale neznamena to, že todle všechno má prebirat za něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73681
5.1.22 20:57
@Venetia píše:
Ale manzela sis snad sama vybrala na nejakem zaklade, jeho privesky ne.
To se neda srovnavat.

Ty jsou jeho soucasti a tím pádem sis vybrala vědomi i ty, byť se tvářiš, že to tak není. Ale asi se shodnem na tom, že to dítě prostě milovat nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70617
5.1.22 21:06
@Lama Lama píše:
Ty jsou jeho soucasti a tím pádem sis vybrala vědomi i ty, byť se tvářiš, že to tak není. Ale asi se shodnem na tom, že to dítě prostě milovat nemusí.

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
6.1.22 07:53
@Lama Lama píše:

No já třeba před mnoha lety věděla, že (potenciální) partner dítě má, ale že ho přenechal matce, ona mu dát dítě nechtěla a on se nehádal. Dítě v péči neměl vůbec. Jenže po několika měsících vztahu se mu to rozleželo v hlavě a o dítě začal bojovat a dostal ho do plné střídavky…
takže ne, nemusí to člověk ani na začátku vztahu vědět, že se součástí života s partnerem stane i dítě. A to je pak blbý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73681
6.1.22 07:58
@Cassiopea10 píše:
No já třeba před mnoha lety věděla, že (potenciální) partner dítě má, ale že ho přenechal matce, ona mu dát dítě nechtěla a on se nehádal. Dítě v péči neměl vůbec. Jenže po několika měsících vztahu se mu to rozleželo v hlavě a o dítě začal bojovat a dostal ho do plné střídavky…
takže ne, nemusí to člověk ani na začátku vztahu vědět, že se součástí života s partnerem stane i dítě. A to je pak blbý.

Pokud otec to dítě má, tak prostě musím počítat s tím, že to dítě u nás může skončit. :nevim: Spoléhat se na to, že to dítě tam moc nebude, mi přijde prostě nezodpovědné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70617
6.1.22 08:31
@Cassiopea10 píše:
takže ne, nemusí to člověk ani na začátku vztahu vědět, že se součástí života s partnerem stane i dítě. A to je pak blbý.

Ja taky sla do vztahu s tim, ze dite si nebere, jen za nim dochází. No jo no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6273
6.1.22 10:18
@Anonymní píše:
@Venetia domu chodím v 5, nevím, jestli by jít do jiné místnosti klaplo, jednou u nás byla o víkendu, kdy jsem se zrovna potřebovala vyspat po nočni a i když ji přítel výslovně zakázal chodit do ložnice, ze tam spím, tak stačilo aby on šel na záchod nebo někam na chvíli a uz byla u me v posteli s hračkami.. zvýšit hlas se na ni nesmí, protože by to rekla doma a úplně se mi chce omdlit z představy, jakou scénu bychom měli od exky

Nějak tomu nerozumím. Holka je u vás 3 - 4× týdně na pár hodin. Od vyzvednutí ze školky po expedici kolem osmé je to jen pár hodin s ní. Ty nevaříš večeři? A vůbec nevečeříte? To je minimálně další hodina z času „hraní“. Bavíme se teda o 2 hodinách 3 - 4× v týdnu.
Co mi taky přijde zvláštní, že v tomhle mini čase jí třeba nepustíte pohádku. Nebo nedáte nějakou elektroniku do ruky. To si ani v dnešní době neumím představit.

Pak píšeš, že děláš 12. To jsou další dny, kdy ji vůbec nevidíš.

Taky mi přijde hodně nekonzistentí, že na jednu stranu líčíš exku jako někoho, kdo zanedbává svoje dítě, nechce se o ně starat a věší vám ho neustále na krk, ale na druhou stranu exce nevadilo, když měla dítě celý rok na starosti jen ona a to kvůli tomu, že se na dítě zvýšilo hlas.

No, abych to shrnula. Pokud jsi opravdu neměla za úkol vypracovat téma do emimina kvůli počtu kliků, tak moje rada je - pouštět dítěti pohádky a vrážet mu do ruky elektroniku. To ty 2 hodiny utečou jako nic.

Moje rada je adekvátní tomu, jak moc věřím tomu, co píšeš. Protože kdybys holčičku vážně chtěla sestřást, tak jí elektroniku nebo telku narveš už dávno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 10:33

@botl u vaření mi také asistuje, takze v kuchyni se ji nezbavim a elektronika a telka ji nebaví, chce si hrát. Ale obojí uz jsem psala v úvodu, takze tvůj komentář moc nechapu.

• Citovat
  • Nahlásit
6273
6.1.22 10:45
@Anonymní píše:
@botl u vaření mi také asistuje, takze v kuchyni se ji nezbavim a elektronika a telka ji nebaví, chce si hrát. Ale obojí uz jsem psala v úvodu, takze tvůj komentář moc nechapu.

Neexistuje dítě, které by nedokázalo čučet do elektroniky.

A kdy s ní chodíte ven?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 10:55

@botl :D dobre, tak holt takové dítě neexistuje, víte to líp. Ven s ní chodíme také, o víkendu výlety, ale všední dny když se ve 4 vyzvedne a v půl 5 se stmiva, tak vážně nechodime

• Citovat
  • Nahlásit
6273
6.1.22 11:01
@Anonymní píše:
@botl :D dobre, tak holt takové dítě neexistuje, víte to líp. Ven s ní chodíme také, o víkendu výlety, ale všední dny když se ve 4 vyzvedne a v půl 5 se stmiva, tak vážně nechodime

Tak stačilo by, aby to vzal taťka pěšky, mezitím s ní nakoupil, nebo došel zařídit jiné věci a uvidíš ji sotva hoďku při večeři.

A jo, vím to líp. Kromě toho matky, co zanedbávají své děti, nedělají nic jiného, než že je posadí před elektroniku. Děti jsou pak na elektroniku zvyklé a většinou jsou na ní i závislé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70617
6.1.22 11:05
@botl píše:
Tak stačilo by, aby to vzal taťka pěšky, mezitím s ní nakoupil, nebo došel zařídit jiné věci a uvidíš ji sotva hoďku při večeři.A jo, vím to líp. Kromě toho matky, co zanedbávají své děti, nedělají nic jiného, než že je posadí před elektroniku. Děti jsou pak na elektroniku zvyklé a většinou jsou na ní i závislé.

to muzu potvrdit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat