“Nemám ráda sex”

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 20:34
“Nemám ráda sex”

Dobrý večer dámy,

nedávno jsem byla po delší době posedět s kamarádkama a když jsme vypily nějakou tu skleničku, tak jedna začala povídat o tom, že nemá ráda sex, že nikdy neměla orgasmus a nechápe, co na tom všichni vidí.
Pak se k ní přidaly dalši dvě, že s mužem spí jen z povinnosti a snaží se to hodně omezovat.
Docela mě to překvapilo, hlavně to, že sex nemá rádo tolik žen.
Já si bez něj skoro ani neumím představit den.
Jsou to všechno vdané ženy ve věku 30-40 let.

Tak mě napadlo, jak to máte vy? Víte o někom podobném? Muži?

Prosím anonym, kamarádky sem chodí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Verunka732
Nováček 10 příspěvků 05.02.18 20:38

Miluju sex :lol:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.02.18 20:38

Nikoho takového neznám nebo o tom spíše nevím :) a jak píšeš ty neumím si představit být bez sexu :think: ale věřím že to tak někdo má.

Hroznej puberťák
Kelišová 5399 příspěvků 05.02.18 20:38

Nejsou to ty, co se pak strááášně diví, když si manžel najde milenku?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 20:40

Taky mám ráda sex, na můj vkus ho mám míň, než bych chtěla. Bude mi 50.

tyčinka
Závislačka 2953 příspěvků 05.02.18 20:41

Ja jsem na sexu zavisla. Potrebuji ho..tedy ehm meho muze potřebuji :lol: ted vazne miluji sex a asi nikoho kdo ne neznam

Detsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 05.02.18 20:41

Jsou lidi, co ho nemají rádi. Už jsem měl tu čest :think:… Ale je jich skutečně málo.

Šarlota4
Extra třída :D 10052 příspěvků 05.02.18 20:45

Verim, ze takove jsou. Ja to pochopila az po porodu. To jsem nemela chut (coz se mi od 15 snad nestalo ). Byla jsem strasne frustrovana, ze chut nemam a nemohu to ovlivnit i kdyz jsem strasne chtela.Zase se to srovnalo ale az po par mesicich.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 20:49

Já taky sex ráda nemám, k životu ho nepotřebuji. Měla jsem to tak vždy :nevim:

teerax
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 05.02.18 20:49

Chlapy takové neznám, i když chlap by to asi ani nepřiznal…

ale žen docela dost..nebo možná ne, že vyloženě nemají rádi, ale dokážou bez toho celkem dobře žít…

a nakonec, možná to mají lepší :think:

Příspěvek upraven 05.02.18 v 20:50

free333
Generální žvanilka 20352 příspěvků 05.02.18 20:49

Já myslím, že každá žena má ráda sex, ale záleží s kým :)

Zeptala bych se těch kamarádek, jestli když by byla možnost sexu místo s manželem s tajemným neokoukaným neznámým pánem, jestli by se ta chut na sex okamžitě nezvýšila? :D

kacenka16
Povídálka 39 příspěvků 79 inzerátů 05.02.18 20:51

Já chtěla sex i několikrát denně. V těhotenství jsem přestala mít chuť. Teď jsem 8 měsíců po porodu a stále na to nemám ani pomyšlení a hlavně mě vůbec nic nevzrušuje. Všichni mi říkají že to časem přejde a chuť se vrátí, no tak jsem na to zvědavá.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 05.02.18 20:53

To budou asi ty, které tady pak chodí brečet, že má chlap jinou, i když jim to doma tak kráásně fungovalo a sex jednou za uherskej rok vyhovoval oběma. A jo, sex mám ráda, i bez orgasmu ;). Ať už jen k uspokojení potřeby, nebo láskyplný akt. I když to druhé mě moc nebere. :mrgreen:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 20:55

Já se teda přiznám, že mi sex vůbec nechybí a obejdu se bez něj…ale žádný z partnerů nikdy nestrádal-nevěděli o tom..

Tamtama
Extra třída :D 11820 příspěvků 05.02.18 20:56

Já sice neříkám, že ho nemám ráda, ale k životu ho nepotřebuju a volný čas radši využiju jinak.. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >