Nemám ráda syna svého přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 16:21
Nemám ráda syna svého přítele

Ahoj všichni, dávám to sem anonymně, protože se za to stydim, ale nedokážu se přinutit, abych měla ráda syna svého přítele. Jsou mu teprve čtyři roky, ale jeho chování mě dohání k šílenství. Chce jít na wc a řve na tátu, ať k němu přijde. (stojí před dveřmi od WC) tak jsem mu řekla, co potřebuje a on, že chce tátu a strašně se vzteká. Pak tátovi řekne, že jde čůrat. Ale nic od něj vlastně nechce. Nechápu, proč to třeba neřekl mě. Pořád zamnou chodí, abych si s ním hrála nebo mu něco koupila. Ale jinak mu pravděpodobně dobrá nejsem. Dokonce mi i ubližoval. Štípal, kopal a kousl mě. Přítel to viděl a když jsem jeho syna okrikla, přítel odvětil jen, že jsem moc nervózní. Syna má jednou za dva týdny, ale já ho prostě nemám ráda. Nechci, aby tu byl, ale je to samozřejmě ten nejdůležitější člověk pro partnera, tak se snažím být s ním v pohodě, ale nejde to. Sama teda děti nemám a vždy jsem byla s dětmi ráda, ale jeho prostě nemůžu vystát. Připadám si fakt hrozně. K tomu všemu se teď s přítelem stěhujeme k sobě, protože chceme začít žít spolu, ale děsí mě to, že vlastně nebudu moci nikam utéct až tu bude jeho syn. :roll:
Svého přítele miluji a nechci o něho přijít. Proto předstírám, jak je všechno fajn. Každopádně jsem se příteli svěřila, jak to ohledně jeho syna cítím a on mi stále říká, že to chce čas. Ale vídáme se spolu od začátku roku a můj vztah k jeho Synovi se nezlepšil. Myslím pocitově. Samozřejmě jeho dítěti nic najevo nedávám. 8o
Ale už jsem v koncích. Měl jste to někdo podobně? Přišla pak nějaká změna nebo jste od partnera/ky museli odejít? :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 16:23

Ještě musím dodat, že mluví jeho syn hodně vulgárně. Když vypil všechnu šťávu venku a zbyla jen čistá voda, řekl, že vodu nepije a ať si políbím pr*el. Přítel mi ani nevěřil, že mi tohle opravdu řekl. :,( Navíc strašně rád ukazuje prostředníček a stydím se za něj. 8o

zoidberg
Extra třída :D 13517 příspěvků 10.09.19 16:28

Tak se izoluj. Dvakrát do měsíce budeš mít důvod se někam vypařit. Než se rozčilovat s harantem zmizel bych někam na víkend.

jita22
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 10.09.19 16:30

Za prve me zajima, jak dlouho je pritel od rodiny.Proc hned cpe svemu malemu 4letemu diteti novou partnerku, kdyz spolu ani nebydlite?

Martha03
Ukecaná baba ;) 1569 příspěvků 10.09.19 16:32

Jako dítě se chováš ty. Když nedokážeš ustát chlapa s dítětem tak si najdi bezdetneho. Je to dítě není to dospělý člověk, což od něj asi očekáváš, že se tak bude chovat. Normálně na to dítě zarlis a jako malé dítě tu popisuješ co ti všechno udělal a jak se chová… Prober se

Příjemné Pondělí
Stálice 66 příspěvků 10.09.19 16:39
@Martha03 píše:
Jako dítě se chováš ty. Když nedokážeš ustát chlapa s dítětem tak si najdi bezdetneho. Je to dítě není to dospělý člověk, což od něj asi očekáváš, že se tak bude chovat. Normálně na to dítě zarlis a jako malé dítě tu popisuješ co ti všechno udělal a jak se chová… Prober se

Nesouhlasím. Čtyřleté dítě by mělo vědět, že se lidé nekoušou a že se nemá mluvit sprostě.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1569 příspěvků 10.09.19 16:47
@Příjemné Pondělí píše:
Nesouhlasím. Čtyřleté dítě by mělo vědět, že se lidé nekoušou a že se nemá mluvit sprostě.

No tak jasně, nicméně zakladatelka má problém jinde a to v žárlivosti takže bůh ví jak se skutečně to dítě chová. Nejde o to jak se chová to dítě i kdyby ji okusovalo celý den, podstata je taková, že ona žárlí a chlap to neřeší. Zde je ideální se vůbec nestehovat a nejdříve si ujasnit jak si to oba představují. On by měl respektovat, že on je tam otec a má dítě korigovat a ona by se měla probrat v té své nenávisti vůči dítěti svého partnera.

Pavlička
Kelišová 5330 příspěvků 10.09.19 16:52

@zoidberg přesně, souhlasím! Když by měl přijet, tak bych si našla svůj celodenní program a měla bych klid!

arinecka
Kelišová 6927 příspěvků 10.09.19 16:53
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, dávám to sem anonymně, protože se za to stydim, ale nedokážu se přinutit, abych měla ráda syna svého přítele. Jsou mu teprve čtyři roky, ale jeho chování mě dohání k šílenství. Chce jít na wc a řve na tátu, ať k němu přijde. (stojí před dveřmi od WC) tak jsem mu řekla, co potřebuje a on, že chce tátu a strašně se vzteká. Pak tátovi řekne, že jde čůrat. Ale nic od něj vlastně nechce. Nechápu, proč to třeba neřekl mě. Pořád zamnou chodí, abych si s ním hrála nebo mu něco koupila. Ale jinak mu pravděpodobně dobrá nejsem. Dokonce mi i ubližoval. Štípal, kopal a kousl mě. Přítel to viděl a když jsem jeho syna okrikla, přítel odvětil jen, že jsem moc nervózní. Syna má jednou za dva týdny, ale já ho prostě nemám ráda. Nechci, aby tu byl, ale je to samozřejmě ten nejdůležitější člověk pro partnera, tak se snažím být s ním v pohodě, ale nejde to. Sama teda děti nemám a vždy jsem byla s dětmi ráda, ale jeho prostě nemůžu vystát. Připadám si fakt hrozně. K tomu všemu se teď s přítelem stěhujeme k sobě, protože chceme začít žít spolu, ale děsí mě to, že vlastně nebudu moci nikam utéct až tu bude jeho syn. :roll:
Svého přítele miluji a nechci o něho přijít. Proto předstírám, jak je všechno fajn. Každopádně jsem se příteli svěřila, jak to ohledně jeho syna cítím a on mi stále říká, že to chce čas. Ale vídáme se spolu od začátku roku a můj vztah k jeho Synovi se nezlepšil. Myslím pocitově. Samozřejmě jeho dítěti nic najevo nedávám. 8o
Ale už jsem v koncích. Měl jste to někdo podobně? Přišla pak nějaká změna nebo jste od partnera/ky museli odejít? :zed:

Čas to asi chce, ale chce to i začít brát malého jako součást partnera, který k vám, pokud spolu vydržíte, bude jezdit ještě hodně dlouho. Když tě malý kousne, kopne atd, jak na to reaguješ? On zkouší co si k tobě může dovolit, je ještě malý. Ty jsi ale dospělá a měla bys být nad věcí, to ale neznamená že se musíš nechávat okusovat. Taky by se měl zapojit i přítel, pokud vidí že tě malý kopne, kousne, neřeší to a tobě řekne že jsi moc nervózní, tak to je špatně. Děti vnímají hodně, a pokud vidí že táta neprotestuje, proč by tě příště nekopl znovu. Tohle asi nechceš slyšet, ale to dítě z tebe cítí, že ho nemáš ráda. Zkus ho mít ráda a nebrat ho jako balík, který je u vás jednou za 14dní.

Uživatel je onlineLucy75
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 10.09.19 16:53

Hm.. přijmout dítě partnera není vždy snadné..
myslím, že žárlíš
uvědom si, že syn k němu bude patřit NAVŽDY, TO TY JSI TA, SE KTEROU TO NAVŽDY BÝT NEMUSÍ…
takže buď budeš partnera brát bezpodmínečně i se synem a celý život se budeš podle toho snažit chovat (bohužel dítě přetvářku vycítí, ale aspoň v mezích slušnosti..) Anebo se poohlídni po bezdětném..
opravdu je to Napořád.. školka, škola, výživné, vánoce, pořád dokola.. až do dospělosti.. vš je klidně do 26… takže teoreticky bude na otci jeho syn závislý Ještě nějakých 22let..
ujasni si to dřív, než se sestěhujete.. být macechou je holt nelehký životní úděl, můžeme se jen snažit škodit co nejméně…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 16:58

Vím, že bych vám to neměla cpát sem, ale jen jsem chtěla vědět, zda s tím na někdo zkušenost. Partner je od rodiny přes rok. Ale s ex manželkou spolu nebyli už dávno před tím. (Po citové stránce). Ona se vídala s někým jiným a byli spolu hlavně kvůli dítěti. (Podváděla ho delší dobu, ne jen s jedním mužem). Ale pak si nového chlapa přivedla domů a svého ještě v té době manžela prostě vyhodila. Je pro něj těžké, že syna nevidí každý den a snažím se být jeho oporou jak jen to jde. U nás to byla zamilovanost hned od začátku, oba si rozumíme a on sám nás chtěl se synem seznámit, protože mě bere jakou součást jeho, za což jsem ráda, že jsem pro něj stejně důležitá jako jeho syn. Chápu, že nás oba má rád odlišným způsobem a jsme u něj na prvním místě. Akorát on jako syn a já jako partnerka. Jen mě mrzí, jak se syn chová. Neumí třeba ani barvy a když jsem koupila knížku, že se s ním budu učit, sklidila jsme posměch, že je na to ještě malý a ať se ho nesnažím vychovávat, že je to jeho syn. Po čase ho to samozřejmě mrzelo a omluvil se za to, že tohle vyslovil a se synem se teď učí sám, ale já chtěla jen pomoct. Nevím, jak mám přispět k tomu, aby malý změnil svoje chování, když ho vídám dvakrát do měsíce na víkend a nechci být za tu špatnou. Protože přítelova ex manželka je pěkná mrcha a hledá si pořád něco špatného. Ale syna nikam nevede, dá mu do ruky telefon a tím to končí. Tudíž když se snažíme s přítelem něco změnit, nemá to moc účel, když po zbytek dní v měsíci je to tam, kde bylo. A můj přítel má ke své ex takový odpor, že si s ní nepromluví ani kvůli jejich synovi. Jen bych byla ráda, abychom všichni dokázali fungovat pospolu, protože takhle šťastná moc nejsem a přítel to cítí. Tudíž to zasahuje určitým způsobem do našeho vztahu :zed:

Uživatel je onlineLucy75
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 10.09.19 17:01

Na barvy ve 4letech fakt malý není!!
jak píšu výše, prostě to chce práci na sobě i na vašem vztahu.. otec s ním musí promluvit co je slušné chování a nesmí trpět, aby tě malý kousal a kopal do tebe.. a naopak ty zase musíš dát najevo dobrou vůli..
ono na ten den odjet je taky možnost, ale nemůžeš to přece dělat takhle celý život, že… 8)

arinecka
Kelišová 6927 příspěvků 10.09.19 17:02

No tak tady je pak jediná možnost, každých 14dní si udělej na víkend svůj program, a chlap ať se stará o syna. Opět klasická povídačka o ex, on byl svatej a ona byla a je mrcha co se dítěti nevěnuje. Neodrazuje tě tohle?

truelly
Závislačka 3511 příspěvků 10.09.19 17:04

Zasahuje a zasahovat vždy bude. Pokud by se exce něco stalo, bude kluk s tátou napořád. Nechci vidět, jak se vše vyostří, když bys čekala vlastni dítě a novorozence pak trápil jeho nevlastní sourozenec :zed:
Opravdu zbytečně sis přidělala starosti, které jsi nemusela jako svobodná a bezdětná mít, pokud bys měla svobodného a bezdětného partnera. Pro něj to nikdy nebude poprvé jako pro tebe, navíc svatba po téhle zkušenosti, nevím, zda-li ho někdy přesvědčíš :think:

Amelie30
Závislačka 3318 příspěvků 10.09.19 17:06
@Anonymní píše:
Vím, že bych vám to neměla cpát sem, ale jen jsem chtěla vědět, zda s tím na někdo zkušenost. Partner je od rodiny přes rok. Ale s ex manželkou spolu nebyli už dávno před tím. (Po citové stránce). Ona se vídala s někým jiným a byli spolu hlavně kvůli dítěti. (Podváděla ho delší dobu, ne jen s jedním mužem). Ale pak si nového chlapa přivedla domů a svého ještě v té době manžela prostě vyhodila. Je pro něj těžké, že syna nevidí každý den a snažím se být jeho oporou jak jen to jde. U nás to byla zamilovanost hned od začátku, oba si rozumíme a on sám nás chtěl se synem seznámit, protože mě bere jakou součást jeho, za což jsem ráda, že jsem pro něj stejně důležitá jako jeho syn. Chápu, že nás oba má rád odlišným způsobem a jsme u něj na prvním místě. Akorát on jako syn a já jako partnerka. Jen mě mrzí, jak se syn chová. Neumí třeba ani barvy a když jsem koupila knížku, že se s ním budu učit, sklidila jsme posměch, že je na to ještě malý a ať se ho nesnažím vychovávat, že je to jeho syn. Po čase ho to samozřejmě mrzelo a omluvil se za to, že tohle vyslovil a se synem se teď učí sám, ale já chtěla jen pomoct. Nevím, jak mám přispět k tomu, aby malý změnil svoje chování, když ho vídám dvakrát do měsíce na víkend a nechci být za tu špatnou. Protože přítelova ex manželka je pěkná mrcha a hledá si pořád něco špatného. Ale syna nikam nevede, dá mu do ruky telefon a tím to končí. Tudíž když se snažíme s přítelem něco změnit, nemá to moc účel, když po zbytek dní v měsíci je to tam, kde bylo. A můj přítel má ke své ex takový odpor, že si s ní nepromluví ani kvůli jejich synovi. Jen bych byla ráda, abychom všichni dokázali fungovat pospolu, protože takhle šťastná moc nejsem a přítel to cítí. Tudíž to zasahuje určitým způsobem do našeho vztahu :zed:

Upřímně, myslím, že to nedáte. Ty to nedáš, je tam moc komplikací. To sestěhování bych zvážila. Zamilovanost sice hezká věc, ale řekla bych, že se realita bude dost lišit od představ. Pročti si zdejší diskuze, třeba ti to k něčemu bude. Ráda bych byla větší optimista, ale tady to jaksi nejde. https://www.emimino.cz/…ankovani/25/, https://www.emimino.cz/…rankovani/8/, https://www.emimino.cz/…rankovani/3/.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama