Nemám radost z toho, že jsem těhotná

Luci_Kudrlinka
4.3.20 08:37

Nemám radost z toho, že jsem těhotná...

Ahoj holky, v pondělí jsem zjistila, že jsem těhotná a přiznám se, že z toho nemám vůbec radost. S manželem nás čeká stavba domečku a řekli jsme si, že děti přijdou na řadu, až bude min. střecha, ideálně, až se nastěhujeme. Manžel je z toho nadšený, dokonce i brečel dojetím a já si lámu hlavu nad tím, jak to vše zvládneme. Nyní bydlíme v 1+kk a vůbec nevím, jak se sem vejdeme… Zítra mě čeká první vyšetření ( vzali mě hned protože mám veliké bolesti v podbříšku, ale to je asi normální..?) Vůbec nevím, co mám dělat…Na jednu stranu bych měla být asi ráda, že se to povedlo ( skoro 34 let,1. dítě, veliké problémy se štítnou žlázou), na druhou stranu jsem si chtěla užít montérky a podílet se na stavbě baráčku a s děckem ještě počkat…Přeji vám hezký den a děkuji za vaše názory…Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6298
4.3.20 08:42

@Luci_Kudrlinka no, doufam, ze se tve pocity zmeni a nebudes o tom malem mluvit jako o decku. Ono za to nemuze, ze se neumite chranit.

Tak se holt tolik nezapojis do tezkych praci no. Male miminko toho tolik nepotrebuje, natoz tolik mista, stacis mu ty. A kdyz maknete, tak vetsi ditko uz bude na baraku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.20 08:43

Chápu, že máš obavy, ale určitě to zvládnete. :hug: Buď ráda, některé ženy mít děti nemůžou nebo si je moc přeji a nejde jim to

• Nahlásit
  • Citovat
340
4.3.20 08:44

Normální obavy. Taky sem podobné měla, oni pak přejdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6889
4.3.20 08:45

Vzhledem k věku buď ráda, že jsi tehotna. Čekat pár let než postavíte dum, už bys třeba otěhotnět nemusela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.20 08:47

@Luci_Kudrlinka my jsme bydleli v 1kk s dcerou do jejích cca 3 let než jsme se přestěhovali do baráku a zvládli jsme to. Dá se zvládnout hodně pokud člověk chce :hug: a u vás je fajn, že manžel má radost.
S nečekaným těhotenstvím bojuju teď a radost začíná pomalu přicházet až ke konci prvního trimestru. U nás to je složitější, že děti už máme a další nebylo v plánu. Přesto jsme se rozhodli všechno zvládnout, i když je to občas hodně náročné a celé 2 měsíce jsem se s tím srovnávala.

• Nahlásit
  • Citovat
3198
4.3.20 08:47

34? Podle me nejvyssi cas na prvni dite… uz tak ti rizika vyleti… jeste cekat par let je blaznovstvi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
4.3.20 08:49

Neboj, to je zcela normální. Většinou vždy, když se žena nesoustředí pouze na otěhotnění, je z této informace překvapená a můžou převládat i pocity, že tam není radost - protože stres, jestl ise to zvládne je větší a tu hezkou emoci potlačí. Neboj, vše zvládnete, montérky si užiješ i tak, jen nebudeš tahat těžké věci. :palec:
Uvidíš, že za pár týdnů budeš nadšená a budeš se na mimčo moc moc těšit!
Gratuluji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11675
4.3.20 09:02

Věřím, že se ty pocity brzy změní. Za mě - buď vděčná, že jsi otěhotněla. Nejvyšší čas. Než postavíte barák, už by to třeba nemuselo vůbec jít, pokud máš zdravotní problémy tak tuplem. Co se týče bytové situace, my bydleli v 1kk až do věku dětí 4 a skoro 2 a bylo to nejkrásnější období, na které moc ráda vzpomínám. Montérky si kup větší a užij si je - však nemusíš tahat pytle s cementem, abys byla co k čemu, ne? ;) Gratuluju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
4.3.20 09:20

Musíš si uvědomit že v 34 letech je nejvyšší čas, barček by pak byl, ale dítě ne.
Jinak existuje ochrana a ta by tě těm pocitum předcházela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2250
4.3.20 10:05

Neboj, to se srovna :palec: mame doma 6 letou dceru, ted su ve 23 tt a porodit mam cca mesic po 34 narozkach, aktualne neplanovane pres telisko. Druhe jsme chteli, chlap ma radost, ale mne taky trvalo si to srovnat. Byla jsem zajeta v praci, ted clovek jde minimalne na pulku prijmu a vse odznova. Ale uz je to lepsi, tesim se na chlapecka. Taky jsme planovali pomalu baracek, ale nas spis odrazuji zatim ceny v okoli :roll: neboj se, hele uprimne je velka vyhoda, ze muz ma radost, horsi by bylo jeho odmitani :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
820
4.3.20 10:37

No kdyby ti bylo o deset let míň, tak tě pochopím. Takhle nechápu. Jak psaly holky buď ráda. A určité obavy má každá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
4.3.20 10:45
@Luci_Kudrlinka píše:
Ahoj holky, v pondělí jsem zjistila, že jsem těhotná a přiznám se, že z toho nemám vůbec radost. S manželem nás čeká stavba domečku a řekli jsme si, že děti přijdou na řadu, až bude min. střecha, ideálně, až se nastěhujeme. Manžel je z toho nadšený, dokonce i brečel dojetím a já si lámu hlavu nad tím, jak to vše zvládneme. Nyní bydlíme v 1+kk a vůbec nevím, jak se sem vejdeme… Zítra mě čeká první vyšetření ( vzali mě hned protože mám veliké bolesti v podbříšku, ale to je asi normální..?) Vůbec nevím, co mám dělat…Na jednu stranu bych měla být asi ráda, že se to povedlo ( skoro 34 let,1. dítě, veliké problémy se štítnou žlázou), na druhou stranu jsem si chtěla užít montérky a podílet se na stavbě baráčku a s děckem ještě počkat…Přeji vám hezký den a děkuji za vaše názory…Lucka

Buď za to štěstí ráda, takhle to prostě mělo být, a později by vám to třeba ani nešlo :nevim: A jestli vás stavba teprve čeká, tak si montérek ještě užiješ dost, neboj, za 9měsíců asi nebudete mít postaveno :mrgreen: Miminko se do 1kk vejde úplně v pohodě, z toho neměj strach. A ta radost manžela je super, už jen z toho bys měla být nadšená :) Přeji hodně štěstí ať vše dobře dopadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
4.3.20 11:13

Ve 34 letech není na co čekat. Pak už by to nemuselo vyjít.
Snad te to přejde a budes se cítit lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13404
4.3.20 11:31
@Luci_Kudrlinka píše:

Blbý no. Taky si myslím, že se budete dost hádat, až ti začne syndrom hnízdění a pak se stěhovat s dítětem.. Situace prostě na hovno, nezávidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama