Nemám sebedůvěru v intimním životě

Anonymní
18.5.20 08:17

nemám sebedůvěru v intimním životě

Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě velmi citlivé téma.
Už půl roku jsem sama, rozpadl se mi třetí vztah. Pokaždé je to velmi podobné. Sex se mnou partnerům nestačí. V ostatních sférách života, byl náš vztah vždy fungující, ale vždy to selže na těchto třech písmenkách. Já sama osobně na nějakých větších intimnostech netrvám. Mě stačí, když se ke svému muži pěkně přitulím, ale nevím jak se zlepšit v sexu, aby můj další vztah nedopadl stejně jako ty předchozí. Orgasmu nedosáhnu ani s partnerem ani sama. Mě by to nijak zas tak netrápilo, ale ani jeden z mých bývalých partnerů se s tím nechtěl smířit a stále se snažili o nové a nové způsoby, jak toho dosáhnout až to úplně vzal a našel si milenku a tím ve mě zničil poslední zbytky sebevědomí.
Je možné, že mě bude někdo chtít i když se mi to nikdy nepodaří? Mám strach. Je mi 34, ráda bych už založila rodinu, ale potřebuji v tomto ohledu lepší sebevědomí.
Nevím jak dál, jsem zoufalá, nechci znovu selhat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13062
18.5.20 08:25

Zkus se chvíli věnovat tomhle cvičení - najdi si nějakou skupinu poblíž tvého bydliště.

http://mohendzodaro.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
18.5.20 08:38

Kamarádka sex taky nepotřebuje a chlapy má, rozchází se ona s nimi. A i tady se často píše, že chlap nechce sex vůbec nebo ne moc často. Takže jen musíš najít někoho kdo to má stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445
18.5.20 08:48

Důvod rozchodu může být úplně jiný než sex. Máš zde na fóru hodně žen, které sex nemají rády, orgasmus nemají nikdy, sex nevyhledávají a mají normálně partnera a rodinu. Chce to najít partnera, se kterým budete v tomto v souladu. Určitě tací existují. Každý muž není na sex, když si to tu přečteš, tak hodně žen naopak trpí tím, že jejich mužům sex nechybí. A buď ráda, že se ti partneři snažili, takových žen, jako jsi ty je více, určitě to není tak, že každý pár prožívá vášnivé orgasmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445
18.5.20 08:51
@Anonymní píše:
Už půl roku jsem sama, rozpadl se mi třetí vztah. Pokaždé je to velmi podobné. Sex se mnou partnerům nestačí. V ostatních sférách života, byl náš vztah vždy fungující, ale vždy to selže na těchto třech písmenkách. Já sama osobně na nějakých větších intimnostech netrvám. Mě stačí, když se ke svému muži pěkně přitulím, ale nevím jak se zlepšit v sexu, aby můj další vztah nedopadl stejně jako ty předchozí. Orgasmu nedosáhnu ani s partnerem ani sama. Mě by to nijak zas tak netrápilo, ale ani jeden z mých bývalých partnerů se s tím nechtěl smířit a stále se snažili o nové a nové způsoby, jak toho dosáhnout až to úplně vzal a našel si milenku a tím ve mě zničil poslední zbytky sebevědomí.
Je možné, že mě bude někdo chtít i když se mi to nikdy nepodaří? Mám strach. Je mi 34, ráda bych už založila rodinu, ale potřebuji v tomto ohledu lepší sebevědomí.

Jinak žen, které nedosáhnou žádným způsobem orgasmus, je málo. Možná by se Ti to také podařilo, při správné stimulaci, myslím, že se to dá nacvičit, zřejmě máš nějaký blok. Ono je to některé muže asi dost rozdíl, pokud mají ženu, která se při sexu s nimi tváří nijak nebo ženu, která je vášnivá a různě u toho vzdychá, sténá apod.
Měla bys hledat tedy muže, který je na tom s libidem podobně jako ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 08:59

Mela jsem ctyri vazne vztahy a ve vsech doslo po case k utlumu sexu od muzu. Manzela uz musim taky premlouvat.

Na zacatku jsou vsichni moc na sex, potom uz ne.

• Nahlásit
  • Citovat
2445
18.5.20 09:00
@Anonymní píše:
Mela jsem ctyri vazne vztahy a ve vsech doslo po case k utlumu sexu od muzu. Manzela uz musim taky premlouvat.Na zacatku jsou vsichni moc na sex, potom uz ne.

Otázka je, co je to útlum. Určitě není pravidlo, že muž nejdříve sex chce, a pak ho žena musí už jen přemlouvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 09:13
@izquierdo píše:
Otázka je, co je to útlum. Určitě není pravidlo, že muž nejdříve sex chce, a pak ho žena musí už jen přemlouvat.

posledni dva roky se o sex manzel nehlasi.ale dosla mi trpelivost a znovu spime na muj popud

• Nahlásit
  • Citovat
2445
18.5.20 09:18
@Anonymní píše:
posledni dva roky se o sex manzel nehlasi.ale dosla mi trpelivost a znovu spime na muj popud

Dobře, tak je to u vás, ale určite to není pravidlo, že se muži o sex nikdy nehlásí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3756
18.5.20 09:20

No bóže, tak si chlapa koupíš. Obráceně to funguje co svět světem stojí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2499
18.5.20 09:24

Pokud ti to nejde, nic ti to nerika, tak proste predstirej no. Nemusis preci u toho rvat jak na lesy. Kazda to ma jinak.
A holku si nezkusila? Treba by to fungovalo vic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 10:16

Ahoj, nezoufej, byla jsem na tom podobně. Dlouhou dobu jsem se tím trápila. Stále jsem se u sexu s přítelem pozorovala a soustředila na něj a na sebe jsem neměla dostatek prostoru. Takto jsem si odkroutila 2 velmi dlouhodobé vztahy, ale na tomto to vždy ztroskotalo. Skončilo to milenkou z jeho strany a to ti sebevědomí nepřidá.
Pak jsem na to šla z druhé strany a postupně jsem si asi 3× zaplatila muže, který uspokojoval jen on mě. Nejde o to, že bych měla o chlapy nouzi, řekla bych že naopak, ale ten pocit, že si ho zaplatíš a on je tam kvůli tobě, mě k uvolnění hodně pomohl.

Pak jsem se cítila chvíli dost strašně ale rychle to přešlo a já to zkusila znovu. :roll:
Pořád to ale nebylo ono a já nechtěla znova prožívat tu morální kocovinu druhý den, tak jsem s tím přestala.

Nakonec jsem neodolala a zkusila někoho, jehož profil mě oslovil na amaterech. Už jsem byla zoufalá a dlouho sama. Na další vztah nebyl čas a cítila jsem se mizerně. Potřebovala jsem si zvednout sebevědomí. On se nabídl že mi pomůže s mým sebevědomím a ztracenou sexualitou.
Očekávala jsem víceméně nějakého úchyláka a bylo mi to asi i jedno. No a na schůzku přišel docela pohledný urostlý chlap. A místo nějakého sexuální loudila jsem si pěkně pokecala a trochu se dala do pohody. Během dvou měsíců jsme se sešli asi 6× a ani jednou mě nechtěl osouložit :mrgreen: i když celé to povídání bylo vždy hodně intimní, ale tak nějak jinak. Měla jsem prostor, říkat a dělat věci, které bych nedokázala ani s mužem se kterým jsem žila 8let§ Neumím to popsat. Naučila jsem se víc vnímat mužský svět :zed:. Naučila jsem se si TO užít a umět se uvolnit ve společnosti muže. Umět muže něčím překvapit a „ochočit“ :roll:

Dnes jsem šťastně vdaná a s manželem si užívám intimní život, který jsem díky tomu objevila. Z oním mužem si občas píšu, ale už vím, že jeho služby nepotřebuji. Odstranila jsem svůj blok. Ani nevím jestli to ještě nabízí, bavíme se spolu spíše o jiných věcech. Ale za vyzkoušení nic nedáš. Takových intimních terapeutů, bude asi dost. Tenhle byl sice až z Prahy, ale vzdálenosti nelituji.
Před tím jsem zkoušela ještě sexuální koučku a tam jsem se cítila nejistě. Nebylo to vyloženě špatné, ale mužský pohled na věc mnohem přínosnější. Asi nejsem s mou váhou dostatečně EZO :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21948
18.5.20 11:25
@Anonymní píše:

Proboha. Že by chlap nechtěl ženskou kvůli tomu, že nemá orgasmus? Tak ho zahraj, ne? Spousta chlapů to stejně nepozná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21948
18.5.20 11:38
@samá práce píše:
No bóže, tak si chlapa koupíš. Obráceně to funguje co svět světem stojí. ;)

I to se dá :mrgreen:
https://www.emimino.cz/…mama-392138/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
18.5.20 12:12
@Anonymní píše:
Mela jsem ctyri vazne vztahy a ve vsech doslo po case k utlumu sexu od muzu. Manzela uz musim taky premlouvat.Na zacatku jsou vsichni moc na sex, potom uz ne.

To je děsná kravina :lol: to je dost individuální hele, nejde to brát obecně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama