Nemám sílu se postavit za děti

Anonymní
29.10.19 17:32

Nemám sílu se postavit za děti

Stalo se vám některé, že už jste neměli sílu bojovat a postavit za své děti a raději vše vzdali? Dřív jsem si myslela, že nic takového není možné, že každá máma udělá pro své děti maximum a hlavně to nikdy nevzdá. Já jsem v koncích, kdyby si je ex chtěl vzít do péče, souhlasila bych.. On nechce, on chce jen určovat, co a jak bude. Prosim o reakce ty, které si něco takového zažili nebo aspon znají že svého okolí. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
9942
29.10.19 17:35

Najdi si psycholožku a s její pomocí pečuj sama o sebe. Pomůže ti to přežít těžké období a najít další zdroje síly.

Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5934
29.10.19 17:36

Co přesně se děje? V čem se za ně máš postavit, když ex o ně bojovat nechce? Jak s dětmi vychazis a kolik jim je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 17:39
@Anonymní píše:
Stalo se vám některé, že už jste neměli sílu bojovat a postavit za své děti a raději vše vzdali? Dřív jsem si myslela, že nic takového není možné, že každá máma udělá pro své děti maximum a hlavně to nikdy nevzdá. Já jsem v koncích, kdyby si je ex chtěl vzít do péče, souhlasila bych.. On nechce, on chce jen určovat, co a jak bude. Prosim o reakce ty, které si něco takového zažili nebo aspon znají že svého okolí. Děkuji

Nechápu dotaz, zažila jsem jako malá studený odchov a všechno jsem si musela vyzrat sama a nic moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15336
29.10.19 17:40

Z…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 17:42
@jahuhudka píše:
Z…?

Ta ne… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3280
29.10.19 17:44

Určovat může jen to, co si předplatí nebo sám zajistí. A co děti chtějí snášet.
Zajdi si k obvoďákovi i psychologovi. Abys neztratila kvůli nervum soudnost a chladný rozum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68817
29.10.19 17:48
@Anonymní píše:
Stalo se vám některé, že už jste neměli sílu bojovat a postavit za své děti a raději vše vzdali? Dřív jsem si myslela, že nic takového není možné, že každá máma udělá pro své děti maximum a hlavně to nikdy nevzdá. Já jsem v koncích, kdyby si je ex chtěl vzít do péče, souhlasila bych.. On nechce, on chce jen určovat, co a jak bude. Prosim o reakce ty, které si něco takového zažili nebo aspon znají že svého okolí. Děkuji

Nějak nechápu, jak by si mohl určovat co a jak bude, když pečovat nechce, to ať si panáček trhne nožkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
29.10.19 17:52
@Anonymní píše:

Kamarádka. Asi jako jsi ty, neprubojna šedivá myška. Jinak hodná ženská. Za syna se nepostavila, na Ospodu i soudu prý, podle její sestry, odpovídala neurčitě, a tak syna dostal do péče otec - nepracujici otec, co hulil denně marjanku. Doma sic koupelna byla, ale bez tekouci vody. Takže hygiena hadr. Kluka neposilal do školy, ani na jednání o nedochazce se nedostavil. To mu pritizilo, a tak syna nakonec kamaradka do péče dostala. Jenze bez návyků, nevychovany, ted se snaží, co to jde se mu věnovat, ale upřímně, roste tzv pro kriminál… Takže si dej studenou sprchu, nebud žádná plačka, máš děti, tak se vzchop. Jestli máš depku, problémy, řeš je. Ale hlavně jsi tady pro děti, ženská, tak se vzpamatuj!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 18:31
@Lalelale píše:
Co přesně se děje? V čem se za ně máš postavit, když ex o ně bojovat nechce? Jak s dětmi vychazis a kolik jim je?

Momentálně jde o lékařský zákrok, kde není třeba souhlasu obou rodičů… On jako otec má právo rozhodnout… Nevím kam přesně dítě chce vzít, nemůžu tedy dát předem nesouhlas. Jen napsal, kdy dítě vyzvedne a ať má a sebou kartičku pojišťovny. Dítě se samo „neubrání“. Chce po mě, ať to otci vymluvim. Vztah s dětmi mám dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
29.10.19 18:34
@Anonymní píše:
Momentálně jde o lékařský zákrok, kde není třeba souhlasu obou rodičů… On jako otec má právo rozhodnout… Nevím kam přesně dítě chce vzít, nemůžu tedy dát předem nesouhlas. Jen napsal, kdy dítě vyzvedne a ať má a sebou kartičku pojišťovny. Dítě se samo „neubrání“. Chce po mě, ať to otci vymluvim. Vztah s dětmi mám dobrý.

a co to je za zákrok? Je nutný, nevratný…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 18:35
@ospalámyš píše:
a co to je za zákrok? Je nutný, nevratný…?

Není nutný, a je nevratný.

• Nahlásit
  • Citovat
469
29.10.19 18:39

Šla bych se poradit na OSPOD, že se s otcem nelze domluvit. Kartičku mu nedávej a dítě ať řekne, že tam jít nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
29.10.19 18:41

Víš jak to je, když se neozves, jako bys to schvalovala. Když ex manzelovi nezvladnes sama říct NE, tak zkus požádat o pomoc svou rodinu, jestli máš. Jestli tu možnost nemáš, a pouze pořád fňukáš, promiň mou drzost, ale k čemu dětem jsi, když je nedokazes v jejich nejlepším zájmu ochránit? No, asi si tím tvé děti budou muset projít, třeba jim ta zkušenost něco dá, nebo taky něco vezme, ale to ukáže čas. A úplně vážně psychiku a nesebevědomí řeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 18:41
@Anonymní píše:
Není nutný, a je nevratný.

že by obřízka? :think: můžeš se poradit na ospod, nebo s právníkem. Existují i bezplatné poradny. Načetla bych si k tomu nějaké zkušenosti z internetu.

Příspěvek upraven 29.10.19 v 18:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama