Nemám to komu říct - jsem nešťastná

bezejménaa
21.7.15 19:47

Nemám to komu říct - sem nešťastná

Ahoj slečny, dámy, ženy..

Píši radši anonymně, protože je to pro mě citlivé téma.

Jsem s přítelem už nějaký ten pátek - přes 4 roky. Ze začátku bylo všechno skvělý, nový, nepoznaný. Ale teď po 4 letech už je to takové nudné, stereotypní, bez šťávy (ale i tak ho miluji). Ovšem začínám cítit jakési mateřské pudy, prostě a jednoduše bych chtěla miminko. Máme kde bydlet, peníze jsou také, máme se rádi ale jakmile s přítelem začnu mluvit o miminku okamžitě začne cukat a říkat : ježiš to je zase téma! pohádáme se a je tichá domácnost. Řekl, že můžeme mít mimčo až když začneme stavět rodinný domek, ale to je až za 5 let a tak dlouho já čekat nechci. Nechce na to ani myslet natož o tom mluvit, ale vím že jakmile by se mimčo narodilo byl by rád. Honí se mi hlavou jestli má vůbec cenu s ním být. Miluji ho a zažili jsme spolu toho hodně a vím že on je ten pravý a nechci ho opustit ale má cenu být s někým kdo nechce to samé co já? Chci se starat, chci být mámou, chci dávat malému lásku a být pro někoho taky tak důležitá. Mám to vzdát nebo tomu trochu pomoct sama? co by jste dělaly vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.7.15 19:52

Vadilo by viac ostat bez dietata, alebo bez priatela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jela
21.7.15 19:56

@bezejménaa jednoduse- chce si zalozit rodinu, nebo ne? jestli ne, nestracej cas. je tu spousta holek, co pisou, ze cekaly cekaly a ted vidi jak byly naivni :zed: dej mu treba 2 mesice na rozmyslenou, a pak konec, jestli nic. nebo munukaz diskuse, kde holky cekaji na miminko 3-5-7 let a mozna se vzpamatuje

• Citovat
  • Upravit
3700
21.7.15 19:56

Jak se tvari na svatbu? Kolik vám je let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
21.7.15 19:58

A kolik ti je? Pokud ho miluješ zůstala bych s ním třeba rok a snažila se méně mluvit o dítěti. Třeba taky chce ale má pocit že ho třeba zaháníš do kouta (neber to zle)Pokud by ani po čase nezměnil názor tak bych se s ním rozešla a našla si někoho jiného pokud 5 let je pro tebe dlouhá doba :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bezejménaa
21.7.15 20:01

Chce, ale minimálně za těch pět let..

• Nahlásit
  • Citovat
26750
21.7.15 20:02

@bezejménaa dite musi chtit oba…hodila bych s nim vaznou rec a nenechala bych se odbyt. Zadne premlouvani, ale normalni rozhovor. Pokud by partner opravdu potvrdil, ze dite vubec nechce, tak by to byl pro me duvod k ukonceni vztahu. Pokud by se s nim dalo mluvit ohledne kompromisu, ze treba za dva roky, tak by se o tom dalo uvazovat. Ale rozhodne bych ho nepodrazila tak, ze bych to dite na nej upletla. To se proste nedela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
21.7.15 20:04
@bezejménaa píše:

A kolik vám je? mám taky kamarádku co si našla staršího přítele on bezdětný 35let jí je 26let a dítě chce on až tak za pět let ale sama říkala že počká tak rok a pokud nezmění názor opustí ho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1531
21.7.15 20:05

Mám to vzdát nebo tomu trochu pomoct sama? co by jste dělaly vy?
Myslím že slečna už si pomohla, v jiné diskuzi píše o zapomenuté antikoncepci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387

To je jen jeho vymluva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24494
@bezejménaa píše:

Kolik ti je… Jestli 25 tak je to tak na hraně.. Jestli je ti víc, tak nemáš nač čekat.. A jestli ti je míň. Tak pohoda.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24494
21.7.15 20:06
@lucik2011 píše:
Mám to vzdát nebo tomu trochu pomoct sama? co by jste dělaly vy?
Myslím že slečna už si pomohla, v jiné diskuzi píše o zapomenuté antikoncepci

To snad né.. Takovým podrazem by si koledovala o status osamělé matky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bezejménaa
21.7.15 20:07

O svatbě jsme se nebavili. Není pro mě tak podstatná jako miminko. Jinak vím, že ani za rok názor nezmění. Tvrdí mi, že se malých dětí bojí.. že by jim něco udělal a že neví co si s nima povídat. Podle mě by se vše naučil, tak jako já. Myslím si, že člověk nikdy není na 100% připravený na dítě, ale kdyby k tomu došlo věřím že by jsme měli radost oba. Vím že by jsme to zvládli, zvládli to i horší lidi. Přemýšlela jsem i nad tím, že bych tomu trochu pomohla pomocí prášku. Vím, že je to vůči němu nefér ale vím že by se pak těšil. Navíc pokud by to vyšlo, já byla těhotná a on mě opustil (což si myslím, že by neudělal) tak bych i tak měla miminko a dostala bych to svoje

• Nahlásit
  • Citovat
11994
21.7.15 20:08

@bezejménaa za prvé nejsi anonym a za druhé, dle tvé předchozí diskuzi už sis asi trochu SAMA pomohla ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2291
21.7.15 20:08
@bezejménaa píše:

5let je dlouhá doba na čekání a co když to pak nepůjde? Já začala chodit s manželem v 19 a do cca 27let nechtěl o dítěti ani slyšet. Teď je užasnej táta a malého miluje. Potřeboval k tomu jen dospět. Záleží na tom, jestli chceš čekat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama