Nemám Vánoční náladu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vejilka
Závislačka 4883 příspěvků 22.12.18 12:07
Nemám Vánoční náladu

Ahoj holky, je tu některá taky taková? Nemám vůbec takové to těšení na Vánoce, ale vůbec :,( Nepřijde mi, že budou. Mě je to třeba líto, jelikož už pomalu od léta se těším kvůli synovi 3,5, který už ví, co jsou Vánoce. A od cca konce listopadu nic. Možná je to tím, že je od půlky listopadu doma neustále marod. Doma mám bordel, cukroví skoro sežrané, dárky tedy mám všechny, ale neumím se zkrátka naladit a je mi to trošku líto. Tak jsem chtěla vědět, zda jste na tom některá stejně, popřípadě zda už se těšíte a co vám pomohlo

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Elishka1
Závislačka 2873 příspěvků 22.12.18 12:11

taky moc vánoční naladu nemám, zdravotne to u nas není ono a souseda odvezla záchranka, tak si říkám, ze je to jeste dobre

Tableta
Závislačka 4251 příspěvků 22.12.18 12:14

Tak to já mám vánoční náladu už od října. Jinak Vánoce moc ráda nemám, považuju se za Grinche. Vůbec nerozumím tomu, proč je to letos jinak :think: Myslím si, že až uvidíš syna, jak rozbaluje dárek a svítí mu v očích hvězdičky, tak se to všechno změní. Přece nepotřebuješ tunu cukroví k vánoční atmosféře. Nebo si můžeš zkusit provonět dům domácím punčem, klidně nealkoholickým, jako já :) Vinea+džus+hře­bíček+skořice (anýz, nové koření, pepř černý celý) +pomeranč ->svařit :) A dochutit špetkou cukru.
A taky si myslím, že tohle všechno je kvůli počasí. Kdyby napadl aspoň centimetru sněhu, bylo by to o něčem jiným :?

nozu
Extra třída :D 11946 příspěvků 22.12.18 12:17

u nás je to tak napůl. děti se strašně těší. Už máme nazdobený stromeček a pomalu ujídíme cukroví. Neplánovaně jdu s dcerou na vánoční balet (Louskáček) - kamarádka je nemocná, tak mi přenechala lístky do národního. za necelou hodinu běžíme, tak je trošku frmol, ale počítám, že se vánočně naladíme atmosférou v centru. Asi pak koukneme na trhy, dám si svařáček a bude to příjemné odpoledne.
Co si takhle někam odpoledne zajít? Venku je krásně, teda trošku nevánočně, no…

kačka39
Kecalka 362 příspěvků 22.12.18 12:18

@vejilka Mám to podobně, nemám ráda Vánoce. Možná to je tím, že vždy jsem měla zaměstnání, kde je před Vánoci největší fičák. Letos poprvé mám jiné, volno mám, ale nezlepšilo se to. Taky jsem byla marod, sice jsem neschopenku neměla, ale dobře mě nebylo. Ale vždycky to nějak dopadne a přežiju to. Děti jsou už velké, ty co jsou doma chodí na střední. A ke všemu nejstarší dcera je s miminkem v nemocnici. Vydrž kvůli malému, ať má radost aspoň on. :mavam:

Jindřiš
Extra třída :D 10525 příspěvků 22.12.18 12:35

Taky nemam vanocni naladu, manzel je v nemocnici a Vanoce budeme mit az ho pusti, coz do konce prosince urcite nestihneme. Dcera uz je velka, tak to chape a syn zase maly, tak nevi. Zkus se povznest nad ten udajny bordel a sezrane cukrovi a uzivej si syna a jeho radosti ze stromecku atd.

blumen
Hvězda diskuse 44452 příspěvků 22.12.18 12:41

@vejilka minuly rok jsem se tesila a mela vanocni naladu a pak jsme to komplet cele promarodili, 40-ky horecky tyden pred Vanoci ona a pak ja a pak manzel, zdo toho zanet dutin, usi, cele svatky. Takze ja se tento rok preventivne netesim a verim, ze to bude lepsi :) jak se clovek moc tesi, stoji to za prd. Vanocni naladu chytam asi pomalu ode dneska, zacala mi dovolena :D

Dita0001
Kecalka 114 příspěvků 8 inzerátů 22.12.18 12:45

Každý rok nemám vánoční náladu. Nemám Vánoce ráda. Držím to jen kvůli dětem.

Karleon
Kelišová 5428 příspěvků 22.12.18 12:57

Taky ji nemám, od pondělí mi není dobře, i když jsem odchodila do práce celý týden, ale venku teplo, vítr.. snad po obědě nastrojíme stromeček a trochu se naladíme.

Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 22.12.18 13:01

Taky ji nemam. Syn nestovice, dcera zvraci, do toho rozbitej bojler, doma bordel. Cukrovi mam uz plne zuby. A jsem neuveritelne vztekla a neprijemna. :zed:

jahuhudka
Extra třída :D 12115 příspěvků 22.12.18 13:09

@Jindřiš :hug: drz se . Doufala jsem,ze napises, ze na vanoce vam ho pusti domu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 13:13

My řešíme někdy od listopadu samé starosti. Šikana staršího ve škole, mladší byl dvakrát marod. V práci starosti a mně se zase rozjely depresivní stavy a zatím navýšení léků moc nezabírá. Moc bych si přála, aby všechno bylo v pohodě a užili jsme si krásné Vánoce.
Anonym MK

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 22.12.18 13:17

Ja jsem na tom stejně měsíc před Vánoci jsem dělala utopence,že si dame do nosu, před 14 dny vaječný koňak, dárky mam,cukroví a vánoční náladu taky ne :-/ ani věnec jsem nedělala koupila jsem umělý, naštěstí přítel mi pomohl s ozdobenim vánočního stromečku jinak bych se k tomu neměla asi :-/ a první co jsem chtěla udělat je výzdoba naší nové pergoly vůbec se k tomu nemůžu dokopat a teďka,už na to kašlu, k tomu jsem chtěla před týdnem na větvicky taky jsem se nedokopala a chtěla jsem udělat vánoční úklid v tom stylu,že bych vyndala nádobí a utrela prach v kuchyňské lince,taky jsem to neudělala uklid vánoční bude asi takový jako normál utreni prachu,umytí podlahy, porovnání veci,atd atd :-) nemám tu vánoční náladu jaksi no

kryha
Kecalka 135 příspěvků 22.12.18 13:19

Těším se hlavně kvůli malému tříletému, i když ve středu se zbavil prujmu, včera večer se mu spustila rýma. Já osobně bych si nejraději vlezla pod deku s knížkou než řešila balení dárků a tak. Přeji všem hlavně klidné svátky, ať to ve zdraví přežijeme. :)

Štrample obecná
Kecalka 335 příspěvků 22.12.18 13:20

Mám dceru, 3,5 roku, na Ježíška se strašně těší už od léta a já se nějak snažím do toho dostat, ale taky se mi nedaří. Nepodařilo se mi ani pořádně udělat úklid, navíc je mi zle od žaludku (jsem těhotná), cukroví máme 2 druhy a ani ty se moc nepovedly, takže mě dozásobí mamka. Včera jsme zdobili byt - jmelí, vločky do oken, řetězy atd., dcera nadšená a já jsem trpěla a nemohla se dočkat, až si zas budu moct lehnout. Dneska jsem chtěla vyrazit pro jmelí, ale je mi slabo a točí se mi hlava, takže na jmelí kašlu, i když jsem ho měla fakt každý rok…Ne vždy je hold ta správná atmosféra a nálada.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >