Nemám žádné kamarádky, jsem pořád sama doma

10.12.20 08:05

,????????????????????????????

:) Někdy mě to vážně leze na hlavu…nemám žádné kamarádky prostě už nikoho s kým bych pokecala, nebo šla na procházku s dětmi atd…na kafe nebo se večer jít pobavit..znáte to ne 8o..zkouším třeba i psát někomu komu znám a bydlí tu jenže nic..nemají zájem a ještě teď v týhle době když, je ta hloupá Corona kdo s vámi půjde ven?? :mrgreen: Kdyby jste chtěli některá na Facebooku jsem jako Ivetka Silvíkovo Neuber. ;) Jsem máma dvou dětí pocházím z Klášterce nad Ohří :dance: a jak to máte vy? Když tak si mě přidejte děkuji věřím, že to tak nemám jen já. Přišli děti a celý se to změnilo zůstala jsem.bez kámošem a občas mi to chybí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10
10.12.20 08:09

Moje sestra to tak mela stejne, bohuzel. Ale nastesti si nasla nove kamaradky, kteri bydli v jejim meste, takze s nima obcas zajde ven. A ta korona… to je problem taky. :roll: verim, ze si kamaradky najdes :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.20 08:10

@Renca28 snad jo :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
10.12.20 08:14

Mám to úplně stejně. Párkrát do roka se vidím s jednou kamarádkou a jinak nic. Aspoň, že k nám jezdí moje mamka, jinak bych se už asi zbláznila. :zed: Děti také dvě a chlap, co se moc nezajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.20 08:17

@maky 1993 aha a odkud jsi? To mi je líto..já má. stesti, že můj chlap je moc hodný máme. krasny vztah :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
10.12.20 08:28

Tak tohle neznám - kamarádi z doby bezdětné mi téměř bez vyjímky zůstali, protože jsem si na ně udělala čas i s příchodem dětí a naopak během mateřské jsem se seznámila s pár skvělými lidmi skrz děti. Takže mám naopak víc přátel, než dřív. Proč ses přestala vídat s kamarády, které jsi předtím měla? Teď je samozřejmě blbá doba na nějaké seznamování a návštěvy, co zkusit obnovit stará přátelství? My jedeme s kamarády tak jednou za 14 dní online hospodu a je to sranda :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.20 08:37

@unuděná chtěla jsem jenže víš jak napsala jsem jedny kamarádce na Messenger ale jaksi mi ani neodpovídá a mě je to blbí ji psát po tolika letech.Kdyz ,má svoje kamarády a život. Jen ji napsala jak se má jak žije atd… :mrgreen: no a nic žádná odpověď jen zobrazeno. A co se tyce kamarádů co znám tady v Klášterci taky nic moc 8) je mi už blbí tady každý holce psát pojď ven atd…ve výsledku mi Akurat jedná holka odepsala, že nemá čas a přitom je taky na. matersky. no nic pak jsem šla v ten den, ven s malým a ji potkala v centru. Cítila. jsem se trapně a už to víckrát neudělám někomu se vtirat asi má na mě nervy závidí nebo nechápu..páč jsem zjistila, že si mě několikrát blokla. a pak zas odblokla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
10.12.20 08:44

A co takhle zacit od noveho roku chodit na nejaky krouzek s detmi? Tam by ses mohla seznamit.Me teda taky dost ubylo kamaradek s příchodem materskych. Mozna se ten vztah zase obnovi a mozna ne.Ale ja jsem nekdy dost velky samotar a chci byt sama. Takze me to zas tolik nevadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
10.12.20 08:46

@Damianek 2018 Pardubický kraj… Zrovna před pár dny jsem byla 4hodiny pryč a chlap si s dětma ani nehrál, celou dobu seděly u mobilu nebo tv. A takhle je to vlastně pořád, ale zas lepší nějaký otec, než žádný. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
10.12.20 08:48

@Damianek 2018 Já teda nechci být nějak nepříjemná, ale zkusila jsi se zamyslet, jestli za tím nestojí i něco jiného, než závist? Jako ano, taky se mi pár kamarádek na čas vzdálilo z života, když neunesly mou svatbu a děti (obě nešťastně nezadané holky), ale všichni kamarádi? :think: Před dětmi jsi měla přátel víc? Dobré kamarády - myšleno takové, které s tebou sdílí i to špatné, pomůží, když potřebuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.20 08:52

@Psylocke nevím no :mrgreen: drive jsemChodila.,ale jako abych měla díky tomu kamarádky :mrgreen: to se vážně nestalo :mrgreen: jako jedna kámoška by se tady našla, ale pořád jen kritizuje jak vypadám atak dále hahah a to já moc nemusím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.20 09:02

„@unuděná“;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.20 09:18

@Renca28 hele a jak si našla nové? :lol: :mrgreen: to mě zajímá páč já nevím jak na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2238
10.12.20 09:29

Myslím, že Unudena tě navádí dobrým směrem, každý dělá něco co se ti nelíbí, na každém něco najdes. Tvoje vyjadřování je také docela zajímavé, prostě jsi lidem protivná. Docela i věřím, že se chovají jako blbci schválně. Mákni prvně na sobě, třeba pak někoho najdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19615
10.12.20 09:31
@Damianek 2018 píše:
@Renca28 hele a jak si našla nové? :lol: :mrgreen: to mě zajímá páč já nevím jak na to

já to měla stejné. Zůstala jsem trčet na PN před porodem a ještě přestěhovaná u manžela. Po porodu jsem hodně kočárkovala, a postupně jsme se dávaly do řeči s maminkami kolem. Pak na cvičení pro děti. A teď korona nekorona chodíme na procházky, hřiště. Dokonce tady máme i partičku a jednou za měsíc vyrazíme bez dětí na večeři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat