Nemám žádné kamarády, protože jsem hloupá

Anonymní
11.4.20 20:55

Nemám žádné kamarády, protože jsem hloupá

:mavam:
Holky pomoc. Je mi 36 let, jsem maminkou 4letého prcka. A trápí mě ze si prostě nedokážu najít kamarády. Vleče se to semnou už od střední, par kamaradu jsem měla ale nějak se pak odemě odcizovali…a od mých 22 let nemam žádné :zed:
a to ani v práci, ani co se týče mých koníčku, ani na hřišti, ani maminky ze školky. Projevilo jich pár zájem, ale pak zjistily ze jsem blbá. Dvě mi to i dokonce řekly. A jeden chlap od známé prohlásil v hospodě, že jsem jako květina, jen na ozdobu :( moc mě to trápí…občas mi něco dojde pomaleji, ale nemyslím si že bych na tom byla tak blbě (ale asi jsem) a občas se mi i kolegyně vyhýbají :(( a to dělám ve státní správě a tu práci už dělám 8 let. Jsem z toho nešťastná. Co můžu dělat, pokud jsem opravdu mentálně slabší? 8o :roll: když mlčím, tak jsem zase za náfuku a podivína.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4919
11.4.20 20:59

Znám spousta hlupaku a kamarádů mají dost, myslím že nejsi hloupá a důvody budou jine :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12497
11.4.20 21:02

A jak jako blbá? Ono je blbá a blbá :nevim:
Znám spoustu mentálně slabších a s kamarády problémy nemají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4673
11.4.20 21:03

Od této chvíle budeme spolu kamarádit. Odkud jsi? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Alušáček nevím - ze slyšení vím jen o tom ze jsem natvrdlá a pravda, lidi mívají tendenci mě poučovat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
58616

To není troll? :think: jako i hlupák může mít hodně kamarádů.. Spíš si vybírás špatné lidi nebo je problém jinde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650

Hlupaci si neuvedomuji, ze jsou hloupi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4673
11.4.20 21:05
@Netopirek píše:
A jak jako blbá? Ono je blbá a blbá :nevim:
Znám spoustu mentálně slabších a s kamarády problémy nemají

Ona není blbá, když si dokázala namluvit chlapa a udělat si s ním dítě. Problém bude jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
545
11.4.20 21:08

Prostě si sva, to znamená že ti nebude sedět každý, holt se nauc žít bez lidí, než se někdo objeví a hlavně nebuď zoufalá a neber každého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18864
11.4.20 21:09

No zatím jako hlupák nepůsobíš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18864
11.4.20 21:09

Jaký máš koníčky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24767
11.4.20 21:11
@Anonymní píše: :mavam:
Holky pomoc. Je mi 36 let, jsem maminkou 4letého prcka. A trápí mě ze si prostě nedokážu najít kamarády. Vleče se to semnou už od střední, par kamaradu jsem měla ale nějak se pak odemě odcizovali…a od mých 22 let nemam žádné :zed:
a to ani v práci, ani co se týče mých koníčku, ani na hřišti, ani maminky ze školky. Projevilo jich pár zájem, ale pak zjistily ze jsem blbá. Dvě mi to i dokonce řekly. A jeden chlap od známé prohlásil v hospodě, že jsem jako květina, jen na ozdobu :( moc mě to trápí…občas mi něco dojde pomaleji, ale nemyslím si že bych na tom byla tak blbě (ale asi jsem) a občas se mi i kolegyně vyhýbají :(( a to dělám ve státní správě a tu práci už dělám 8 let. Jsem z toho nešťastná. Co můžu dělat, pokud jsem opravdu mentálně slabší? 8o :roll: když mlčím, tak jsem zase za náfuku a podivína.

Vyjadřovaní máš slušné, nejspíš jsi narazila na par duševně slabších jedinců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4919
11.4.20 21:12
@Anonymní píše:
@Alušáček nevím - ze slyšení vím jen o tom ze jsem natvrdlá a pravda, lidi mívají tendenci mě poučovat :think:

Těžko říct, když tě neznáme nedokážeme posoudit jak tě lidi vnimaji.. Mám třeba jednu známou která není vyloženě špatný člověk, má i dobre vlastnosti, ale opravdu nemá přátelé, z toho důvodu, že si stále vymysli nějaké nemoci a celkově ve všem vidí tragedii, nikdo se a ní dlouho nevydrží kamarádit.. Což ona nemůže pochopit proč a co delá špatně.

Příspěvek upraven 11.04.20 v 21:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12497
11.4.20 21:12
@Božislava píše:
Ona není blbá, když si dokázala namluvit chlapa a udělat si s ním dítě. Problém bude jinde.

Tak na namluvení chlapa a udělání dítěte extra vysoké IQ být nemusí. Ale u zakladatelky bude jiný problém než inteligenční, nejspíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24767
11.4.20 21:13
@Anonymní píše:
@Alušáček nevím - ze slyšení vím jen o tom ze jsem natvrdlá a pravda, lidi mívají tendenci mě poučovat :think:

Míň mluv. Když tě někdo bude chtít poučovat, tak ho stopni otázkou, proč mě poučuješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama