Nemám žádnou chuť na sex se svým mužem

Anonymní
19.4.20 09:19

Nemám žádnou chuť na sex se svým mužem

Dobré ráno všem,
chci se vypovídat se svým problémem, za který se docela stydím. Proto anonymně.
Jsem se svým mužem 5 let, máme pohodlný život, na podzim svatbu. Problém je sex. Prostě mě nevzrušuje. K sexu se musím přemlouvat - přitom na začátku to tak nebylo. Já jsem spíš musela sbalit jeho. Je to hrozně hodnej chlap, snesl by pro mě modrý z nebe.
Kdybych normálně neměla chuť na sex při pomyšlení na jiné muže, asi bych si řekla, že holt prostě sex k životu nepotřebuji. Jenže - mně se zdají erotické sny o různých chlapech (nikdy tak není ten můj), vzrušují mě jiní muži a sama masturbuji. Jen prostě představa sexu s mým mužem mě naopak spíš ještě odradí.
Je to normální? Žádný sexuální problém jsme neměli.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22281
19.4.20 09:34

Jestli je normální, abys před svatbou nechtěla spát se svým mužem a s ostatními by se ti to líbilo? Ne, tak to není normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5223
19.4.20 09:46

Neber si ho, nezaslouží si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21828
19.4.20 09:47

Zrušit svatbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
19.4.20 09:50
@Anonymní píše:
Dobré ráno všem,
Jsem se svým mužem 5 let, máme pohodlný život, na podzim svatbu. Problém je sex. Prostě mě nevzrušuje. K sexu se musím přemlouvat - přitom na začátku to tak nebylo. Já jsem spíš musela sbalit jeho. Je to hrozně hodnej chlap, snesl by pro mě modrý z nebe.
Kdybych normálně neměla chuť na sex při pomyšlení na jiné muže, asi bych si řekla, že holt prostě sex k životu nepotřebuji. Jenže - mně se zdají erotické sny o různých chlapech (nikdy tak není ten můj), vzrušují mě jiní muži a sama masturbuji. Jen prostě představa sexu s mým mužem mě naopak spíš ještě odradí.

Drahá, bude to už jen horší, zachovejte se fér, utněte to, než budete všichni nešťastní, Vy schovaná za dětmi že unavená, nespí, bolí…doplňte cokoli, on nechápavě bude hledat u sebe. Bude se snažit a tím vše jen zhoršovat, pak vztekat, ptát se proč… a vy nebudete mít logickou odpověď. Nemotejte do toho majetky. Jako inspiraci se zkuste podívat, třeba společně na film Odumírání lásky s O. Mutti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1913
19.4.20 09:58

Ne, nejsi normální. Jsme s chlapem dýl a takový problém nemám. Neber si ho, byl by chudák :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2244
19.4.20 10:06

A sex s nim se ti nelibi, eumi to s tebou? Proc s nim jsi tak dlouho, kdyz myslis na jine, to neni normalni. A jeste planovat svatbu. Delas si tu srandu, ze? M e manzel vzrusuje i po 20 letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17529
19.4.20 10:12

Svatbu zruš a buď ferova aspon k nemu, když už nejsi k sobě a ano není normální plánovat s někým svatbu zřejmě z rozumu, když ti to s ním v posteli neklape!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
19.4.20 10:14

Neber si ho. Jak se vdáš, Bůh bude Svědek...

@Anonymní píše:
Dobré ráno všem,
.. Co Bůh spojil, člověče nerozděluj!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 10:29

Mám podobný problém, akorát s tím, že už jsme manželé a máme 3 děti. Problém se objevil právě teď po 3. dítěti. Já ale nemám chut na sex vůbec. Ani s nikým jiným a ani nemasturbuju. Netuším, proč. Je pravda, že mimino spí hodně špatně, unavená opravdu jsem, ale určitě ne tak, abych kvůli tomu neměla sex. U mě je to bohužel tím, že s manželem moc nevycházíme a nebýt dětí, jsem dávno pryč. Chalu, že část jeho špatné nálady je i tím nedostatkem sexu, ale já se fakt nemůžu premoct a ani nechci. Nebudu s někým spát proti své vůli jen proto, aby byl klid. Blbý je, že jsem mu už několikrát toto říkala a stejně se nic nestalo. Naopak, veškeré jeho náznaky mi začínají být nepříjemné. Proto ti poradím, pokid nemáte děti a nejste svoji, vycouvej z toho zavčas, dokud můžeš. Obávám se, že toto se nezlepší. Pokud nenajdeš po přední důvod a nevyřešíte ho. Jinak se budete trápit oba a pak hlavně i ty děti.

• Nahlásit
  • Citovat
6724
19.4.20 10:36

No, asi by bylo dobre hledat pricinu, proc te chut na vlastniho chlapa presla.
Mozna by pomohla terapie zmenou prostredi, spolecnou sportovni aktivitou apod.
Pokud vztah po jinych strankach funguje, spise nez borit bych se pokusil tvorit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.20 10:43

Holka mám to podobně, fakt se mi do toho s manželem nechce a to jsem jinak nadržená jak fretka. Ale prostě se přinutím, protože proč by na tom měl být bit zrovna on? U nás je to podpořeno tím, že v posteli nejsme moc kompatibilní. On je trošku dřevo, mám dojem, že se doteď nepodíval na to, jak to dole u ženské vypadá :) Vezmu to vždy do své režie a užiju si, jen překonat fázi „nechce se mi a vnitřně mě to odrazuje“, prostě nehodám být ženská, co se na něco vymlouvá jen proto, že mi cosi štrejchlo v kedlubně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 13:28

@Hanka1
Mela jsem to stejne, 6 let s chlapem a v posteli to neklapalo.. Byl jinak dokonaly a tím si mě udržel..ale beru to jinak. Nekladu sex na 1. misto.Bylo pro me mnohem důležitější, ze mu se to libi a nas vztah je celkove super… Ne kazdy chlap/zena je v sexu perfektní.. Protoze nikdo neni perfektni. Chlap chudák není, ma super zenskou, ktera uprednostnuje jeho jine kvality. Chce to davku velke tolerance. Ty ji ale bohuzel stracis. Můj vztah nakonec nedopadl. Ja pak se 2 kratkodobymi záležitostmi zjistila, co je to umet se s chlapem „vzrušit“.. Bud budes potretrebovat se obklopit zakladatelkou značnou mirou tolerance nebo- pokud to nedokážeš, pak se s nim rozejdi…
Musis zvážit seznam svych priorit…

• Nahlásit
  • Citovat
1384
19.4.20 14:19

Pro chlapa je tohle noční můra. Vzít si ženu pro kterou je nežádoucí.
Z toho běhá mráz po zádech.
Myslim že do manželství by se mělo jít s vylozenyma kartama na stole.
V tvém případě bys to měla budoucímu manželovi říci at se on rozhodne jak se k tomu postaví, ale měl by to vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52775
19.4.20 15:16
@Anonymní píše:
Mám podobný problém, akorát s tím, že už jsme manželé a máme 3 děti. Problém se objevil právě teď po 3. dítěti. Já ale nemám chut na sex vůbec. Ani s nikým jiným a ani nemasturbuju. Netuším, proč. Je pravda, že mimino spí hodně špatně, unavená opravdu jsem, ale určitě ne tak, abych kvůli tomu neměla sex. U mě je to bohužel tím, že s manželem moc nevycházíme a nebýt dětí, jsem dávno pryč. Chalu, že část jeho špatné nálady je i tím nedostatkem sexu, ale já se fakt nemůžu premoct a ani nechci. Nebudu s někým spát proti své vůli jen proto, aby byl klid. Blbý je, že jsem mu už několikrát toto říkala a stejně se nic nestalo. Naopak, veškeré jeho náznaky mi začínají být nepříjemné. Proto ti poradím, pokid nemáte děti a nejste svoji, vycouvej z toho zavčas, dokud můžeš. Obávám se, že toto se nezlepší. Pokud nenajdeš po přední důvod a nevyřešíte ho. Jinak se budete trápit oba a pak hlavně i ty děti.

Pokud spolu nevychazite, tak je logické, že nemáš chuť na sex, divné by bylo, kdyby tomu bylo naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama