Nemám žádný cíl a nevim, co chci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 20:54
Nemám žádný cíl a nevim co chci

Ahojky :kytka:
Dnes jsem si položila otázku kde se vidím za 5 let a nedokázala jsem si odpovědět :kytka:
Vím co chci ; manžela, děti, hezký bytecek
Ale nevím : kde chci žít, kde pracovat, vůbec netuším, mate to tak taky někdo? :kytka:

Reakce:
Evzuulinka
Nováček 3 příspěvky 01.02.19 20:57

A kolik ti je, jestli se můžu zeptat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 20:59
Kriss Tina
Kelišová 7479 příspěvků 01.02.19 21:00

Já to vím, za 5 let chci mít ještě jedno dítě, vlastní domek se zahradou někde mimo město, být vdaná (většinu si teda splníme do 2 let, jen to dítě nejde úplně naplánovat) :D pracovat budu na stejné pozici jako jsem teď, to mě baví, leda by se naskytlo něco o čem zatím netuším, nezkoušela jsem a nenapadá mě to :D až budou děti větší chci víc cestovat.

mrav
Generální žvanilka 22925 příspěvků 01.02.19 21:11

Já bych řekl: Člověk míní, život mění. Taky jsem teď už chtěl mít druhé dítě s manželkou a zatím žiji jen s dcerkou. Ty by jsi ale na svých cílech mohla zapracovat - třeba i za pomoci psychologa. :mavam:

Detsa
Extra třída :D 11538 příspěvků 01.02.19 21:26

Ano, mám to podobne :). Jisty predstavy jsou, ale kam me to zanese nevim. Nikdy nevíš, kam te život dostane najednou.

Natálka26
Kelišová 5639 příspěvků 01.02.19 21:34

Me je 30.jsen zdravotní sestra, vím, že už se do nemocnice nevrátím. Jestli tě to uklidní, tak taky nevím co chci dal v životě dělat. Zatím jsem doma, ale to celý život nechci.

axelina
Závislačka 2605 příspěvků 01.02.19 21:39
@Anonymní píše:
Dnes jsem si položila otázku kde se vidím za 5 let a nedokázala jsem si odpovědět :kytka:
Ale nevím : kde chci žít, kde pracovat, vůbec netuším, mate to tak taky někdo? :kytka:

tak cíl máš - chceš manžela a byteček–ted už jen ta cesta k tomu…maš 5 let na to aby jsi si teda našetřila nějaky penize pokud chceš dítě (on ani chlap o uplně nemajetnou dnes už moc nestojí:-) takže cesta je jasná…5 let usilovne práce a šetřit…na byt, na dítě..třeba se během toho objeví ten chlap :P

tininas
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 01.02.19 21:45
@Anonymní píše:
Ale nevím : kde chci žít, kde pracovat, vůbec netuším, mate to tak taky někdo? :kytka:

Ahoj.

Víš CO, nevíš KDE.

Ale mezitím je KDY a hlavně PROČ? :)

BelAir
Stálice 57 příspěvků 01.02.19 21:51

Chceš rozesmát Boha? Sděl mu své plány do budoucna ;)

Jagwa
Kecalka 298 příspěvků 01.02.19 23:28

Ano, mám. :nevim:

mrav
Generální žvanilka 22925 příspěvků 01.02.19 23:31
@Jagwa píše:
Ano, mám. :nevim:

A prozradíš jaký? 8) :mavam:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >