Nemám zubaře, kam jít?

Anonymní
9.2.21 19:53

Nemám zubaře, kam jít?

Jezdila jsem k zubaři, který skončil před rokem a půl, od té doby jsem nikde nebyla, takže nemám svého zubaře. Teď mě bolí osmička, kam mám jít?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14590
9.2.21 19:56
@Anonymní píše:
Jezdila jsem k zubaři, který skončil před rokem a půl, od té doby jsem nikde nebyla, takže nemám svého zubaře. Teď mě bolí osmička, kam mám jít?

Najit si noveho zubare.
Pokud mas silne bolesti, pak pohotovost. Ale tam ti zub jen vyvrtaji, vycisti a daji provizorni vypln. Zub ti nezaplombuji. Jestli zuby trhaji, to netusim :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
9.2.21 19:57

No najit si noveho. Ja za svym dojizdim cca 90km, takze se nesoustred jen na svuj okruh blizkych mest, v okresnich mestech ted moc volni zubari nejsou a kdyz jo, tak ve vetsine to jsou reznici 50+

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
9.2.21 20:00

Většinou po lékaři přebírá pacienty někdo jiný. Nebo já aspoň to tak měla automaticky se dvěma lékaři, když Zubařka sla na mateřskou a gynekolog do důchodu.
Každopádně jediné řešení je si najít nového :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2001
9.2.21 20:10
@Anonymní píše:
Jezdila jsem k zubaři, který skončil před rokem a půl, od té doby jsem nikde nebyla, takže nemám svého zubaře. Teď mě bolí osmička, kam mám jít?

Zavolej si na svou pojistovnu, meli by ti nejakeho dohledat, ktery ma s nima smlouvu a vezme te.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 20:11

Myslela jsem tím řešení teď, když mě bolí zub, jestli jet na pohotovost, vezmou mě i přes den? Dojíždění 90km je pro mě opravdu nemyslitelné, s miminem, zkusím najít někoho poblíž, ale teď mi jde o tenhle aktuální problém.
Budou mi dělat i testy na covid, nebo ne, když jsem jinak v pořádku?

• Citovat
  • Nahlásit
971
9.2.21 20:14
@Anonymní píše:
Myslela jsem tím řešení teď, když mě bolí zub, jestli jet na pohotovost, vezmou mě i přes den? Dojíždění 90km je pro mě opravdu nemyslitelné, s miminem, zkusím najít někoho poblíž, ale teď mi jde o tenhle aktuální problém.

Měla by si mít v okolí zubní pohotovost, tam té vemou, ale jen v akutních případech. Pokud bolest vydrzis, tak ti soupnou brufen a řeknou ať jdeš k zubarovi, nebo alespoň tak to chodí v našem kraji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16448
9.2.21 20:26

Pokud tě bolí osmička, tak ti ji zdarma vytrhnou na pohotovosti. zubaře si najdi, některé pojištovny ti poskytnou seznam zubařů, kteří nabírají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
9.2.21 20:32
@Anonymní píše:

Testy zubari nedelaji. Pohotovost je vetsinou od 18:00-22:00 maloktera pohotovost udela neco s osmickou, i hodne zubaru s tim posila k chirurgovi. Pres den bych zkusila obvolat lokalni ambulance, nekdo muze mit okenko, ale zadarmo to nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 20:34

Díky všem za rady, vydržím do rána a zkusím někoho najít.

• Citovat
  • Nahlásit
14590
10.2.21 04:07
@debra.morgan píše:
Pokud tě bolí osmička, tak ti ji zdarma vytrhnou na pohotovosti. zubaře si najdi, některé pojištovny ti poskytnou seznam zubařů, kteří nabírají.

Zrovna u osmicky si tim jista nejsem. Spousta zubaru si na to netroufa a uz vubec ne bez poradneho vysetreni (rtg), aby vedeli, jak je rostla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat