Nemám zubaře, vypadlá plomba

Anonymní
8.11.19 19:53

S

Příspěvek upraven 08.11.19 v 21:46

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2308
8.11.19 19:56

Tam ti plombu neudelaji, 4 mesice to uz je skoro o zub, pokud je to hodne otevrene :,( babina jezdi 60km k zubari, je to dneska blbe najit dobreho zubare co neni zlodej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19670
8.11.19 20:00

Informuj se u své zdravotní pojišťovny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30438
@Anonymní píše:
Chci se zeptat co byste dělali na mém místě. Zubař mi skončil (vůbec nevím co se stalo), karty jsou na úřadě a já zoufale hledám nového zubaře, volala jsem na všechny zubaře v mém městě, ale nikdo nenabírá. Už to bude 4 měsíce co mi vypadla plomba, ale já nevím co mám dělat. Nechápu dnešní dobu, kdy chcete ošetřit a nikoho nemůžete najít. Na zubech mi hodně záleží. Napadla mě pohotovost jedině, ale slyšela jsem, že plomby tam neléčí. prosím o radu… :,(

Tam, kde si to zaplatíš celé, tě vezmou hned.

A pak můžeš v klidu hledat zubaře, se spravenym zubem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225

Na pojišťovnu, musí ti zařídit zubaře. Jinak bych obvolala všechny zubaře ve městě, a zoufale prosila, jestli vás nemůžou vzít jednorázově jako neregistrovaného pacienta na opravu toho jednoho zubu. Oni si to na pojišťovnu vykázat mohou, jde ale o to, jestli někoho ukecáte. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
8.11.19 20:02

@Bábrdl Někde neberou ani samoplátce, prostě nemají čas, mají plno svých pacientů. Navíc i neregistrovaného pacienta si mohou napsat na pojišťovnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30438
8.11.19 20:03
@stinga píše:
Informuj se u své zdravotní pojišťovny

Kamarádka pracuje z domova, odstěhovala se s muzem a rodinou na chalupu na Šumavu. Žádný zubař tam nebere, když se dotázala pojišťovny, poslali ji seznam,.kde byla většina ordinaci v Praze (skoro 200 km)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
8.11.19 20:03

No budeš muset dojíždět…já dojíždím od patnácti, na střední,.vysokou, do práce, k doktorům… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
8.11.19 20:05

Správně by měli zajistit lékaře tuším do dojezdové vzdálenosti jedné hodiny? Ale tím si nejsem jistá. Holt se musíte modlit ať máte někoho blíž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30438
8.11.19 20:05
@varenevejce píše:
@Bábrdl Někde neberou ani samoplátce, prostě nemají čas, mají plno svých pacientů. Navíc i neregistrovaného pacienta si mohou napsat na pojišťovnu…

Myslím, že kliniky, které nejedou na pojišťovnu, ve větších městech tě vezmou do druhého dne. Prostě si to zařídí. Takhle jsem to řešila, když byl můj zubař v cizině a s údajným zástupem byla řeč jak rozprávka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30438
8.11.19 20:07
@varenevejce píše:
Správně by měli zajistit lékaře tuším do dojezdové vzdálenosti jedné hodiny? Ale tím si nejsem jistá. Holt se musíte modlit ať máte někoho blíž.

Tak to nevím. Ale reálně to nedodržují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30438
8.11.19 20:09
@Anonymní píše:
Chci se zeptat co byste dělali na mém místě. Zubař mi skončil (vůbec nevím co se stalo), karty jsou na úřadě a já zoufale hledám nového zubaře, volala jsem na všechny zubaře v mém městě, ale nikdo nenabírá. Už to bude 4 měsíce co mi vypadla plomba, ale já nevím co mám dělat. Nechápu dnešní dobu, kdy chcete ošetřit a nikoho nemůžete najít. Na zubech mi hodně záleží. Napadla mě pohotovost jedině, ale slyšela jsem, že plomby tam neléčí. prosím o radu… :,(

Jinak nechápu jak se „na zubech mi hodně záleží“ slučuje s „už čtyři měsíce běhám s dírou v zubu“ 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
8.11.19 20:11

@Bábrdl Bohužel, asi se to nedodržuje ale je to masakr. Mít zubaře 200 Km to už stojí za to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30438
8.11.19 20:14
@varenevejce píše:
@Bábrdl Bohužel, asi se to nedodržuje ale je to masakr. Mít zubaře 200 Km to už stojí za to :D

Tak já mi díru v zubu, tak těch 200 km klidně jedu a celé si to zaplatím. Pokud o zub prijde, implantát bude mnohem dražší.

Ale stálého bych hledala blíž, to je jasné. Je to ovšem těžké, zvláště někde. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6467
8.11.19 20:47

A odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu